Tam birleşme olmadan hamile kalır mıyım?

Pisman34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
348
140
Merhabalar. Erkek arkadaşımla geçen hafta bir şeyler yaşadık şeyi tam olarak girmesede 5te biri girdi çok kısa sürdü çıkardıktan bir süre sonra boşaldı İnternette zevk suyundan hamile kalınır diye bir sürü yazı var ama sadece başı girdi birkaç saniye kaldı geri çıkardık bir iki kere daha öyle yaptık şimdi de korkuyorum içten içe olmaz diyorum fakat İnternet çok gözümü korkuttu yardım edermisiniz

Merhabalar. Erkek arkadaşımla geçen hafta bir şeyler yaşadık şeyi tam olarak girmesede 5te biri girdi çok kısa sürdü çıkardıktan bir süre sonra boşaldı İnternette zevk suyundan hamile kalınır diye bir sürü yazı var ama sadece başı girdi birkaç saniye kaldı geri çıkardık bir iki kere daha öyle yaptık şimdi de korkuyorum içten içe olmaz diyorum fakat İnternet çok gözümü korkuttu yardım edermisiniz
Kalınmaz

Ya haklısınız biri bana sorsa bende derdim ki saçmalama ama insanın başına gelince türlü türlü senaryolar yazıyor İnternette de aratınca çoğunluk ihtimal var diyor sizlere sorayım dedim...
Yav burada onlarca kadın var hamile kalabilmek için yapmadıkları şey kalmamış :olamaz: kalınmaz bacım, öyle şak diye kalınmaz hemen. Kalırsan bize de haber ver, biz de bu

Kalmazsın korkma korktkça şmdi adetnde gecikecek hepten panik olacaksın hamile falan değilsin sakinnn bebeğmm

X