Evli bir adam ve yıkılan, mahvolan gençliğim... (2013)

Sen herşeyin farkında olan zeki bir kızsın bu çok belli.Duygularına yenilmemen gerekir.
o hayatındaki boşlukları doldurduğu için onu sevdin güvendin ama onun sandığın gibi biri olmadığını gördün.
o boşansa, senle evlense, ailen de bunu onaylasa dahi sen öyle bir insanla birlikte olup ömrünü tüketme.
Benim fikrim senin genç olman ve hayatındaki düzgün gitmeyen ilişkisinin boşluğunu seninle doldurduğu ve heyecan aradığı.Sen duygusal düşündüğünden bunun farkında olmayabilirsin.Ailen çok haklılar bence onlarla aranı düzelt bir an önce eğitimine odaklan.Emek verdikleri büyüttükleri evlatlarının kendinden 20 yaş büyük bi adamla hatta boşanamamış problemli bir adamla olmasını kabullenemezler.
güçlü ol.Biliyorum ondan başkasıyla olamayacağını düşünüyosun ama karşına düzgün sana değer veren bi insan çıktığında kendine kötülük yaptığını sen de de farkediceksin.Hattını değiştir herşeyinden sil.Canın yansa da yap bunu aileni düşün kardeşini düşün eğitimini geleceğini düşün.Zaman herşeyin ilacı.

Şuan görüşmüyorsunuz inşallah :44:

Ara sayfalarda yazdım aslında ama konu ilerledi görememişsinizdir, size de cevap yazdım sorularınıza. Görüşmüyoruz, konuşmuyoruz bile şu an ya da artık mı diyeyim. En son pazar günü görmüştüm yüzünü, görüşmüştük. O gün ne kadar heyecanlıydım bugün her şey ne kadar da bitmiş benim için, bugün ne kadar da farklı. En son da bugün yorumlardan gaz alarak yoluma devam etmek istediğimi, beni kandırdığını, duygularımla oynadığını da kabullendiğimi söyledim ama terk etmek için bahane arıyormuşum, ahını almış olmuşum, suçlayarak kendimi aklamış olmuşum ayrılma bahanemi. Sinirlerimi ziyadesiyle bozdu ama kabulleniyorum mecburen. Temennim tekrar rahatsız etmemesi hazır kabullenmişken, sizlerden de gazı almışken elimden başka ne gelir ki, mecburum unutmaya diyorum :KK50: En son bir önceki sayfadaki bedduada bulundum, dilerim senin kızın olur da yaşatırlar bunu diye üstüne bir şey demedi. Öyle kaldı. Bir an önce düzelmek istiyorum, adını bile anmayayım, hatırlamayayım istiyorum. Hiç acı çekmeden geçse, unutsam... :KK50:

Şu imzanızda görüyorum da acaba benim de 7 yıl evli kalabileceğim kadar güvenebileceğim bir adam çıkar mı karşıma :KK50:

Son düzenleme:
Sen herşeyin farkında olan zeki bir kızsın bu çok belli.Duygularına yenilmemen gerekir.
o hayatındaki boşlukları doldurduğu için onu sevdin güvendin ama onun sandığın gibi biri olmadığını gördün.
o boşansa, senle evlense, ailen de bunu onaylasa dahi sen öyle bir insanla birlikte olup ömrünü tüketme.
Benim fikrim senin genç olman ve hayatındaki düzgün gitmeyen ilişkisinin boşluğunu seninle doldurduğu ve heyecan aradığı.Sen duygusal düşündüğünden bunun farkında olmayabilirsin.Ailen çok haklılar bence onlarla aranı düzelt bir an önce eğitimine odaklan.Emek verdikleri büyüttükleri evlatlarının kendinden 20 yaş büyük bi adamla hatta boşanamamış problemli bir adamla olmasını kabullenemezler.
güçlü ol.Biliyorum ondan başkasıyla olamayacağını düşünüyosun ama karşına düzgün sana değer veren bi insan çıktığında kendine kötülük yaptığını sen de de farkediceksin.Hattını değiştir herşeyinden sil.Canın yansa da yap bunu aileni düşün kardeşini düşün eğitimini geleceğini düşün.Zaman herşeyin ilacı.

