Tatil tavsiyesi

benmarian

Her şey seninle güzel ❣️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
727
1.984
28
Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl evlendik ama balayı yapma fırsatımız olmadı eşimle. Bu yıl gitmeyi düşünüyoruz inşallah. Egede yapmak istiyoruz tatili muğla diye düşünüyoruz ama karar veremedik. Yaşayan veya giden bilen varsa tavsiye alabilir miyiz lütfen?

Canım bodruma falan gidilebilir balayı için otel tatili seviyorsanız ama hem kalabalık hem çok pahalı oluyor oralar. Muğla güzel aracınız varsa fethiyeyi kabak koyunu ölüdenizi falan gezersiniz tekne turu falan yaparsınız çok güzel bir doğası var muğlanın. Hoş araca da gerek yok sık sık minibüs kalkıyor turistik yer olduğu için. Biz balayına değil de normal tatile gitmiştik nişanlımla geçen sene, çanakkale tarafına gittik adalar, balıkesir tarafı, cunda avşa falan gezmiştik bir hafta her gün bir yerdeydik, gezmeyi ve sakinliği seviyorsanız ada tatili candır. Bu yaz evleniyoruz balayına da yine aynı o tarafa gitmek istiyorum ama bakiciiğz. İnternetten bir araştır karşılaştırma yap istersen. Şimdiden iyi tatiller :KK54:

Canım bodruma falan gidilebilir balayı için otel tatili seviyorsanız ama hem kalabalık hem çok pahalı oluyor oralar. Muğla güzel aracınız varsa fethiyeyi kabak koyunu ölüdenizi falan gezersiniz tekne turu falan yaparsınız çok güzel bir doğası var muğlanın. Hoş araca da gerek yok sık sık minibüs kalkıyor turistik yer olduğu için. Biz balayına değil de normal tatile gitmiştik nişanlımla geçen sene, çanakkale tarafına gittik adalar, balıkesir tarafı, cunda avşa falan gezmiştik bir hafta her gün bir yerdeydik, gezmeyi ve sakinliği seviyorsanız ada tatili candır. Bu yaz evleniyoruz balayına da yine aynı o tarafa gitmek istiyorum ama bakiciiğz. İnternetten bir araştır karşılaştırma yap istersen. Şimdiden iyi tatiller :KK54:
Çok teşekkür ederim değerlendiricem hepsini:KK68:

Geçen yıl kız kardeşimle Muğla ya gittik Ölüdeniz Fethiye gezdik
Ölüdeniz inanılmaz kalabalıkti kafa dinlemek isterseniz sizi yorabilir.

kısa zamanda çok ülke gezmek isterseniz şöyle uygun fiyatlı bir tur var. her şeyde içerisine dahil. avrupa rüyası diye firma. 16 günde 14 ülke gezebiliyorsunuz.

düşünenler bakmak isteyenler buradan bakabilir: otobüsle avrupa turu

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl evlendik ama balayı yapma fırsatımız olmadı eşimle. Bu yıl gitmeyi düşünüyoruz inşallah. Egede yapmak istiyoruz tatili muğla diye düşünüyoruz ama karar veremedik. Yaşayan veya giden bilen varsa tavsiye alabilir miyiz lütfen?

Merhaba,

Balayı veya tatil olarak seçebileceğiniz bir sürü firma var ama ben Tourbulance firmasını öneririm. Kısa zamanda bir çok ülke ve şehir gezebileceğiniz turlardan, Ege ve Akdeniz'de bir sürü eğlenceli aktivitenin dahil olduğu gençlik kamplarına, yurt içi turları dışında Balkan turlarından, Dubai turlarına kadar çok fazla seçenek var.

Firma sahipleri olsun çalışanlar olsun hepsi aşırı ilgililer, arıyorsunuz bir soru soracaksınız içiniz rahat edene kadar o telefonu kapattırmıyorlar o derece :) Web siteleri karmakarışık değil ne aradığınızı hemen buluyorsunuz. Ya da direkt telefon edip ben şöyle bir tur arıyorum da diyebilirsiniz.

Ben bu yaz ağustos ayında Tourbulance yaz gençlik kamplarına katıldım. Marmaris, fethiye ölüdeniz, kaş, olympos, adrasan, manavgat gezdik. Türkiye'nin en güzel kamp alanlarında çadırlarda kaldık. Tekne turu yaptık, tüplü dalış yaptık, rafting yaptık, ölüdenizin en güzel manzarasında güneşi batırdık, ateş yakıp şarkılar söyledik, hep beraber mangal partisi yaptık. Yaptık da yaptık :) o kadar güzel geçti ki özlüyorum şuan. Yazarken bile gözümde canlandı. Sosyal medya hesaplarına bakın anlattıklarımı göreceksiniz. İsterseniz oradaki fotoğrafları olan insanlara da sorabilirsiniz. Plan yaparken aklınızda bulunsun :)

2021 yılında şu virüs illetinden tüm dünya olarak kurtulursak ve normale dönüş başlayıp sınırlar açılırsa kesinlikle ilk boş zamanımda katılacağım turları Tourbulance "Otobüsle Avrupa Turu"

X