Taş gibi anneler bi bakabilir mi:)

ergenlik gunlerinden miras catlagi olan ben hamilelikte bebe yagi, hindostan cevizi yagi ve nivea repair&care onarici kremi donusumlu kullandim. sifir catlagim var karnimda.

Vichy anti strech Mark cream kullandım canım iki hamileliğimde. Sıfır çatlak var bende. Hatta karnım dümdüz ciltte hiç gevşeme yok. Tabiki sırf ondanmi yoksa genetikmi bilmiyorum yani kullanmasam ne olurdu bilemem gerçi vücudumun hiçbir yerinde çatlak yok.

hiç birsey kullanmadım hiç olmadı catlak ama karnıda cok fazla büyük değildi etkisi varmı bilmiyorum

Çatlak konusu tamamen genetik bence. Annenizde çatlak oluş mu onu sorun önce. 2 Doğum yaptım her birinde 25 kilo aldım. Karnım ikiz gebelik gibiydi. Hiç bir tedavi uygulamadım ve hiç bir çatlak oluşmadı. Aldığım Kilomun hepsini de verdim gebelik sonrasında.
Kuzenim minyondu gebelikte hiç denecek kadar kilo almadı söylemese anlaşılmıyordu 7. Ayındayken. Ama Doğumdan sonra karnı harita gibi olmuştu. Ve malesef çatlakları hiç geçmedi :KK43:

Annem bana hamileyken çatlaklari oluşmuş bana hep derdi sende de olcak diye ama hamileliğim boyunca hiç çatlağım olmadı ben mustelanın çatlak önleyici kremini kullandım birde tabiki organik hindistan cevizi yağı

Ben uni baby bebek yağı kullandım, hiç çatlamadım henüz. olursa da yapacak bişey yok bunun tamamen şans olduğunu düşünüyorum.

Her şey düzenlikullanmakta bitiyor ben migde bulantimdan dogru düzgün kullanamadim ve karnim acayip çatladı size onerim en iyi marka alin vucudum önemli diyorsaniz ben şimdi eşime acmak istemiyorum mesela çekiniyorum çünkü cok zayif bir kiloda hamile kaldim ve vücudumu cok seviyordum ama suanda tiksiniyorum diyebilirim aklim sonradan dank ettide simdi krem kullaniyorjm ama ne kadar faydasi olur bilmiyorum ve karniniz sistikce kaşıntı cok olacak sakin kasimayin kasirsanizda catlak oluauyor ve birden oluyor farkinda olmadan

Mustela ve organik hindistan cevizi yağı kullandım toplamda da 5 kilo aldım ne bir tane çatlağım var ne de kıllanma yasamadım

Merhaba ben hiç çatlamadım.
kakao yağı, gümüş suyu,argan yağı,badem yağı,e vitamini,shea yağı kullandım ve tabiki kıllandım =) ama sonuç çatlamaktansa lazer ile epilasyonu tercih ederim.

Ben hem tecrübeli anne hem heyecanlı anne grubuna dahilim. Bugün evdeyim vaktim de varken az grupta dolaşıyorum özellikle çatlak sorularına yazıyorum çünkü bunu paylaşmak bence hayır işi. :KK70: canım link kopyalayıp atamıyorm beceriksizim biraz. Bizzat kendi yaptığım tarif var ona özel de konu açmıştım. Benim açtığım konulardan bulabilirsin. Çok şükür ikinci gebeliğimdeyim ve hiç çatlağım yok :KK73: yalnız muhakkak tarif ile beraber ordaki tavsiyelerimi de uygulayın. Sevgiler..
Merhaba gebelik catlaklari icin ünlü tarifinizi bana da verebilir misiniz

Hamilelik boyunca sürekli yedim. 22,50 gr kilo aldım. Bebek 4 kilo doğdu. Bu yüzden karnım kocaman ve çok gergindi. Hiç öyle kozmetik ürünlere para vermedim. Günde iki üç kez bebek yağı veya zeytinyağı sürdüm, ama orijinal olandan köyden alınma zeytinyağı ... Hiç çatlağım olmadı bir iki tane kırmızı çizgi vardı eski kiloma dönünce onlar da gitti.

Ben 2018'de doğum yaptım ama doğumdan 40 gün sonra evime gelen misafirler çok şaşkınlardı beni gören "sen üçüncüyü bile doğurursun bu gidişle" diyorlardı.Hiç kilo almadım azıcık göbek yapmıştım o da gitti.Geçen çocuğumla dışarıdaydık bi kız gördüm "kaç yaşındayım" diye sordum. "22 mi? " dedi.Ben 27 yaşındayım dediğimde şok oldu.Çok minyon tipliyim annem babam zayıftı o yüzden zayıf biriyim yani bu zayıfliği ve minyonluğu aileme borçluyum.Teşekkür ederim genlerim :))

lierac,badem yağı sürsem de çatladım. nedense forumda hep çatlamayanlar var ben çatladım. sebebini bilemiyorum. 12. haftada çatladım. sonra da artarak gitti.

Shea butter kullandım. Hiç çatlamadım ve kıllanmadım çok şükür :halay:

Annemde catlaklagı da sarkmıs bir göbeğı de var. Ben zaten dus sonrası nemlendırme hep yapıyordum vucut kremı kullanarak. Hamıleloklerımde de bio oil aldım ve ılk aydan başladım masaj seklınde bol bol surüyordum gece gündüz seklınde. Bu sekılde ıkı dogumdan sonra da hıc catlagım oluşmadı gobegım de kalmadı mama memıkler 2 şer sene emzırmekten felegını şaşırdı😁 keske onun da dağal bir çaresı olsa

ne taş gibisi yaaaa :halay: iki doğum kalan göbek cıvımış et:KK53:zorla korseye sokulan göbek yeni başladım belki işe yarar:KK76:

Canım çatlaklar için istediğinizi yapın olmayınca olmuyor. Ben hiçbir sey kullanmadım çok şükür yok çatlağım ben normalde krem bile kullanamam.. Dikkatli kilo almak gerekiyor.
Ani kilo alıp vermek çatlak sebebi...
2.gebeliğimi yaşıyorum bunda da simdi ye kadar olmadı inşaallah da olmaz 🙏🏿❣️

X