Tarifsiz acı

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.883
3.698
İçim yanıyor yüreğim kanıyor neden her zaman acı çekmek bana kaldı salak gibi tekrar tekrar inanıyorum bu hayatta Sevilmedim hiç bir zaman hep karşılıksız sevdim yurt dışında yaşıyordu x şahıs bir anda karşımda buldum bu durum daha da umutlandırdı beni o gittikten hemen sonra biriyle birlikte olduğunu duydum tarifi zor bir acı ben neden hep aynı ateşe atıyorum kendimi öyle mutsuzum ki :KK43:

Başlığınızı okuyunca bir yakınınız vefat etti diye düşünüp teselli etmek için yazmak istedim ama kalitesiz bir adama verilen fazla değer sorunu çıktı.

Benim babam vefat etti ve ben ondan daha tarifsiz bir acı tanımıyorum.

Ne güzel yol yakınken görmüşsünüz bunları. Evlenip yurtdışına gidip kucağınızda bir bebekle aldatılmış da olabilirdiniz.

Kendinizi çok sevin ve kendinize gereken kıymeti verin.

Allah başka dert vermesin insanlar kaç yıllık kocasından boşanıyo çoluğu çocugu varken en azından erken göstermiş yüzünü öyle biri için kendini üzmeye değmez. dha buyuk acılar var evletlarının sağlığıyla uğrasan anne babasını kaybden ınsanlar var böyle bır durum için bu başlık yakışmamış

İçim yanıyor yüreğim kanıyor neden her zaman acı çekmek bana kaldı salak gibi tekrar tekrar inanıyorum bu hayatta Sevilmedim hiç bir zaman hep karşılıksız sevdim yurt dışında yaşıyordu x şahıs bir anda karşımda buldum bu durum daha da umutlandırdı beni o gittikten hemen sonra biriyle birlikte olduğunu duydum tarifi zor bir acı ben neden hep aynı ateşe atıyorum kendimi öyle mutsuzum ki :KK43:
tarifsiz acı dediğin buysa gerçeğiyle karşılaştığında ne yaparsın bilmem.
yapmayın etmeyin.
gelip geçecek duygular bunlar.
ölüm değil ya.
bu kadar dağılacak ne var?

Bu kadar zayıf olmayın yahu. İlişki bu başlaması gibi bitmesi de doğal. Tarifsiz falan değil o acı.

Tarifsiz acı degınce evladını veya yakınını kaybettın sandım
Ne kadar abartmıssınız yahu
Hayatınıza en dogru insan gırecektır nasıl olsa
Herseyın hayırlısı

Güzel arkadaşım siz tarifsiz acı görmemişsiniz. Yurt dışında yaşayan birine ne ara tutuldunuz? Yazdıklarınızdan sizi umutlandırdığını da çıkarmadım. Yani biraz kendiniz gelin güvey olmuş gibisiniz. Öncelikle uzun mesafe ilişkilerine pek yanaşmayın derim. Sonra hayatında biri olup olmadığından emin olmadan bu kadar derin hisler beslemeyin. Ve lütfen buna tarifsiz acı demeyin.

Bak ablacım.

Daha yolun başında gibisin. Hayatinin kalan kısmında da
Sevgililerinden ayrilacaksin. Belki aldatilacaksin. Belki severek ayrilacaksiniz. Uzak şehirlerde özlem cekeceksin.

Herkesin payına bunlar az çok düşer.

Yapman gereken kendini sevilesi bir insan yapmak. Aşık olunasi bir kadın olmak.

Sen kendine aşık olur muydun? Bir düşün. Görüntün. Entelektuel seviyen. Eğitimin. Espri ve eglence düzeyin.. ne alemde? Kendini yetiştir. Gerisi olur.

Bu kişi sevgiliniz miydi size umut verdi mi sanki tek taraflı gibi yani siz sevmişsiniz ama o sevmemiş gibi anladım yani size umut vermemiş gibi gibime gelmedi.Arkadaşların dediği gibi gençsin buda geçecek zamanla.

başlık sahibi saçmalamış. şimdi bu yazılanlardan sonra kimse beni anlamıyor diye daha derin hisseder acısını.

bu ruh haliyle bi ilişkiye başlasan adamı boğar atarsın. bence önce duygusal olarak kendine yetmeyi öğren.

sana tavsiyem biraz güçlendikten sonra bi ilişki yaşamaya başla yoksa çok bağımlı bir sevgili olusun. bu da ne sana ne sevdiğin insana huzur verir.

X