Evet sanki bir daha biri bana öyle sarılmayacak gibi, güvenmeyecek, sevemeyecek gibiyim, barı yalnızlığa alışsam da o dokunmasa diye düşünüyorum ama ilk defa bu kadar kabullendim yalnız kaldığımı artık onun olmayacağını, sizden aldığım yorumların etkisi de çok büyük bunda. Gaza geldim ve gördüm ki insanlar mutlu oldukları ilişkileri bile unutup aşık oluyorlar, ben böyle aşağılandığım, tehdit edildiğim, hor görüldüğüm bir ilişkiyi neden unutamayayım. Çok mutlu olmuş olsaydık hadi anlayacağım kendimi de boşa kuruntu yapıyorum. Daha 19 yaşında neden bir daha aşık olamayayım ki :KK50:
Bunlar olmasa bile beni mutlu edemeyeceğini düşünüyor babam. Haklısınız meğer arkadaşlarına benimle hava atıyormuş zaten gencim diye onu da öğrendim :KK50:
Ben burda sabahlıyorum bunları düşünerek o mışıl mışıl uyuyor...

Son düzenleme:
Ara sayfalarda yazdım aslında ama konu ilerledi görememişsinizdir, size de cevap yazdım sorularınıza. Görüşmüyoruz, konuşmuyoruz bile şu an ya da artık mı diyeyim. En son pazar günü görmüştüm yüzünü, görüşmüştük. O gün ne kadar heyecanlıydım bugün her şey ne kadar da bitmiş benim için, bugün ne kadar da farklı. En son da bugün yorumlardan gaz alarak yoluma devam etmek istediğimi, beni kandırdığını, duygularımla oynadığını da kabullendiğimi söyledim ama terk etmek için bahane arıyormuşum, ahını almış olmuşum, suçlayarak kendimi aklamış olmuşum ayrılma bahanemi. Sinirlerimi ziyadesiyle bozdu ama kabulleniyorum mecburen. Temennim tekrar rahatsız etmemesi hazır kabullenmişken, sizlerden de gazı almışken elimden başka ne gelir ki, mecburum unutmaya diyorum :KK50: En son bir önceki sayfadaki bedduada bulundum, dilerim senin kızın olur da yaşatırlar bunu diye üstüne bir şey demedi. Öyle kaldı. Bir an önce düzelmek istiyorum, adını bile anmayayım, hatırlamayayım istiyorum. Hiç acı çekmeden geçse, unutsam... :KK50:

Şu imzanızda görüyorum da acaba benim de 7 yıl evli kalabileceğim kadar güvenebileceğim bir adam çıkar mı karşıma :KK50:

Canım benim neden çıkmasın ki...
Allahın izniyle çıkacak.Hem sen de buraya gelip konu açacaksın mutluluğunu paylaşacaksın bizlerle.
Düğün içi tüyolar alacaksın öneriler isteyeceksin :KK34:
Asla olumsuz düşünme.Karşına niceleri çıkacak.
Daha yaşın ufak bir daha kimse olmaz diye düşünme.
Elbet olacak seni hakeden biri çıkacak karşına.
Rabbim güzel yazgılar yazsın inşallah :13:

İyi ki bir yıl sürdü. Ya yıllarım gitseydi. Evet giden güzel bir dönem, kırık notlar var ama düzeltebilirim, yapabilirim. 30 yaşında bezmiş diyorum ya o yaştaki kadınlara da imrenmiyor değilim, nasıl ve ne güzel resti çekebiliyorlar kendilerine en ufak zarar geldiğinde ben onu henüz öğrenemedim belki de bu sefer öğrenmişimdir :KK43: ...

