Tamamlayıcı sağlık sigortası +doğum paketi bilgi ?

Yazan oldu mu bilmiyorum ama gebelik olduktan sonra yapılan bir sigorta var. Demir hayat iki can. Ben bu sigortayı yaptırmıştım. 8 muayene tarama testlerini ve doğumu karşılıyor. Doğumdan sonra çocuğun ilk muayenelerini (topuk kanı falan) de karşılıyor. Ben memnun kalmıştım. Geçen sene kasım ayında 7000 tl ye yaptırmıştım. İçinde 6 seans online diyetisyen ve 6 seans online psikolog hizmeti de vardı

Yazan oldu mu bilmiyorum ama gebelik olduktan sonra yapılan bir sigorta var. Demir hayat iki can. Ben bu sigortayı yaptırmıştım. 8 muayene tarama testlerini ve doğumu karşılıyor. Doğumdan sonra çocuğun ilk muayenelerini (topuk kanı falan) de karşılıyor. Ben memnun kalmıştım. Geçen sene kasım ayında 7000 tl ye yaptırmıştım. İçinde 6 seans online diyetisyen ve 6 seans online psikolog hizmeti de vardı
Çok iyiymiş, ben fiyat alıp direk geçiş yapayım o halde. Teşekkür ederim

Kizlar konuyu takip etmek icin yaziyorum. Hamileyken 5. Aydan sonra yapilan dogum sigortasi fln varmi? Acikcasi benim hamile kalmadan once dogum sigortasindan haberim yoktu e kalincada yapilmiyor dendi. Bileniniz varsa banada yazarsa sevinirim:KK56:
Doğum ve sonrası bazı sigortalar yapıyor bende fiyat teklifi bekliyorum şuan siz naptınız acaba

Iste ben o sigortalari bulamadim. Biliyorsaniz paylasirmisiniz benimlede? Bu arada suan hala sigortam yok benim
Google demir iki can sağlık sigortası yazın bende yarın arıycam direk oradan filitreleyip teklif alabiliyorsunuz kaçıncı ayınızda olduğu hiç önrmli değil bende iş yeri Türkiye sigorta var ama 1yılı doldurmadıpım için karşılamıyor bundan dolayı özel sigorta yaptırıcam İnternet baktığımda ortalama 14 15vbin fiyat verdi paket içeriğide yazıyor inşallah hayırlısı olur bende yarın arıycam 🥰

Google demir iki can sağlık sigortası yazın bende yarın arıycam direk oradan filitreleyip teklif alabiliyorsunuz kaçıncı ayınızda olduğu hiç önrmli değil bende iş yeri Türkiye sigorta var ama 1yılı doldurmadıpım için karşılamıyor bundan dolayı özel sigorta yaptırıcam İnternet baktığımda ortalama 14 15vbin fiyat verdi paket içeriğide yazıyor inşallah hayırlısı olur bende yarın arıycam 🥰
Belirli hastaneler mi dahil buna yoksa her hastanemi?

Doğum ve sonrası bazı sigortalar yapıyor bende fiyat teklifi bekliyorum şuan siz

Belirli hastaneler mi dahil buna yoksa her hastanemi?
İnanın hiç bilmiyorum onu arayıp bir sorun bende yarın sorucam orada bölgenizi filitreleyip en yakın şubeyi de seçebiliyorsunuz yüzyüzede eşinizle gidebilirsiniz en iyisi öğle şuan yanlış yönledirmeyim sizi

Merhaba , gecen sene ekim ayin anadolu sigorta dogum paketi yaptırdım.4200 tl dogum + 10 muayene karşılıyor ayrica detayli ultrason haric tetkikler.
Sigorta baslangicindan sonra bir adet görmeniz gerekiyor tek şartı bu.bir sene beklemeye gerek yok ama yaptırdığınizda hamile olmamaniz gerekiyor yani.
Yaptırdıktan sonra ilk uc ayda hamile kalırsaniz avantajlisiniz bir senelik sigortayla cok uygun rakaama dogum yapabilirsiniz. Ben yaptirdiktan sonra çocuğumun olmayacagini öğrenmiştim doğal yolla. Tüp bebek sürecine girmistik uzun süredebilirdi bu süreç şükür haziranda gebelik oldu. Bu ekimde sigortami yeniledim 5400 e sanirim. Yani toplamda 10 bin gibi bir rakama iki senelik dogum paketli 20 muayene hakli sigortam oldu.suan dogum yapmak istedigim hastanede dogum 16 bin muayeneler 650 tl gbi bisey. Ki ben 2023 te dogum yapacağım fiyatlar yukselecektir yeni sene ile yani oldukca kardayim iki senelik surece gecmeme ragmen
Tekrar merhaba sigortanız detaylı ultrasonu karşıladı mı bilginiz var mı

