tam 6 kilo

önce p.....com.tr 'den kendine üyelik aç..türkçe olduğu için rahatlıkla acabilirsin.

Daha sonra ebay'dan istediğini al zaten satın al dediğinde direk paypal hesabını soruyor.Elektronikte ve 150 doları aşan alışverişlerde sorun yaşarsın,girmiyor bilgi olsun gümrükte kalıyormuş.

Bir de sunu söyleyim ben 23 dolar sanarak aldım.sonra 83 türk lirası çekilince şaşırdım.Meğer dolar değil İngiliz Sterliniymiş.Kuru daha yüksek yani.Yardımcı olamadıysa bu cevaplar sen tekrar özelden mesaj at ben buradan yazarım.iyi alışverişler.

ayy gerçekten çok teşekkür ederim :) peki benim aldıklarım türk lirasıyla 45 tl falan tutuyor yani benim kart ekstreme 45 tl olarak mı yansıyor yoksa dolar olarak mı gözüküyor valla hiç anlamamda böyle işlerden :KK43:

kızlar cocukluğumdan 23 yaşıma kadar bir deri bir kemiktim...cocukluğumdan beri annemin verdiği arı polenleri,balık yağları vs. sadece kocaman memeleriin olmasını sağladı.:KK17: ama suanda cok iyi duruyorlar.4. sınıfa gidiyordum yazın bile önlüğümün üstüne yelek giyerdim memelerim cıkıyor diye cok utanırdım.

sonra ergen oldum..sonra paramı kazanmaya başladığımda almadığım sey kalmadı..vitaminler ve sporcu içecekleri,defalarca diyetisyene de gittim ama ne güzel zayıfsın işte dediler ,testler yapıp sağlığım yerinde diye vitaminlerle geçiştirdiler.neyse daha sonra ünlü bir diyetisyene gittim.167 boy 41 kiloydum.2 hafta yediklerimi yazdığım tablolarla beni takip etti.ve yağ eksikliğinden dolayı ve karbonhidrat almam gerektiğinden dolayı GNC nin bira mayası,sporcu içeçiği ve vitaminini verdi.sonuç 1 ayda 49 kilo oldum ama 3 defa para ödemiştim 3 defa da ücretsiz kontrolumu yaptı.diyetisyene bir daha gitmedim pahalıydı ve sevmiyordum kadını.amacıma da ulaşmıştım :) sporcu içeceğine devam ettim 51-52 kiloydum 3-4 yıl şimdi 8 yıl oldu hala 54-53 nadiren 55 oluşumdur ama hep ideal kilomdayım.GNC sporcu içeçeğinden 2 büyük kutu bitirdim,çikolatalısını almıştım vanilyalısının tadını bilmiyorum.onu da 1 ölcek yerine bir koca bardak süte yarım ölcek kullandım,ama doktorun dediği gibi 1 dilim kek ile mutlaka her akşam yatmadan içtim.vitaminini almadım onun yerine 2 kutu kahvaltıdan sonra hergün 1 adet parmotan kullandım.bira mayasınıda ancak 15 kapsül içmişimdir,almasınız bile olur,ben hap yutmayı hiç sevmem de.Ama kilo almak isteyenlere mutlaka sporcu içeceğini tavsiye ederim.

valla kilo alınca insan o kadar rahat oluyor ki ama almak çok zor :KK43:

Son düzenleme:
45$ yazıyorsa 45'i ingiliz sterlin kuruyla çarp.
gg.com dan hiç alışveriş yaptıysan aynı sistem.
kredi kartına anında cekilir ama güvenilir hiç bir şey olmaz ama satıcının güvenilirliğine bak.ne alacan bana özelden atar mısın?

Aldıklarından memnun kalacak mısın ? Haber ver.şimdiden hayırlı olsun.gülegüle kullan.ben xsadece ilaç ve test almıştım

nerden bulabilirim bu bombayi eczanelerde satiliyor mu? bomba diyince bu ilaci direk veriyorlar mi?
hayır eczanelerde yok kendi internet siteside yok olanlar var ama ne kadar doğrudur bilmiyorum ben gg'den almıştım :)

Son düzenleme:
Kızlar denedinizmi bilmiyorum ama ben yine de anlatayım belki işinize yarar

Benim nişanlım tanıstıgımızda 58 kiloydu boyu 178
Cok zayıftı yani
Ve acaipte cok yediği halde alamıyordu
Sonra kayınvalidem bir ara belki biliyosunuzdur Herbalife diye bişey var ondan satmaya baslamıstı ve nişanlımda kullandı
Gunde 2 defa onun shake karısımı sutle karıstırıp iciyordu bildiğiniz cikolatalı sut gibi tadı. onun dısında beslenmesinde bi değişiklik yapmadı
Sonra kilo almaya basladı ve askere gitmeden once 74 kilo oldu nekdr zamanda oldugunu hatırlamıyorum ama en fazla 1 senede aldı devamlıda kullanmadı bikac ay sadece

