Tanisma!! Kim Nereli Nerede Yasiyor :))

slm canm ankara nasıl güzel bir yer mi balıkesire alıstın mı ? ankaranın neresiydii
slm canm ankara nasıl güzel bir yer mi balıkesire alıstın mı ? ankaranın neresiydii[/QU
ankara güzel canım da yorucu be:KK51: yani büyük tamam başkent sonuçta her imkan var ama çok da yoğunluk var her yerde keşmekeş istanbul gibi ...ben eryamanda idim orası daha sakindi moderndi..:KK36:küçük şehir bir başka oluyormuş ya:rapci: ben sevdim balıkesiri zaten annem oralı :dondurma:yabancılık çekmedim o yüzden ilk başlarda çok sıkıldım gidecek yer az burda ama sonra avantaja çevirdik edremit,akçay,ayvalık,altınoluk vsss yakın çok ..haftasonları gidiyoruz genelde.. neticede deniz memleketi kıyısı olmasada gezecek yer çok yeterki araban olsun işte böle canım :KK54:

aa biliyorm eryamanı :) oldukca sakın şirin bi yer ama hiç bi yer ist gbi olamaz diyorm buraya alıskın oldugumu için sanırım :)) bu arada bende evliym 24 yasındaym tayin durumu nedeniyle doguya tasınabilrzz diger sene ve yatırım için bi yerden ev alıp kiraya verip sark dönüşü de orda yasamayı düşünüyrz aklımda bursa var eşim ankkara istıyor bu yüzden sordm :)

Merhabalar, ben Nihan 28 yaşında 1 kız çocuğu annesiyim. 4 yıllık evliyim. Biyoloji öğretmeniyim. Aslen İzmir'liyim. Ancak üniversiteyi İstanbul'da kazanınca İstanbul'a geldim ve direk bir dershanede iş bulunca da burda kaldım sonra ailem de geldi ve evlendim. Yıllardır da atanamıyorum bakalım bu yıl avantajlı dediler :)

Merhabalar, ben Nihan 28 yaşında 1 kız çocuğu annesiyim. 4 yıllık evliyim. Biyoloji öğretmeniyim. Aslen İzmir'liyim. Ancak üniversiteyi İstanbul'da kazanınca İstanbul'a geldim ve direk bir dershanede iş bulunca da burda kaldım sonra ailem de geldi ve evlendim. Yıllardır da atanamıyorum bakalım bu yıl avantajlı dediler :)
Canm Allah hayrli kapilar acsin insallah tanistgma sevndm :KK66: bebeginde hayrli olsum gerci konuna az once yazdm ♡

Merhaba kizzzlaaarr ben kubra 26 yasindayim ankaraliyim bi kurumda calisiyorum .bebisim var 5 aylik
Masallahhh allah bagislasn ne guzel.ya.
Bende bu konuyu actgmda henuz bebis bekliyordum nerdeeen nereye yaaa :) bu arada masaallah sana ne guzel ya hem calisp hm annelik yapiyosn :KK66: ♡♡

X