Makarnalar Makarna Graten im-Resimli

eşin ve yavrun çok şanslı..alkisalkisalkisalkisalkisalkis
bende senin gibi hamarat olmak istiyommmmmmmmmmmmmmmcokacimcoookcokacimcoook

yaaaaaaaaa çok kötüsünüz dicem çünkü iştahımı olmadık bi zamanda fena kabarttınız gerçekten çok hamaratsnz tariflerinizi takip ediyrm sürekli....kk nın en becerikli hatunuilan ediyorum sizi....

:kedi::kedi::kedi:
yorumunla beni hem utandirdin hemde simartdin
yüregine saglik canim
tariflerimi begeniyosan ne mutlu bana cok saolopuyorumnanaktan

eşin ve yavrun çok şanslı..alkisalkisalkisalkisalkisalkis
bende senin gibi hamarat olmak istiyommmmmmmmmmmmmmmcokacimcoookcokacimcoook

opuyorumnanaktancanim saol güzel yorumun icin bende elimden geldigince yapiyorum yavas yavas adim adim ilerliyorum emin ol sende olursun canimopuyorumnanaktan

çok güzel görünüyorrrr denemeliyim ama becerebilirmiyim ki? :p

parmesan yerıne kaşar peynırı olurmu ıncıtanem?

canumm ablamin yerine ben cevap vereyim istersn..evet tatlim rendelenmis kasar peyniriylende sahane oluyor..ben kendim zaten hep parmesan olmadimi kasar kulanirim...denemeni tavsiye derim canim denedim sahahne oldu:)cokacimcoook fotografini koyamadim cünki firindan cikmasiyla esim kuzenlerim ve benim tüketmemiz bir olduydu:) bidakine ceker koyarim insallahsırnaşık şey

canumm ablamin yerine ben cevap vereyim istersn..evet tatlim rendelenmis kasar peyniriylende sahane oluyor..ben kendim zaten hep parmesan olmadimi kasar kulanirim...denemeni tavsiye derim canim denedim sahahne oldu:)cokacimcoook fotografini koyamadim cünki firindan cikmasiyla esim kuzenlerim ve benim tüketmemiz bir olduydu:) bidakine ceker koyarim insallahsırnaşık şey

tamam tatlım bunu ogrendıgım süper oldu
teşekkürler
a.s.

ya bir blog açmalısın ya da var da benim haberim yok kesin:)
ellerine sağlık canım en kısa zamanda denicem..

X