El Sanatları Takıntılarım :)

tarçxixn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2006
40
0
53
Aslında Gazi resim mezunuyum. 2 yıl kadar resim öğretmenliği yaptım. Sonra yurt dışı işi çıkınca istifa ettim. buraya ilk geldiğim yıllarda çok resim yaparım ama sonradan ilgi alanlarım farklı yönlere kaydı :) Şimdi çok alakasız ama gazetecilik yapıyorumç Burada yerel bir Türk gazetesine kültür sanat haberleri hazırlıyorum. Çok zamanımı alsa da ben yine de birşeyler yapmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Bir blogum var bu konuda. İmzamda linki var "tarçının takıntıları". Ancak buradan sizelerle de bazı işlerimi paylaşmak ve fikrinizi almak istedim :) İşte ilk olarak pembe kuvars bir kolye...denizyıldızı bu senin için :KK66:

Link Silinmiştir. Link Silinmiştir.

Moskova'ya geldiğinde çok sevdiğim ve hayran olduğum Zerrin Hanım kişiliği ile de beni hayran bıraktı ve o ayrılmadan önce birşey hediye etmek istedim :

Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. Link Silinmiştir.

:çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: tarçın çok teşekkür ederim canım beni kırmayıp bana o güzel kolyenin resmini göndediğin için ayrıca bloğun'da çok hoş takipçisi olacağım bloğunun

Tarçıncım eline sağlık. Çok hoş ve ilginç tasarımlar,yalnız etaminin fonksiyonunu anlayamadım takılara dahilmi.

X