Tanışma şeysi

Benim babam vefat ettiği için babam yerine abilerim var o yüzden abimle tanışma meselesi benim için önemli ama o bu hassasiyetime darbe vurdu babamın yokluğunu bir kere daha hissettim. Bana destek olmasını beklerdim ama kalbimin acidigini hissedebiliyorum
O zaman işler değişiyor. Ertelemeyin direkt ayrılın bu adamdan.Hassasiyetinizi bildiği halde kanayan yarayı bilerek tırmalaması az çok her şeyi anlatıyor. Dinle beni arkadaşım.Bu adam çok üzer seni ileride. Baba yoksa abin baba yerine.

Teklifiniz çok saçma. Abi dediğin kim ki? O çok kıymet verse işten öğleden sonra çıkar yine yetiştirdi, sizi çok sallamamis. Buna rağmen adamdan ailesinden önce gelip iki saat zahmet etmeyen abinin ayağına gitmesini istiyorsunuz.
Bunu mantıklı bulan varsa lütfen 😳😳 emojisi atsın yoruma. Merak ediyorum cidden mantıklı bulan bir kişi bile çıkacak mı
Adamın davranışıninsa hiçbir özrü olamaz. Kendisini göstermiş,köprüyü geçmeye başlayınca. Nasılsa ailelere yaydin, geri adım atman zorlaşır. Hemen özüne dönmüş, ayı.
Bence bu olayı unutma, basite de alma. Yalan yalan aşk sözleri hoşuna gidiyor olabilir ama köprüyü geçince göreceğin ayı bu adam.

*Şimdi gördüm, babanız yok diye abilerinize baba misyonu yuklemissiniz. Ama abi sizin en önemli gününüzde ortada yok. Çocuğu günahım kadar sevmedim ama ben olsam ben de gitmezdim

X