Gelinlik Modelleri tatli cadi dermanın gelinliği

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.605
bu benim gelinliğim üzerime göre dikildi kabarık su dalgası

Son düzenleme:
Üzerınde parlaktaŞlar var ama gÖzÜkmÜyor resımden ÇektıĞım ıÇın ÇıÇeklerımde gerÇek arnaızda benden baŞka canlı ÇıÇek kullanan var mı ?

wuwww akannehir bu ne güzellik canım yaa..Allah mesut etsin,bize de nasip etsin o gelinlikten giymeyi.ama tez zamanda :kedi:

Üzerİnde parlaktaŞlar var ama gÖzÜkmÜyor resİmden ÇektİĞİm İÇİn ÇİÇeklerİmde gerÇek arnaızda benden baŞka canlı ÇİÇek kullanan var mı ?

aşkıma bir kavuşup evlenebilsem de çicek kalsın ya ben saman tutarım elimdekaydirigubbakcemile3

mutluluklar canım...:1hug:

Mutluluklar.Su gibi,gelinlik çok yakışmış,çok doğal bir gelin olmuşsun,maşallah:nazar:

masal prenssleri gibi olmuşsun canım. mutluluklar dilerim. ben de yapay çiçek almadım hiçde sevmem zaten. canlı çiçek yaptırmıştık. ama seinkinden daha büyük bir buketti. herkes çok beğenmişti.kuruttum ve saklıyorum.

aşkıma bir kavuşup evlenebilsem de çicek kalsın ya ben saman tutarım elimdekaydirigubbakcemile3

mutluluklar canım...:1hug:

:) tşk ederim canım saman tutma en çok hangi rengi seviyorsan o renkten çiçek yaptır uğurlu oluyor

masal prenssleri gibi olmuşsun canım. mutluluklar dilerim. ben de yapay çiçek almadım hiçde sevmem zaten. canlı çiçek yaptırmıştık. ama seinkinden daha büyük bir buketti. herkes çok beğenmişti.kuruttum ve saklıyorum.

bende ikiside vardı ama ben mor renkli gül istedim eşim bulmakta zorlanmış baya uğraşmış hatta beni almaya bile geç kaldı :)

mutluluklar canım bende canlı çiçek kullandım ama benim beyaz güllerdi daha güzel oluyo bence çok güzel olmuşsun Allah bi yastıkta kocatsın:Saruboceq: inş

kızlar tactta en büyük hayalimdi onu da aldım çok güzel odu.

X