Tatil konusunda yardımm??

Tabiki.
Oteller her zaman daha fazla fiyat alir.
Tur sirketler ile gitmelisiniz, en azindan ben baska turlu gitmezdim diyorum

Tur şirketide çok yorarmı emin değilim. Annem dayanabilir mi:/ bi de aklım marmarise gitti marmaris daha mı iyi olur acaba

Aaa bu donem pahali mi cidden?
Biz ramazanda 2 yetiskin 1 cocuk 5 gece 2000 kusure kaldik. Erken rezervasyon da yaptirmamistik. Baya artmis demek ki

Çok farklı fiyatlar var dediğim gibiymiş. Bi yerde 5000 li bi fiyatı vardı. Merkeze yakınlığı nasıl bu otelin? Siz turla mı gitmiştiniz

Tur şirketide çok yorarmı emin değilim. Annem dayanabilir mi:/ bi de aklım marmarise gitti marmaris daha mı iyi olur acaba

Tur sirketi ile sadece rezervasyon yaptiriyorsunuz elinizde evrak oluyor.
Otelde bir rehber size yardimci oluyor
Baska herhangi bir sey yokki
Tatilinize istediginiz gibi devam ediyorsunuz
Marmaris icin bence gec, sezon sonu soguk ruzgarli olabilir

Çok farklı fiyatlar var dediğim gibiymiş. Bi yerde 5000 li bi fiyatı vardı. Merkeze yakınlığı nasıl bu otelin? Siz turla mı gitmiştiniz

Biz ets turdan almıştık.
Aska lara river suit e bakin ve ets den bakin, aska lara ile tum alanlar ortak sadece ek bina gibi ve yeni bina.
Cok yakin degil ama uzak da degil, biz arabayla gittigimiz icin cok hakim degilim ulasima ama laradan antalya merkeze surekli minibusler vardir.

Biz ets turdan almıştık.
Aska lara river suit e bakin ve ets den bakin, aska lara ile tum alanlar ortak sadece ek bina gibi ve yeni bina.
Cok yakin degil ama uzak da degil, biz arabayla gittigimiz icin cok hakim degilim ulasima ama laradan antalya merkeze surekli minibusler vardir.
Tamam dediğiniz gibi bakayim sagolun

Biz ets turdan almıştık.

Otelde alkol kullanmayan kapalı biri çok rahatsız olur mu? Acaba alkolsüz otellere mi baksam hala çıkamadım tatile

Otelde alkol kullanmayan kapalı biri çok rahatsız olur mu? Acaba alkolsüz otellere mi baksam hala çıkamadım tatile

Alkol sıkıntı olmaz ben de alkol kullanmiyorum, ama tesettur konusunda bisey diyemeyecegim havuzda hic tesetturlu birini gormedim. Gerci bizim gittigimiz donem ramazandi ondan da olabilir, isterseniz ets turu arayip danisin onlar fikir verirler.

Alkol sıkıntı olmaz ben de alkol kullanmiyorum, ama tesettur konusunda bisey diyemeyecegim havuzda hic tesetturlu birini gormedim. Gerci bizim gittigimiz donem ramazandi ondan da olabilir, isterseniz ets turu arayip danisin onlar fikir verirler.

Ramazan olduğu için olabilir. Bi sorayım dediğiniz gibi. Zaten çok havuza girilemez gibi havalar soğudu

Sonbişey daha sorucam otelin denize uzaklığı nasıldı?

uzak değil ama biraz yürüme mesafesi var, otelden plaja sürekli ring servisleri kalkıyor yürümüyorsunuz, şezlong şemsiye içecek vs her şey var plajda

Bende yorumlarda uzak diye gördüm ama çok değilse iyi. Bu otele karar vermişken yeni araştırmaya girmeyeyim seçenek çok fazla çünkü:KK43:

X