Tatil konusunda yardımm??

ausgburg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
2.353
1.047
33
arkadaşlar annem ve kardeşimle tatile gitmek istiyoruz. Bu dönemde nereyi hangi oteli tavsiye edersiniz. Bodrum yada antalya düşünüyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Akdeniz tabiki....Bütçeniz hangi otele uygunsa araştırıp bulabilirsiniz... zira biz bütçenizin ne olduğunu bilemiyoruz.. öneri sunamayız oteller hakkında
Zaten simdi çoğu iyi otellerde indirimdedir....

Akdeniz tabiki....Bütçeniz hangi otele uygunsa araştırıp bulabilirsiniz... zira biz bütçenizin ne olduğunu bilemiyoruz.. öneri sunamayız oteller hakkında
Zaten simdi çoğu iyi otellerde indirimdedir....

Bütçe de 5 bine kadar çıkabiliriz. Sadece otelin yeri açısından danışmak istiyorum.

arkadaşlar annem ve kardeşimle tatile gitmek istiyoruz. Bu dönemde nereyi hangi oteli tavsiye edersiniz. Bodrum yada antalya düşünüyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bodrum sezonu kapadi bana gore.
Antalya olur cokta guzel olur ama alanya side manavgat tarafina gidin.
Bir zamanlar bende boyle arastirarak baslamistim o gunlere dondum.
Butceniz nedir?
Su an fiyatlar uygun ayrica az bucuk otel ismi verebilirim sen bakar karar verirsin.

Bütçe de 5 bine kadar çıkabiliriz. Sadece otelin yeri açısından danışmak istiyorum.

Kac gun?
Kardesin kiz mi erkekmi?
Otellere bakarken tek bay kabul etmemelerine dikkat et benim hassas oldugum bir konuydu
Crsytal otellerini inceleyebilirsin
Alanyada Delphin grubuda hep dikkatimi cekmisti
Biz aydinbey gold dreams otelde kalmistik cooook sevmistik ama butcene gore ucuz kalir
Sidede cok guzel oteller ve gezecek yerler var.
Benim tavsiye ettigim bolge daha sicak olur ama karar sizin.

Bodrum sezonu kapadi bana gore.
Antalya olur cokta guzel olur ama alanya side manavgat tarafina gidin.
Bir zamanlar bende boyle arastirarak baslamistim o gunlere dondum.
Butceniz nedir?
Su an fiyatlar uygun ayrica az bucuk otel ismi verebilirim sen bakar karar verirsin.

4-5 bine kadar çıkabiliriz. Aynen otel ismi istiyorum. Biraz merkezide gezebileceğimiz çok uzak olmayan bi otel olsa daha güzel olur sanki

Kıbrıs,ohh sıcacıktır şimdi:) antalya bile soğumaya yüz tutmuştur,deniz sıkıntı olur. Siz kıbrısa gidin en temizi o.

Antalya bu mevsimde super olur, antalyaya yakin olsun derseniz lara tarafindaki otellere bakin, aska lara hem uygun hem guzeldir mesela.

Side de bir suru grup otel var.
Ali bey, barut, paloma, tui otelleri, aska otelleri, hepsine gidebilirsin
Nette tur sirketlerini arat.
Ordan bolge giris cikis ve oda tipi secerek bak.
Otel ozelliklerini kiyasla yeme icmesine bak hepsi farklidir illa begendiginiz bsy olur

Side de bir suru grup otel var.
Ali bey, barut, paloma, tui otelleri, aska otelleri, hepsine gidebilirsin
Nette tur sirketlerini arat.
Ordan bolge giris cikis ve oda tipi secerek bak.
Otel ozelliklerini kiyasla yeme icmesine bak hepsi farklidir illa begendiginiz bsy olur

Tur şirketiyle gitmek daha mı mantıklı olur acaba

X