Makarnalar Tavada Makarna Böregi-Resimli

ellerine sağlık çok ilginç bi tarif denemek istedim ama bi sorum olcak makarnalar tavada kızartınca sert olmuyo mu ?

ben dün iftara yaptım. ortası çok kızardı. kenarlar beyaz kaldı. biraz sert oluyor. ben sürekli fiınıa sürüyorum bu tarife göre daha yumuşak oluyor. ama yinede sevdiler.

Açıkcası yufkanın arasına konulmuş bir makarna böreği hayaliyle girdim ama gerçekten çok şaşırdım ilginç ve nefis görünüyor.Tabi tutturmakta hamaratlıkla alakalı bir şey.teşekkürler ellerine sağlık incitanemtuanam...

yufkalisinida cok severim
firinda yapmisligim vardir yufkali firin makarnayi onunda lezzeti apayridir
canim emin ol ilk deneyende tutturur bu tarifi benceopuyorumnanaktan

incitanemtuana çokkk teşekkür ediyorum tarifini bugün denedim çok beğendim ailemde çok beğendi tadını. yakında arkadaşlarımı eve davet edeceğim ve kesinlikle onlara da yapacağım. Ben bilerek tavada iyice kızarttım çıtır çıtır oldu sıcak servis ettim artı mayonez ve ketçap da tadına tat kattı. Tekrar teşekkürler paylaşım için. Hayırla kalasın... :KK66:

ellerine,emegine,yorumuna saglik canimopuyorumnanaktan
tarifi denemis olman ayrica begenmis olmaniz beni cok sevindirdi inan
elbette fazla kizartip citir sevenler icin ideal
afiyet bal seker olsun canima.s.

ellerine sağlık çok ilginç bi tarif denemek istedim ama bi sorum olcak makarnalar tavada kızartınca sert olmuyo mu ?

umarim denersin canim tavsiye ederim
yok hayir sert olmadilar
ben zaten asirida kizartmadim
ama fazla kizartirsan sert diilde daha cok citir citir olurlar
hatta deneyen bir arkadas yazmis daha citir sevdigi icin fazla kizartmisopuyorumnanaktan

ben dün iftara yaptım. ortası çok kızardı. kenarlar beyaz kaldı. biraz sert oluyor. ben sürekli fiınıa sürüyorum bu tarife göre daha yumuşak oluyor. ama yinede sevdiler.

su ayim canim demekki tavan ocaga göre büyük gelmis olma li ki ortasi fazla kizarip kenarlari beyaz kalmis
ben sürekli yapar oldum sert olmadi hic
ama herseye ragmen sevdilerse ne mutlu banaopuyorumnanaktan

inci senin tarifin olurda kötü olurmu hic sabahtan bu yana düsünüyorum ne yapsam diye iftara yanlizim bu aksam kendime yetecek kadar yapip yiyecegim ellerine saglik

benim ters çevirme kısmı başarısız oldu :KK43:

uygun bi kapakla çevirmeme rağmen makarnalar dağıldı,bi kısmı tavaya yapıştı,kalıp gibi çıkmadı seninki gibi.

tavadanmı kaynaklandı bilemedim normal teflon tava kullandım.

peynirli makarna olarak tükkettik bizde:icecream:

farrlı ve pratik bir lezzet ,hemde evde genelde olan malzemelerden..eline sağlıkk

süper görünüyor ellerine sağlık...

sanırım bu da fırında makarnanın tava versiyonu ben artık fırında tepsi böreği değil tava böreği yapıyırum çok daha güzel oluyor bu da güzeldir eminim ...bu arada fiyonk makarna ve spagetti (kalın) ile de denenebilir zannımca

X