19 yaşında iken ne biliyordum hayata dair diye düşündüm düşündüm bulamadım...
19 yaşında iken çocuktum ben yahu, üniversiteli bir çocuk...
31 yaşındayım ve ne bezmesi, daha yeni başlıyorum...
öğreneceksin elbet, dilerim dönüp baktığında "keşke" demeyeceğin deneyimlerle öğren hayatı...

Canım benim daha çok gençsin ve emin ol 5 yıl sonra o adamı tanıyıp bunları yaşasaydın, şimdi çoktan adamın poposuna tekmeyi vurmuştun :)
Yorumları okumadım ama muhtemelen seni eleştireceklerdir. Takılma sen onlara. Durumunu anlayabilmek için seninle empati yapmaları lazım. Yazdıklarını, sanki ben yaşıyormuşum gibi okudum ve 19 yaşındaymışum gibi düşündüm. Evet senin yaşadığın burhanları duyguları heyecanları ben de yaşardım. Adam psikolog ve bu işin uzmanı. O yaştaki adamları sen bilmezsin. Psikolog olmasına da gerek yok inan. Yaşlarının ve ateşlerinin ! Verdiği deneyimlerle bir bayanı etkilemeyi genç erkeklerden daha iyi bilirler. Çünkü kadın ruhunu bilirler. Çok çabuk etkileyip biranda "hayatımın erkeği" rolune oturturlar kendilerini. Aslında sana gösterdiği aşık adam yüzü, seni etkilemek için yaptığı rollerdir. Kesinlikle bu adam bana aşık fikan düşünme. Evet seni fiziksel olarak beğenmiştir, üstelik o yaş grubu için çıtır diye tarif edilecek yaştasın. Evli adamlar cinsellik olmadan bir ilişkiyi sürdüremezkr. Çünkü alışmış bi kere.

28 yaşındaki ablanı dinle kardeşim. Şimdiden sana küfreden sana psikolojik şiddet uygulayan adamdan hayır gelmez. Daha çok safsın tazesin. Seni ondan başka kimsenin anlamayacağını düşünüyorsun. Öyle değil kesinlikle. Mutlu bir evliliğim var çok şükür. Eşimin bana değil küfür, aptal, salak dediğini bile duymadım. Evleneceğin adamın seni sevmesi yetmez, sana saygı duymasıda lazım. Ama psikologda o da yok. Üstelik şimdiden hayatını zehir etmiş sana.

Öyle kaliteli genç erkekler var ki canım, seni çok mutlu edecek, aşık olacağın ve sebileceğim.. Öyle insanlar var ki.. Bugünlerini sana yaşadığın için pişman ettireceklerdir :) o kadar mutku olacaksın.. Eğitimini de tamamlamış olacaksın.. Yaşına uygun biriyle zamdnı geldiğinde..

Bu arada fox tv serap ezgüde bir medyum, 18 yaşındaki genç kızları kandırıp kendine aşık ediyormuş. Zihinlerini etkileyip abuk sabuk şeyler sokuyormuş kafalarına. İki kız "binrbirimizle evlendik, medyumda kocamız " diyormuş:KK53:
Çok korkunç yaa.
Neler neler oluyor hayatta. İzleyin mutlaka, bugünde çıkar kesin.
Kızlar uyanık olunnn. Kanmayın böylesi adamlara..
En masum ilişkiyi kendi yaşıtlarınızla yaşarsınız unutmayın. İleri yaş grubu erkekler işin kurdu olmuş. Aklınızı alırlar:KK47:
Allah muhafaza.. Çok korktum adamdan yaa

