Tarlusal üzerine

Heyoooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2021
17
1
22
Kızlar merhaba, adetim on gün kadar gecikti. Üç hamilelik testinin de negatif çıkmasından sonra, tarlusal isimli ilaca başladım. Sabah akşam iki doz şeklinde içiyorum. Yan etkilerini okuyunca adeta "Abooooooowwww" dedim... Kullanan ablalarımdan, kardeşlerimden tavsiye istiyorum. Bir de ilaç bitince kesin regl olurum değil mi? Bu ilacı alana kadar ev aktara döndü valla... Maydanoz, kekik, ebegümeci ne b.k varsa içtim fakat bir faydasını görmedim...

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
2.056
3.791
Kızlar merhaba, adetim on gün kadar gecikti. Üç hamilelik testinin de negatif çıkmasından sonra, tarlusal isimli ilaca başladım. Sabah akşam iki doz şeklinde içiyorum. Yan etkilerini okuyunca adeta "Abooooooowwww" dedim... Kullanan ablalarımdan, kardeşlerimden tavsiye istiyorum. Bir de ilaç bitince kesin regl olurum değil mi? Bu ilacı alana kadar ev aktara döndü valla... Maydanoz, kekik, ebegümeci ne b.k varsa içtim fakat bir faydasını görmedim...
Ilaci dr mu tavsiye etti? Bu tür ilaclar doktor kontrolunde kullanilir ve bi sorun yasadiginizda doktorunuza danisin.Gecmis olsun.

Jou

Kün feyekün ❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
6.470
10.625
27
doktor un tavsiyesi olmadan lütfen böyle bişeye kafanıza göre hareket etmeyin
bendede var evde koronadan sonra benim adetim 27 geciktii ve geçen
ebru ceylan adet söktürücü masaj ı gördüm onu denedim şaka değill dün akşam 3 sefer 15 kere yaptım
sabah kalktım bidaha yaptım 2 saat sonra regl oldum ben çok şşaırdımm denkmi geldi bilmiyorum
onu dene istersen sakınn böyle kafana göre yapma kötü olur bidahaki ay dahada şaşırır adetin.

Byzakara

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
130
55
22
Doktor kontrolünde kullanmanı öneririm ama kullandıktan 10 gün sonra oluyorsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın