Çorbalar Tavuk Köfteli Çorba - Banvit Tavuk Sponsorluğunda

Çok farklı ve güzel olmuş.
Sunumun da çok hoş.
Ellerine sağlık, başarılar dilerim.
Teşekkür ederim:)
Vuslatcigim ellerine sağlık canım, cok güzel bir tarif, 40 yıl dusunsem tavukları köfte haline getirmek aklıma gelmezdi :kk77:

Denenmesi gereken tarifler arasında, ayrıca o pasta gibi ekmeğin falan iştah açıyor,icimden tereyagi sürüp yemeyi gecirdim:kk77:yarışmada başarılar dilerim canım :KK19:
Teşekkür ederim canım:KK36: Köfte halinde daha şık çorba oldu:))
O ekmeği çok seviyorum ben, kuzine ekmeği tadında:kk77::)

Vuslat ne güzel bir çorba.:kk77:Tavuktan köfte hiç yapmadım.Eminim çok güzel oluyordur.Ellerine sağlık canım.Başarılar dilerim.:KK36:
Teşekkür ederim canım:KK60: Denemelisin canım, çok lezzetli oluyor:KK19:

Farklı güzellikte bir tavuk çorbası olmuş Vuslatcığım..Sunumun harika .Ellerine sağlık ve bol şanslar diliyorum canım:KK37::KK37::KK37:
Teşekkür ederim Lisacım:KK60:

Damak tadıma çok uygun bir çorba :kk77::kk77:

Eline emeğine sağlık vuslatcım , başarılar diliyorum :KK200:

Cok farklı ve guzel bır corba olmus vuslat:kk77::kk77: kıymadan koftelı corba yapıyorum ama bu hıc aklıma gelmezdı fıkır ıcın tesekkurler:KK200: ellerıne saglık basarılar cnm:KK200::KK200:

Çok değişik bi çorba. Bunu da deniycem, çok merak ediyorum tadını. Enfes görünüyor.:kk77: Ellerine sağlık canım, başarılar dilerim. :KK36:

Çok değişik bi çorba. Bunu da deniycem, çok merak ediyorum tadını. Enfes görünüyor.:kk77: Ellerine sağlık canım, başarılar dilerim. :KK36:
Teşekkür ederim:KK68: Aslında sakatat türü yemem ama sadece işkembenin hazır çorbasını yiyorum eşimin tavsiyesiyle, tadı biraz onu andırıyor:) Limon veya sirke ile yendiğinde:)

bugün denicem bunu, hatta köfteleri yapıp poşet poşet buzluğa atsam, evet evet yapayım ben bunu :9

X