Hayatın o kadar başındasın ki,
Henüz mahvolan birşeyin de yok; zararın neresinden dönsen kardır.. Kararında ısrarlı ol ondan uzak dur, zihnini başka uğraşlara yönelt. Unutulur merak etme, ben bir yıl aşk acısı çektikten sonra unuttum ilk sevdiğim insanı. Şu an hiç aklıma bile gelmiyor hatta iyi ki olmamış diyorum çünkü şimdiki eşimle çok mutluyum şükürler olsun. Sende mutlu olacaksın inan buna ve dua et. Bu dünyada ne kadar iğrenç, art niyetliler varsa inan iyilerde var. Sen yeterki istemesini, sabretmesini bil

Canım benim neden çıkmasın ki...
Allahın izniyle çıkacak.Hem sen de buraya gelip konu açacaksın mutluluğunu paylaşacaksın bizlerle.
Düğün içi tüyolar alacaksın öneriler isteyeceksin :KK34:
Asla olumsuz düşünme.Karşına niceleri çıkacak.
Daha yaşın ufak bir daha kimse olmaz diye düşünme.
Elbet olacak seni hakeden biri çıkacak karşına.
Rabbim güzel yazgılar yazsın inşallah :13:

Evet, umut fakirin ekmeği :)
Siz bilmeyeceksiniz tabii ki kim olduğumu ama sizlere dua edeceğim ben, teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :)

Son düzenleme:
Canım benim daha çok gençsin ve emin ol 5 yıl sonra o adamı tanıyıp bunları yaşasaydın, şimdi çoktan adamın poposuna tekmeyi vurmuştun :)
Yorumları okumadım ama muhtemelen seni eleştireceklerdir. Takılma sen onlara. Durumunu anlayabilmek için seninle empati yapmaları lazım. Yazdıklarını, sanki ben yaşıyormuşum gibi okudum ve 19 yaşındaymışum gibi düşündüm. Evet senin yaşadığın burhanları duyguları heyecanları ben de yaşardım. Adam psikolog ve bu işin uzmanı. O yaştaki adamları sen bilmezsin. Psikolog olmasına da gerek yok inan. Yaşlarının ve ateşlerinin ! Verdiği deneyimlerle bir bayanı etkilemeyi genç erkeklerden daha iyi bilirler. Çünkü kadın ruhunu bilirler. Çok çabuk etkileyip biranda "hayatımın erkeği" rolune oturturlar kendilerini. Aslında sana gösterdiği aşık adam yüzü, seni etkilemek için yaptığı rollerdir. Kesinlikle bu adam bana aşık fikan düşünme. Evet seni fiziksel olarak beğenmiştir, üstelik o yaş grubu için çıtır diye tarif edilecek yaştasın. Evli adamlar cinsellik olmadan bir ilişkiyi sürdüremezkr. Çünkü alışmış bi kere.

28 yaşındaki ablanı dinle kardeşim. Şimdiden sana küfreden sana psikolojik şiddet uygulayan adamdan hayır gelmez. Daha çok safsın tazesin. Seni ondan başka kimsenin anlamayacağını düşünüyorsun. Öyle değil kesinlikle. Mutlu bir evliliğim var çok şükür. Eşimin bana değil küfür, aptal, salak dediğini bile duymadım. Evleneceğin adamın seni sevmesi yetmez, sana saygı duymasıda lazım. Ama psikologda o da yok. Üstelik şimdiden hayatını zehir etmiş sana.

Öyle kaliteli genç erkekler var ki canım, seni çok mutlu edecek, aşık olacağın ve sebileceğim.. Öyle insanlar var ki.. Bugünlerini sana yaşadığın için pişman ettireceklerdir :) o kadar mutku olacaksın.. Eğitimini de tamamlamış olacaksın.. Yaşına uygun biriyle zamdnı geldiğinde..

Saçma sapan yorumlar vardı, evet, aşağılayıcı ama unuttum bile tam olarak okumadım bile onları ama beklediğimden, umduğumdan fazlasıyla yapıcı yorumlar vardı ve bu beni çok memnun etti. Siz de o yorumculardan birisiniz teşekkür ederim. Ve o yapıcı yorumlardan gaz alarak önüme bakabildim. Aslında üzerimden bir yük kalktı biliyor musunuz, bıçağın ilk kesiş anında acıtması sonra iyileşmesi gibi. Şu an bir şey hissetmiyorum pek ve rahatladım.

Çoğu zaman da bu olanlardan kendimi sorumlu tutmuş, bitmesine ben sebep oluyorum ben katlediyorum bu ilişkimizi sanmıştım bağırıp, çağırmalarımla, paranoyaklıklarımla ve forumda sövdüğünüz evli adamlarla birlikte olan kadınlardan mıyım acaba diye düşünmüştüm ancak şimdi içim rahat, biliyorum ki ben bir istisnayım ve suçsuzum, öyle olmasaydı burası savaş alanı olurdu, ben bilmiyordum sonuçta, kandırıldığımı, sömürüldüğümü biliyorum sadece artık kabullenip önüme bakmam gerek.

Bana da daha önce hiçbir sevgilim bırakın küfrü dediğiniz gibi "salak" bile demedi.

Şimdi düşünüyorum da ben neden sevgilimin boşanma davalarını takip edeyim, bunları hesaplayayım, bir sonraki görüşeceğimiz tarihi hesaplamak varken ya da tezkere beklemek varken neden bu ağır şeylerin sorumluluğunu alayım omuzlarıma. Ben bütün yapıcı yorumlar için çok ama çok teşekkür ediyorum. Sayenizde daha da çarptı bazı şeyler yüzüme ve daha cesaretli, dayanışma içinde hissettim, gaza geldim ve kurtuldum şükürler olsun :)

Son düzenleme:
Kendini toparlamana ve burdaki tecrübeleri , yorumları kaale alıp, önemseyip, tavırlarını ona göre yönlendirmene de çok sevindim.zeki ve mantıklı bir kızsın. Senin yaş grubundaki diğer birçok kızın bize cevabı şu olabilirdi " ayyy ama ben ınu çok seviyorummmm, ama biliyorum ki o bana aşıkkkk, ben onun aslında ilk aşık olduğu kişiyimmmm".... vs vs :KK9:
Bundan sonra sana kimsenin kolay kolay zarar verebileceğini sanmıyorum.
Yine sıkışırsan biz buralardayız canım. Rabbim karşına güzel ahlaklı delikanlılar çıkarsın İnşallah:KK16:

'Arsızlığa cesaret zinaya aşk dediler işte bir neslin ahlakını böyle yediler' Necip Fazıl Kısakürek.

Maleseftir ki genç kızları kandırıp etinden sütünden faydalanan 'çakal'ların çok olduğu bir memlekette yaşıyoruz. Bekaretin altından değerli olduğu bir memleket Türkiye. Herkes burda istediğini diyebilir önemli olan iyi bir erkeğin karşısında aynı şekilde konuşmak. İyi erkekten kastım 'eşim nasıl olsa bakire değildi öncedende yaptı, istediğim fantazilerede izin vermiyor bende başkalarıyla yaparım' mantığında olmayacak. Çok çok büyük bir hata. 20 yaşındaki kız 39 yaşındaki erkek. Mutsuz bir evliliğin habercisi tabi evlilik olursa ki sanmıyorum. Adam kızla ilişkiye devam etmek için imam nikahı kıyar kullanır sonra peçete gibi atar. Demedi demeyin.

Merhabalar... Gelişmeleri size yazayım dedim.

Bayan bir psikiyatristle görüştüm.

Mağdur psikolojisinden çıkmam gerektiğini söyledi, kendimi tacize uğramaktan çıkıp da yine beni mağdur edebilecek bir erkeğe attığımı yine olsa yine mağdur olabileceğim birine atabileceğimi söyledi. Sana vazgeç demiyorum ama bu psikolojiden çık dedi Yanında gezdirmekten çekindiğin, korktuğun, güvenmediğin bir adam seni mağdur eder. Emin olma ve kontrol etme obsesyonun var, bu yüzden böyle oluyorsun dedi. Prospektüse de "Anksiyete Bozukluğu" yazmış. İlaçları kullanmaya başlamadım ama başladıktan 10 gün sonra tekrar gideceğim...