Denemedıyseniz birde bunu deneyın derim

Ozelden msj atamiyorum. Burada acemiyim. ben de bomba almak istiyorum ama nerden alicam kafam karisti. Saglik sorunun olmamis cok sukur, aldigin saticinin adini soylesen.? Bitmisse bile takip ederim en azindan. Cvp bekliyorum lutfen :KK43:
Ya da nasil ozelden msj atiliyor :)

Ozelden msj atamiyorum. Burada acemiyim. ben de bomba almak istiyorum ama nerden alicam kafam karisti. Saglik sorunun olmamis cok sukur, aldigin saticinin adini soylesen.? Bitmisse bile takip ederim en azindan. Cvp bekliyorum lutfen :KK43:
Ya da nasil ozelden msj atiliyor :)

canım ben sana mesaj atıyım sen soruların olursa yazarsın:)

teşekkürler mesaj için yalnız içeriginde ne var ögrenemedim ben sen biliyor musun

orası biraz sıkıntılı yazmıyor ama iletişime geçersen muhakkak söyleyecektir içeriğini ben sormuştum ama şuan mesajı bulamadım bulsaydım kopyalardım tamamen bitkiseldi

orası biraz sıkıntılı yazmıyor ama iletişime geçersen muhakkak söyleyecektir içeriğini ben sormuştum ama şuan mesajı bulamadım bulsaydım kopyalardım tamamen bitkiseldi

kızlar ben de almak istiyorum gitti gidiyor.com da tükenmiş sahibinden.com da da var ama orjinali mi bakar mısınız

1AYDA 5-12 KİLO ALDIRICI BOMBA 300G ahmet_yildirim76 farkıyla - Gıda Takviyesi Çeşitleri, Yiyecek ve İçecekler sahibinden.com'da - Pasif İlan - 14995023

merhaba:)
Beni zaten buralarda bayağı bi görmüşsünüzdür kilo alma çabalarım her şeyi denemelerim vs. 3 ay önce Bomba aldım ama dişlerimi yaptırdığım için 2 ay hiç düzenli kullanamadım ve kilo alamadım gittikçe verdim 35e kadar indim günlerce ağladığımı biliyorum minicik kaldım diye sonra anneminde beni biraz ittirmesiyle düzenli olarak 1 ay kullandım ve 41 kiloyum sabah kalkarken ve akşam yatarken sütle karıştırıp içtim ve yok bomba kaldırılmış yok alımı durdurulmuş onu bilemem ben alın kilo aldırıyor da diyemem bu büyük bir sorumluluk çünkü ama ben kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Mesela Bulk kullanmıştım hiç bi faydasını göremedim. Bu üründe adam senelerdir yapıyormuş ve olumsuz yorum yok diyebilirim o 6 kilo o kadar farkettiki resmen kendime geldim diyebilirim ama tabi buda az bir tane daha sipariş edicem çünkü bitmek üzere ama inanın eskiden 3 dilimden fazla pizza yiyemezdim bi orta boy yiyebiliyorum abartı gelmesin gerçekten iştah açıyor gerçekten deneyen zaten farkedecektir çok üzülüp kilo almak isteyen varsa denemesini tavsiye ederim hanımlar mutlu günler :) :KK54:

Canım msjın için tşkr. ederim yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum link için tşkrler:)

bende sahibinden .com dan aldım ahmet yıldırımdan bu ürünü..9 kg aldım 1 ayda...toz bitti ..tekrar siparriş verdim..geldi ürün..bu defa zayıflattı arkadaşlar..9 kg da geri gitti:KK50:

merhaba:)
Beni zaten buralarda bayağı bi görmüşsünüzdür kilo alma çabalarım her şeyi denemelerim vs. 3 ay önce Bomba aldım ama dişlerimi yaptırdığım için 2 ay hiç düzenli kullanamadım ve kilo alamadım gittikçe verdim 35e kadar indim günlerce ağladığımı biliyorum minicik kaldım diye sonra anneminde beni biraz ittirmesiyle düzenli olarak 1 ay kullandım ve 41 kiloyum sabah kalkarken ve akşam yatarken sütle karıştırıp içtim ve yok bomba kaldırılmış yok alımı durdurulmuş onu bilemem ben alın kilo aldırıyor da diyemem bu büyük bir sorumluluk çünkü ama ben kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Mesela Bulk kullanmıştım hiç bi faydasını göremedim. Bu üründe adam senelerdir yapıyormuş ve olumsuz yorum yok diyebilirim o 6 kilo o kadar farkettiki resmen kendime geldim diyebilirim ama tabi buda az bir tane daha sipariş edicem çünkü bitmek üzere ama inanın eskiden 3 dilimden fazla pizza yiyemezdim bi orta boy yiyebiliyorum abartı gelmesin gerçekten iştah açıyor gerçekten deneyen zaten farkedecektir çok üzülüp kilo almak isteyen varsa denemesini tavsiye ederim hanımlar mutlu günler :) :KK54:

canım şuan o ürün satışta yok diyor

X