Tanisma!! Kim Nereli Nerede Yasiyor :))

TospaAnnesi

Emir Ayaz'ın Annesi ♡
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
1.684
4.791
28
Merhaba arkadaşlar
Ben Sedanur Sakarya'da oturuyorum. Doğma büyüme buralıyım 21 yaşındayım 16 aylık evliyim Henüz bebeğimiz yok Sabırla bebeğimi bekliyorum. çalışmıyorum, Bu topiği açmaktaki Amacım Yeni insanlarla tanışmak Sohbet muhabbet etmek birbirimizin sorunlarını beraber de çözüm bulmak. O yüzden Şimdi soruyorum arkadaşlar Memleket nere Nerede oturuyorsunuz ne iş yaparsınız kaç yaşındasınız Hadi Buyurun hanımlar sohbete :)
not: arkadaslarimizida etiketleyelim katilim cogalsin :-)

Son düzenleme:
Merhaba canım topigin hayırlı uğurlu olsun . Bende kendimden bahsedeyim . 24 yaşındayım 4 buçuk yıllık evliyim . İlk 2 bucuk yıl bebis düşünmedim .2 yıldır düşünüyorum henüz yok ama en yakın zamanda gelicek inş meleklerim.kuaförüm ama bayan butik işletiyorum .eşim de ben de doğma büyüme bursalı yız :)

Merhaba arkadaşlarBen Sedanur Sakarya'da oturuyorum. Doğma büyüme buralıyım 21 yaşındayım 16 aylık evliyim Henüz bebeğimiz yok Sabırla bebeğimi bekliyorum. çalışmıyorum, Bu topiği açmaktaki Amacım Yeni insanlarla tanışmak Sohbet muhabbet etmek birbirimizin sorunlarını beraber de çözüm bulmak. O yüzden Şimdi soruyorum arkadaşlar Memleket nere Nerede oturuyorsunuz ne iş yaparsınız kaç yaşındasınız Hadi Buyurun hanımlar sohbete :)

Kankaa hayırlı olsun:KK68: çok tatliymis topişinnnn :KK200:

Ben de Bitlisliyim Ama eşimin tayini sebebiyle 6aydir D.bakirda yasiyoruz :)

Bakalım en çok nereli üyeler :)

Hannaz Hannaz @-Mahperi- @Ahter-i Dunbaledar COLIN COLIN SAliOsmanF SAliOsmanF Senfonim Senfonim dreamgiirl dreamgiirl Hifa erva Hifa erva 07gul07 07gul07 @TugbaHamza @can_fezammm
Nickim Minaj 0lsun Nickim Minaj 0lsun @Burcuoguzagah

Son düzenleme:
Merhaba canım topigin hayırlı uğurlu olsun . Bende kendimden bahsedeyim . 24 yaşındayım 4 buçuk yıllık evliyim . İlk 2 bucuk yıl bebis düşünmedim .2 yıldır düşünüyorum henüz yok ama en yakın zamanda gelicek inş meleklerim.kuaförüm ama bayan butik işletiyorum .eşim de ben de doğma büyüme bursalı yız :)
Canimm masallah ne de guzel anlatmissin :-) yakiniz asllinda :) bebisinde insllahh gelecek ay bu arada guzelliginede diyecek yook :-)

Merhaba arkadaşlarBen Sedanur Sakarya'da oturuyorum. Doğma büyüme buralıyım 21 yaşındayım 16 aylık evliyim Henüz bebeğimiz yok Sabırla bebeğimi bekliyorum. çalışmıyorum, Bu topiği açmaktaki Amacım Yeni insanlarla tanışmak Sohbet muhabbet etmek birbirimizin sorunlarını beraber de çözüm bulmak. O yüzden Şimdi soruyorum arkadaşlar Memleket nere Nerede oturuyorsunuz ne iş yaparsınız kaç yaşındasınız Hadi Buyurun hanımlar sohbete :)
Slm cnm bnm adım ayşe 25 yasındayım adana oturuyorum 4 yıllık evliyim iki tane cocgum var birisi 2.5 yasında digeri 1 yasında ev hanımıyım

X