1 ay sürdü dirayetim... Pes ettim, görüştüm dün ama yine hüngür hüngür ağlıyorum. İlkin her şey güzeldi, kokusunu içime çektim, sarıldım sıcacıktı kolları :KK43: inandım, inanıyorum mantıklı birçok şey ve batıyor iş yeri. Ahım mı tuttu bilemiyorum ama bir iki aya kapatabilirmiş, işleri yürümüyormuş...

Bana sarıldı, muhabbet ettik, güzeldi ama ilerledi... Ben durmak istedim ama bana surat yaptı. 1 yıl olmuş, 1 yıldır kimseyle beraber olmuyormuş, bazen bir şeyleri benimle yaşayamamak dokunuyormuş, dokundurtmuyormuşum orama, vajinismus muymuşum :KK43: Vajinismusla alakası yok ki güvensem yapabilirdim bence ama bizim durumumuzda her şey çok belirsiz ailem faktörü var yaşı var davası var, bunlardan birisi olmasa ben ilk böyle bir adamla mı oldum diye çok üzülürüm :KK43: irkiliyorum, elinde kalacağım diye :KK43:

Ben de istedim, isterdim ama bir şey bana dur dedi Yapmamalısın dedi Bu kadar çabuk kanma dedi :KK14: Yetemediğimi düşündüm, istenmediğimi ve arkamı dönüp ağladım pikeyi kafama çekip, sarılmaya çalıştı falan ama istemedim çok kalbim acıdı çünkü. Ona şans vermiştim, içim yine pırıldamıştı ama yine yıkıldı... Bu kez çok heyecanlıydım, emindim ama bir kez daha yıkıldı.

İlişkinin başında 5 yıl da geçse sevişmeden dayanırım diyordun, bu bu kadar önemli mi yani bunu yapmamız dedim Seni sevmem açısından önemli değil ama ilerleyince önemli oluyor, cinsellik konusunda önemli dedi Düşüneceğim bu konuyu dedim Düşünmeni istemiyorum, düşünüyorsan istemiyorsundur, istiyorsan da zaten düşünmezsin o an gelir yaparsın. Böyle oturup düşününce mantıklı değil evet, yapmamalıyız senin korkuların var ama o an geliyor istiyorum dedi

Sana yetemiyorsam şu an bırak git kendine uygun birini bul aynı şekilde ben de dedim... Gitmedi... Saçmalama dedi

Onca sayfa yazdığınız yorumlara ihanet etmiş gibi oldum... Özür dilerim...

Saatlerdir ağlıyorum, yine yıkılıyorum, mahvoluyorum :KK43: Bu aptallığımla bir halt da olmaz benden. Elim kolum bağlanmış gibi hissediyorum :KK43:

Derslerim çok yükselmedi ama yine alıp elime kitapları birkaç saat çalıştım sınavlardan önce, yaza toparlamayı planlıyorum ama kafayı yemiş durumdayım Allahım beni onsuz bırakma, onsuz nasıl yapacağım, nasıl olacağım, yapamam diye titreyip duruyorum arkadaşım bu halde gördü Cicegmm napıyorsun manyak mısın dedi :KK43: Ama içime sığmıyor artık ellerimi ovuştura ovuştura bir o yana bir bu yana yürüyüp sayıklıyorum, sokağa çıkıp insanları yakasından tutup anlatacağım artık, yardım edin bana diyeceğim... :KK14:

Son düzenleme:
ben de 19 yaşındayım. seni anlayabilirim diyemiyorum. anlayamıyorum gerçekten. ben de birini sevdim absürd biri olmasa da seninki kadar imkansız birisiydi. anlatmak istemiyorum yazım uzamasın diye ama aşk diyip senin hisettiklerini hissettim evet . ama sonra Allah bana öyle bir dert verdi ki aklım başıma geldi. ne için kimin için dedim. bence bu aşk falan değil. bunun adı saplantı. bu bir hastalık. burda büyükler o kadar akıl vermiş ama sen bildiğini okumuşsun. ne diyeyim ki umarım kurtarırsın hayatını o adamın elinden.

