Erkek İnfertilitesi Takviye ilaç Argifertil M

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Jasminla

Her ayrıntım sayıklıyor 🤪
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
1.603
5.812
İyi günler herkese )) Kızlar eşinizde takviye için Argifertil M ilaç kullanan oldu mu? Yararı oluyor mu acaba bilginiz var mı?

İlla ki oluyordur ama içeriği çok zengin değil. Promotil men protime men kullanabilirsiniz.
Ben de ilk seferdir duyuyorum, doktor yazdı diye bir de buraya sorayım dedim. Şimdi bakıp bir onlarla kıyaslayayım hemen

Merhaba bizde 2 gün önce başladı eşim için doktor siz kullandınız mı acaba vitamin dedi hiç bir zararı yok dedi bakalım yeni kullanmaya başladık biz

Canım tüp bebeğe başladık biz 4 yıl dan sonra eşim argifertili kullanıyor spermleru çoğalması için vermiş doktor yumurta toplamadan önce kullanması gerekiyormuş bende aynı kutunun ilacın pembe olanını kullanıyorum cumartesi günü kontorolumuz var gelişmeleri yazarım

iyi günler bende argifertil aldım hem m hem f olanından nasil kullanılır ve faydası varmi bilgisi olan cevaplayabikir mi

Eşime de bana da tüp bebek doktoru önermişti sorgulamadan aldık. İçeriği hem zayıf hem daha pahalıydı o dönem. Eşim içinden 10 tane zor içti opuya kadar. Ben parası çıksın diye bitirdim😄 ama bizim için adı terlik haptı öyle kocaman😂 promotil men di sanırım içeriği güzel ve yoğun olan.

Canım tüp bebeğe başladık biz 4 yıl dan sonra eşim argifertili kullanıyor spermleru çoğalması için vermiş doktor yumurta toplamadan önce kullanması gerekiyormuş bende aynı kutunun ilacın pembe olanını kullanıyorum cumartesi günü kontorolumuz var gelişmeleri yazarım
Vitaminden memnun kaldinizmi acaba hayırlı sonuç alabildinizmi

İlla ki oluyordur ama içeriği çok zengin değil. Promotil men protime men kullanabilirsiniz.
Canim promotil men içeriği zengin ama ne suda çözülüyor neden cok yaygin proxeed plus a gectik biz 3 kutu promotil men kullanmıştır eşim topak Topak oluyor diyordu eczanelere danistik proxeed plus daha iyi dediler icerik hersey değil yani 10 dk karşılıyoruz suda hala parca parça oluyordu proxeed 20 saniyeye eriyor bu bence kalite göstergesi

Canim promotil men içeriği zengin ama ne suda çözülüyor neden cok yaygin proxeed plus a gectik biz 3 kutu promotil men kullanmıştır eşim topak Topak oluyor diyordu eczanelere danistik proxeed plus daha iyi dediler icerik hersey değil yani 10 dk karşılıyoruz suda hala parca parça oluyordu proxeed 20 saniyeye eriyor bu bence kalite göstergesi
Topaklaşma önleyici koymamış olabilirler. :)
İhtiyaca göre içmek gerekiyor nihayetinde. Biz Maxi go kullandık zamanında. Bu da içeriği yüksek ve kolay çözülüyor. Tercih edebilirsiniz. Proxeed sayı ve hız için içiliyor.

Kadin icinmi peki bu erkek icinmi? Kadin icin ise myo inositol ve koenzim Q10 icermesi cok önemli omega3 kapsülü takviyesi ile desteklenmesi daha iyi oluyor

Günaydın canım çok zaman geçmiş formun üzerinden ama son durumun nedir ? Bu argifertil işe yaradı mı ?

X