Bende geçen ay anadolu sigorta dan gebelik dahil sigorta yaptırdım 10. 000 fiyat aldılar. Bir ay bekleme süresi vardı ancak sanırım şuan hamileyim 4 gün sonra regl olmam gerekiyor ve olmazsa gidip kan verdiricem. Son regl tarihine göre baktıkları için 1 aylık bekleme süresi geçmemiş oluyor, sigortayı yaptırdığımızda gebe değildim ama 1 aylık süreden iptal olacak galiba. Hiç böle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar? Karşılamazsa bile 10 000 verdik sonuçta boşa mı gidecek iade mi yaparlar ne olur
Sigortanız devam ediyomu acaba naptınız?

Merhaba ben 5 Aralık da sigortamı yaptırdım ve 2 gün sonra da regli olmam gerekiyor bu hesaba göre benim 7 aralıkta bir daha mı adet olmam gerekiyor yoksa bu ay ki reglim yeterli oluyor mu ? 😂

Merhaba ben 5 Aralık da sigortamı yaptırdım ve 2 gün sonra da regli olmam gerekiyor bu hesaba göre benim 7 aralıkta bir daha mı adet olmam gerekiyor yoksa bu ay ki reglim yeterli oluyor mu ? 😂
Bu ayki regliniz yeterli değil bir sonraki aydaki reglinizi gördükten sonra gebe kalmanız gerekir

Merhaba hanımlar tammlayıcı özel sağlık sigortası yaptırmayı düşünüyorum ..2500 4000 tl bandında fiyatlar çıktı kendi üzerime ama doğum paketi dahil olmuyormuş extra beraber alınıyormuş oda 6000 8000 tl bandı diyor sigortacım ama şuan gebelik durumum yok çalışma aşamasında nasip olur mu bilmiyorum. 6 aydır deniyorum acaba doğumla birlikte alsam mı ya da sadece normal sigorta mı yapsam olurda gebelik gerçekleşmezse okadar para ödemiş olucam çünkü sıkımtı varsa başka şeylere de maliyet çıkacak grbelik olmassa tedavi görmem gerekecek sanırım bunları ödemiyor ..herşey Allah tan tabi gönül ister gebelik olsun ama bilemedim normal sigrta 10 musyene hakkı var ama normal sigorta yaptırıp yıl içinde hamile olursam gebelik durumu olduğu için sigorta onunla ilhgili şeyleri ödemiyo ama gebelik olmazsa normal kadın doğum muayenesi tahlili tedavisini ödüyor..ben ikilemde kaldım ...nasip olur gebe olursam beni ciddi anlamda rahatlatır bu doğum paketli sağlık sigortası ama grbelik olmaz başka sorunlar çıksrsa okadar para vermiş olucam + doğum aldığı m için ...birde gebelik sobradan öğrenilse bile çoğu sigoeta 1 yıl şartı varmış sadece anadolu sigorta 2 ay içinde devreye giriyormuş doğum paketi olarak ama diğerleri 1 yıl sonra devreye giriyormuş ek olarakta sonradan alsan böyle bi durum var..lütfen bunlarla uğraşan yaptıran varsa bilgilerini paylaşsın sevinirim ben işin içinden çıkamadım ...akıl verin lütfen
Ben doğum paketi olan sigorta yaptırdım canım ilk yıl boşa gitti ikinci yıl 19 temmuzda doğum görünüyo 26 temmuzda sigorta bitiyo 😂tam denk geldi özelde doğum isteyen biriysen bence yaptır. Ben Anadolu sigorta yaptırdım sırf bir yıl içinde hamile kalırsam karşılasın diye bir ay demişlerdi mantıklı gelmişti ama tabi bir yıldan uzun süre sonra hamile kaldım kısmet biraz da.

X