Son düzenleme:
ben de 19 yaşındayım. seni anlayabilirim diyemiyorum. anlayamıyorum gerçekten. ben de birini sevdim absürd biri olmasa da seninki kadar imkansız birisiydi. anlatmak istemiyorum yazım uzamasın diye ama aşk diyip senin hisettiklerini hissettim evet . ama sonra Allah bana öyle bir dert verdi ki aklım başıma geldi. ne için kimin için dedim. bence bu aşk falan değil. bunun adı saplantı. bu bir hastalık. burda büyükler o kadar akıl vermiş ama sen bildiğini okumuşsun. ne diyeyim ki umarım kurtarırsın hayatını o adamın elinden.

Derdiniz her ne ise geçmiş olsun diyorum, umarım bana da vermez öyle bir der Allah hayatımın kıymetini anlamam için. Psikoloğum olmuş olduğu için kendimi kukla gibi hissediyorum bazen ama 1 ay kadar gerçekten iyiydim, huzurluydum yardıma ihtiyacım olup boşluğa düşünce o gelince tutundum sanırım bana kızacaklar insanlar farkındayım haklılar da ben bile kendime kızıyorum nefret ediyorum bu kadar zayıf olmaktan artık tek başıma ayakta duramamaktan :KK14:

Son düzenleme:
Derdiniz her ne ise geçmiş olsun diyorum, umarım bana da vermez öyle bir der Allah hayatımın kıymetini anlamam için. Psikoloğum olmuş olduğu için kendimi kukla gibi hissediyorum bazen ama 1 ay kadar gerçekten iyiydim, huzurluydum yardıma ihtiyacım olup boşluğa düşünce o gelince tutundum sanırım bana kızacaklar insanlar farkındayım haklılar da ben bile kendime kızıyorum nefret ediyorum bu kadar zayıf olmaktan artık tek başıma ayakta duramamaktan :KK14:

Allah kimseye altından kalkamayacağı dert vermesin. sen bu kadar acı çekerken o ne yapıyor merak ettim ben asıl.

Allah kimseye altından kalkamayacağı dert vermesin. sen bu kadar acı çekerken o ne yapıyor merak ettim ben asıl.

Ne hakkında benim hakkımda mı? Bir şey yapmıyor, arada teselli ediyor tabii eski alışkanlık dertlerimi dinliyor, bazen aşk sözcükleri kullanıyor, sarılıyor, öpüyor, ilgileniyor, hayatına devam ediyor... Belli bir yaşı geçmiş ve hala düzenli bir hayatı olmamasının verdiği bir depresyon geçiriyor. İkimiz de normal değiliz. O depresif ben obsesif :KK14:

Son düzenleme:
Ne hakkında benim hakkımda mı? Bir şey yapmıyor, arada teselli ediyor tabii eski alışkanlık dertlerimi dinliyor, bazen aşk sözcükleri kullanıyor, sarılıyor, öpüyor, ilgileniyor, hayatına devam ediyor... Belli bir yaşı geçmiş ve hala düzenli bir hayatı olmamasının verdiği bir depresyon geçiriyor. İkimiz de normal değiliz. O depresif ben obsesif :KK14:

