Tarlusal biteli 10 gün oldu ne yapmalıyım yardım :(

bombabombanoktacom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
28
3
25
Pcos hastasıyım 5 martta adet oldum 7 gün sürdü bu ayın 5i gibi olmam gerekiyordu fakat olmayınca 12sinde sabah akşam tarlusala başladım.Karın ağrısı bel ağrısı hatta göğüs ağrısı bile oldu ilaç biteli bugün 10 gün oldu hala adet olmadım.Doktora gidemiyorum bu ara her şey denedim ne yapmalıyım

Beautiful woman

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
563
134
24
Pcos hastasıyım 5 martta adet oldum 7 gün sürdü bu ayın 5i gibi olmam gerekiyordu fakat olmayınca 12sinde sabah akşam tarlusala başladım.Karın ağrısı bel ağrısı hatta göğüs ağrısı bile oldu ilaç biteli bugün 10 gün oldu hala adet olmadım.Doktora gidemiyorum bu ara her şey denedim ne yapmalıyım
Benimkide geç olmuştu ilaç bittikten 10gün ve daha sonraki günlerde olabilirsiniz gebelik olmadığına emin misiniz

Ay tenli anne

Aldığım her nefesin biri senin 💕👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
3.883
3.194
Doktora sormadan yada muayene olmadan mı kullandınız. Burda doktorlar gebelik tahlili yapmadan bile yazmıyor ilacı nasıl kendi başınıza kullandınız ki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 199 gün geçti.

Aysmit

Gel artik bebeğim
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2017
380
204
29
Kızlar progestron testi adetin 21 gününde yapılıyor ben bugun yaptım 4.91 çıktı yumurtlama olmamiş mi acaba

bombabombanoktacom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
28
3
25
Doktora sormadan yada muayene olmadan mı kullandınız. Burda doktorlar gebelik tahlili yapmadan bile yazmıyor ilacı nasıl kendi başınıza kullandınız ki
Valla abla oldum bitti bile.Ayrıca bu ilaç östrojen ve progesteron hormonlarını yükselten hafif bir ilaç yani gebeysen bile gebeliğe son vermez aksine progesteronu yükseltebilir bile.Tabi doktor tavsiyesi önemli o ayrı

Angel2609

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
109
54
Tarlusalı günde kaç tane içiyodum adet olmak için

Dilara55333

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.296
4.808
Valla abla oldum bitti bile.Ayrıca bu ilaç östrojen ve progesteron hormonlarını yükselten hafif bir ilaç yani gebeysen bile gebeliğe son vermez aksine progesteronu yükseltebilir bile.Tabi doktor tavsiyesi önemli o ayrı
Günde kaç tane içiyordnz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın