Tam 20 yl oldu hla acm dinmedi........:(

offff ne kadar zor.Allah dayanma gücü versin arkadaşım.ınsan kaç yaşına gelirse gelsin böyle bir acının geçmesi mümkün değil.O kadar hüzünlü anlatmışsın ki... hele ki çocuk yaşta annelerini kaybedenlere daha bir içim parçalanıyor.Ama eminim rabbim öteki tarafta sizi hiç ayırmayacak.allah cocuklarına ve sana uzun ömür versin mafoldumben

Allahım ağlıyorum hüngür hüngür resmen dayanılacak gibi değil yaşadıkların sen çok güçlü birisin yengeç burcu annen çok güçlü bir kız yetiştirmiş başın saolsun tekarardan ve Allah annenin mekanını cennet etsin ona kabir azabı nedir bildirmesin gül yüzü nurlansın inşallah

Allahım ağlıyorum hüngür hüngür resmen dayanılacak gibi değil yaşadıkların sen çok güçlü birisin yengeç burcu annen çok güçlü bir kız yetiştirmiş başın saolsun tekarardan ve Allah annenin mekanını cennet etsin ona kabir azabı nedir bildirmesin gül yüzü nurlansın inşallah

çok sağol arkadaşım aminn :Saruboceq:

okurken içim parçalandı okadar kötü oldumki Allah sabırlar versin canım ana gibi yar olmaz derlerya gerçekten öle benimde annem şu aralar rahatsız okadar korkuyorumki ona bişey olmasından geceleri uyuyamıyorum acaba iyimi napıyo diye düşünmekten Rabbim başımdan eksik etmesin onu şifa versin inşallah dayanamam onsuzluğa mafoldumben
Annen seni yukardan izliyodur ve onu ne kadar çok özlediğini ve sevdiğini biliyodur. Allah rahmet eylesin anneciğine sanada sabırlar versin canım :gitme: :gitme:

okurken içim parçalandı okadar kötü oldumki Allah sabırlar versin canım ana gibi yar olmaz derlerya gerçekten öle benimde annem şu aralar rahatsız okadar korkuyorumki ona bişey olmasından geceleri uyuyamıyorum acaba iyimi napıyo diye düşünmekten Rabbim başımdan eksik etmesin onu şifa versin inşallah dayanamam onsuzluğa mafoldumben
Annen seni yukardan izliyodur ve onu ne kadar çok özlediğini ve sevdiğini biliyodur. Allah rahmet eylesin anneciğine sanada sabırlar versin canım :gitme: :gitme:

çok teşekkür ederim cnm ..
allah seninde anneciğine acil şifalar versin sana bağışlasın :Saruboceq:

ailesine aşırı düşkün olarak ve anneci biri olarak felaket derecede etkilendim yaa BAŞIN SAĞOLSUNNN :KK43: yazıcak çok şey var ama yok gibide sadece yutkunuyorum okadar :KK43:

Acını içimde hissettim biliyormusun sen gene anneni tanımışsin bir nebzede olsa ama ben hiç tanımadım annem öldüğünde 3 aylık bebekmişim benim çocuklarımda anneannelerini hiç tanımıyorlar, değil 20 - 30 yıl Allah ömür verdiği müddetçe bu eksikliği hep yaşıycaz benimde korkum çocuklarımı yalnız bırakmak çünkü biliyorum ki Allah gecinden versin bize birşey olursa onları emanet edeceğim bir anneanneleri yok, Rabbim çocuklarımızı bizsiz bırakmasın inşallah, başımız sağolsun.

benim annemin doğum günüdür 31 aralık o gece yeni yılın heycanı değil onun varlığı beni mutlu eder şimdi çok uzağımda ama en azından yaşıyor ve mutlu biliyorum Rabbim bana onun yokluğunu göstermesin gerçekten bazen düşüyorum onun var olduğunu bilip doyasıya görememek mi yoksa Rabbin yanında olduğunu bilmek mi daha acı diye bi cevap bulamıyorum senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bak bu kadar insanın duasını aldı sevgili annen......

şimdi ''ne kadar vefalı bir kızım var''diye seviniyordur bence

sen sakın üzülme yengecburcu,Allah inşallah cennette buluşturur sizi

sen çok iyi bir evlatsın bence,bu yeter.............................:1hug:a.s.a.s.

Merhabalar :)) bende sizin gibi yeniyıldan nefret eden biriyim ama sizin gibi sevdiğimi kaybetmedim sadece kıyısından döndüm diyebilirim.Kalp krizi geçiren babama doktor bulabilmek için ne kadar uğraştığımızı hatırlıyorum.Acildeki doktor bile yılbaşını kutlamak için evine gitmişti.(!).O acı hiç dinmez bir kenarda durur.Ben kaybetmediğim halde hala o duyguları yaşıyorsam :))
Anne bambaşka birşey...hepimiz birgün kaybedeceğiz ama umarım geç bir zamanda olur.Onlarla geçireceğimiz her dakika bizim için bir nimet.Kaybedenlerede dayanma gücü dilliyorum.

merhaba arkadaşlar, bu yılın son günü hepimizde ardımızda bıraktığımız sevinçlerin, hüzünlerin izleri var..umarım sevinçleriniz daim olsun Allah hüzün yüzü göstermesin hiçbirinize..
ben yılbaşı günlerini pek sevmem ve çocuklarım olana kadar kutlamazdım.
çünki çok sevdiğim biricik annemi tam 20 yıl önce bir yılbaşı gecesi kaybettim..
o zamanlar 12 yaşındaydım anneciğim zaten kalp hastasıydı kendisi 18 yaşındayken rahatsızlanmış ve 4 kez açık kalp ameliyatı olarak kalbinde bir pille yaşamaya m ahkum kalmıştı..hatırlarım küçüklüğümde kucağında yattığımda o pilin sesine okadar alışmıştımki bana annemin ninnisi gibi gelirdi onu kaybettikten sonra uyuyamadım haftalarca o sesi o kokuyu aradım ,istedim..
doktorların anneme doğurursan ölürsün demesine rağmen , annem herşeyi göze alarak beni dünyaya getirmiş ( bazen nedendi bu mucadele diyorum nedenn sadece 12 yıl içinmi :çok üzgünüm: ) bana mükemmel bir anneydi hatta babaydıda, çünki babam beni hiç sevmedi yada göstermedi ..annem ikisininde sorumluluğunu üstlencek kadar güçlü bir kadındı..
benim anneme hiç bişi olamazdı çünki o benim annemdi..inanırmısınız ben annem vefat edene kadar 1 gece bile ayrı geçirmedim okuldayken bile özler ağlardım sanki biliyomuşuz birbirmize doyamıcağımızı senağlama
işte sene 1988 in kasım ayıydı .annem bir sabah uyandığımda bir anda çökmüştü bana kızım fazla eşya al yanına ananenlere gidcez ben çok hastayım orda kalcaz dedi..bende anne ben sana bakarım dedim olmaz kızım çok üşüyorum, hiç iyi diilim dedi.aslında yüzündeki çöken ifade sanki bana tehlike oldunu hissettirmişti ama dediğim gibi konduramazdım..o gün evimizden ayrıldık ve bir daha bir aile olarak hiç dönemedik oraya benim o günden sonra ilk gidişim annemi kaybettikten sonra eşyalarını ellerimle çantalara koyup dağıtmam içindi senağlama
günlerce hastane ve ev arasında mekik dokudu annem ben orta 2. sınıf öğrencisiydim derslerime çok önem verirdi ve asla hastaneye gelip etkilenmemi istemedi.onu ancak hafta sonları eve geldiğinde görüyodum..geceleri ananemin koynunda onu arıyordum ağlıyarak uyuyakalırdım hep..
işte böyle geçen 1 buçuk ayın sonunda yılbaşı günü gelip çatmıştı..o gün annemi eve yolladılar iyi görünüyordu hatta bana hadi ellerime oje sür ne zamandır bakamadım kendime dedi bende en sevdiği kırmızı ojelerini sürdüm tırnaklarına ( nerden bilebilirdim ki ertesi gün silcem buz gibi ellerinden o ojeleri ) güzel başlayan akşam saat 11 cıvarı annemin nefes alamama problemi başladı sürekli bana bakıyordu hep göz gözeydik ama neden yanına gidmedim bilmiyorum elim ayağım tutmuyordu gidemedim keşke gidip son kez doyasıya öpüp koklayıp kalbinin son atışlarını dinleseydim senağlama onu en son hatırlayışım dayımın kucaklayıp hastaneye götürmek için arabaya bindirirken başını son bir hamleyle zorla kaldırıp bana bakışıydı 20 yıldır hep o gözleri gözümde başka hiç birşeyini hatırlmaıyorum :çok üzgünüm:
gece 2 di dayım geldi kapıya ananem açtı ve ben koridorun diğer ucundayım sadece çığlık duydum ve anladım hemen 1 buçuk aydır yattığı yatağa koştum kırmızı şalına sarıldım ve ağladım halada ağlıyorum ölene kadar ağlıcam ..
anneciğim seni çokkkkkkkkk özledimm torunların seni hiç tanımadı ama çok seviyorlar ,,

arkadaşlar sizleri üzdüysem özür dilerim ama kk benim ailem , bu duygularımı yıllardır kimseye anlatamadım ..ama sizlerle paylaşmak istedim .. :enbuyukkk:
senağlamasenağlamasenağlamaburcum yazıyı okudukça kendi annecim aklıma geldi senağlamasenağlamabende annemi kanserden kaybettim mekanları cennet olsun inşallah :Saruboceq:rabbim sana ve sevdiklerine uzun ömürler versin :Saruboceq:ölüm çok acı onları görememek mafoldumbenhele ben şu günlerde annecimi öyle arıyomki doğum anında keşke yanımda olsaydısenağlamasenağlama

boğazıma bi düğüm oturdu kaldı gitmiyooo

allah sabır versin senin yavrularını annesiz bırakmasın inşşşş aminnnn

ayyy nasıl ağladım yaa...ablam..başın sağolsun...sen çok iyi bi annesin...çok öpüyorum seni

ALLAH rahmet eylesin canım çok üzüldüm.yaşadım adeta okurken.annesi ölüpte aklına getirmeyen o kadar insan varki sen annene sadık kalmışsın..ALLAH seni yavrularından ayırmasın onlarada sanada uzun hayırlı ömürler versin :gitme:

hepinizden allah razı olsun arkadaşlar çok sağolun :Saruboceq:

X