burada en çok zararı da demiyorum direk zararı sen görüyorsun. iyi bir bölümün varmış ne güzel bu çok büüyük bir şans. ben de üniversite okuyorum ve çevreme bakınca şükrediyorum aslında ne kadar şanslı olduğumuzu görüyorum. belki çok klişe olacak ama elin oğlu için aileni de karşına almaya değmez. çünkü herkes gidiyor onlar kalıyor emin ol. kendi kendine zamana böl. acı çekicem evet ama onu iki ay aramayacağım de bunu başardıktan sonra bir ay daha koy üstüne .. emin ol zaman iyi gelecek. ben bir anda kestim ilişkimi. üstünden bir yılı aşkın süre geçti unuttum mu evet yani acı çekmiyorum her dakika aklımda değil. ama bazen bakıyorum elim gidiyor telefona arayasım geliyor çektiğim acıları hatırlayıp vazgeçiyorum. bazen bakıyorum onun profilinde geziyorum. bakıyorum fotoğraflarına vesairrelere durum güncellemiş mesela bi saatlik yakınımda çekip yanına gidesim geliyor yapmıyorum. yaşadıklarımı ve yaşayacaklarımı düşünüyorum. sen ona tekrar gitsen özlemini giderdikten sonra her şey sarpa saracak. ben hayatıma kimseyi sokmaım ondan sonra sokamadım ama inan çok mutlu huzurluyum. sağlıksız bir ilşkiydi benimki. seninki on kat daha sağlıksız. sanırım bir şeyler yaşamışssınız. ama cinselliği tam anlamıyla yaşamamışsınız. sana benden bir arkadaş tavsiyesi sen sen ol sakın ama sakın kanma ona . onun yaptığı bencilllik. senin ne kadar üzüldüğünü görüyor ve hiçbir şey yapmıyor farkındaysan. müslümansan namaz kıl her gün dua et etkisini göreceksin. umarım güzel bi hayatın olur.

burada en çok zararı da demiyorum direk zararı sen görüyorsun. iyi bir bölümün varmış ne güzel bu çok büüyük bir şans. ben de üniversite okuyorum ve çevreme bakınca şükrediyorum aslında ne kadar şanslı olduğumuzu görüyorum. belki çok klişe olacak ama elin oğlu için aileni de karşına almaya değmez. çünkü herkes gidiyor onlar kalıyor emin ol. kendi kendine zamana böl. acı çekicem evet ama onu iki ay aramayacağım de bunu başardıktan sonra bir ay daha koy üstüne .. emin ol zaman iyi gelecek. ben bir anda kestim ilişkimi. üstünden bir yılı aşkın süre geçti unuttum mu evet yani acı çekmiyorum her dakika aklımda değil. ama bazen bakıyorum elim gidiyor telefona arayasım geliyor çektiğim acıları hatırlayıp vazgeçiyorum. bazen bakıyorum onun profilinde geziyorum. bakıyorum fotoğraflarına vesairrelere durum güncellemiş mesela bi saatlik yakınımda çekip yanına gidesim geliyor yapmıyorum. yaşadıklarımı ve yaşayacaklarımı düşünüyorum. sen ona tekrar gitsen özlemini giderdikten sonra her şey sarpa saracak. ben hayatıma kimseyi sokmaım ondan sonra sokamadım ama inan çok mutlu huzurluyum. sağlıksız bir ilşkiydi benimki. seninki on kat daha sağlıksız. sanırım bir şeyler yaşamışssınız. ama cinselliği tam anlamıyla yaşamamışsınız. sana benden bir arkadaş tavsiyesi sen sen ol sakın ama sakın kanma ona . onun yaptığı bencilllik. senin ne kadar üzüldüğünü görüyor ve hiçbir şey yapmıyor farkındaysan. müslümansan namaz kıl her gün dua et etkisini göreceksin. umarım güzel bi hayatın olur.

Saplantı çok kötü bir şey üstüne o kadar histerikleşiyorsun ki :KK14: O kendince haklı belki sonuçta alışmıştır cinsellik yaşamaya ama bu bile bile lades, daha davası bile bitmemiş adamı ilkim yapmam, yapamam o da bunu anlamalı :KK14: Çok teşekkür ederim güzel duan için...

X