Tam birleşme olmadan hamile kalır mıyım?

Hiç bakmayın siz 'bu işler o kadar kolay' değil diyenlere. Korunmasız her ilişki riskli olur hatta korunulan ilişkiler de bile gebelik riski olabilir. Mesela ben. Annem spiral ile korunuyormuş ama ben olmuşum.

Hiç bakmayın siz 'bu işler o kadar kolay' değil diyenlere. Korunmasız her ilişki riskli olur hatta korunulan ilişkiler de bile gebelik riski olabilir. Mesela ben. Annem spiral ile korunuyormuş ama ben olmuşum.
Ya işte kişiden kişiye değişen bir durum olduğu için korkuyorum aslında çoğunluğa saçma geliyor hiç böyle birşey yaşamamış veya duymamış olabilirler ama binde bir ihtimalde olsa şansa bırakmamalıyım

Aynı şeyi bende yaşadım ve emin ol baya evhamlı insanımdır. Bırak 5te 1ini hepsi girdi sonuç olarak hamile kalmadım erken regl bile oldum stres yapma 😆

Ben de ben de. Doğum kontrol hapı çocuğuyum ben. Ablam da hap kullanırken yeğenime hamile kaldı. Hatta annem ben dört aylıkken fark etmiş hamile olduğunu o da doktor söyleyince 😂

O yüzden bilinçli cinsellik. O kıyafetler çıkıyorsa korunacaksınız sevgili gençler. Bunun aması, öylesi, böylesi, sürtünmesi, beşte birinin girmesi falan yok.

Ben de ben de. Doğum kontrol hapı çocuğuyum ben. Ablam da hap kullanırken yeğenime hamile kaldı. Hatta annem ben dört aylıkken fark etmiş hamile olduğunu o da doktor söyleyince 😂

O yüzden bilinçli cinsellik. O kıyafetler çıkıyorsa korunacaksınız sevgili gençler. Bunun aması, öylesi, böylesi, sürtünmesi, beşte birinin girmesi falan yok.
Hap süresi geçmemiş alayımmı yani

Daha işimi şansa bırakmam

Ya abla başı dedim sadece başı tamam başta buna güldük eğlendik ama mantığa vurunca anlayın diye o oranı verdim ve hayır 3te 1 değil 5te 1 girdi benden daha mı iyi bileceksiniz allah aşkına
Bi arkadasa bakıp cıktı dıyorsun yani ahshsjsjshh :KK70: :KK53: tamam tamam ciddi oluyorum. Hamıle kalmazsın korkma. Ama önlemini almalısın

X