Pilav Tarifleri Tavuklu Pirinç Pilavı-Öncü Pirinç Sponsorluğunda

Ellerine sağlık. Sanırım benim sunumu gördükten sonra sunumu değiştin :KK70:
Teşekkür ederim canım :KK37:
Sondan 2.,3.,4. önceki çektiklerim .Fazla içime sinmedi .Az pilav ve tavuk ayırdım ,ertesi günü rahat kafayla çekerim dedim,olmazsa önceki çektiklerim var nasıl olsa diye düşündüm.Önceki sunumda büyük kaseye koymuştum tabağı çok kaplamıştı.

Ellerinize sağlık efenim :kk77:
Klasikler candır ... gayet güzel olmuş ...sunumu ile de cazibesi artmış ...:kk77:
Başarılar ....:KK200:

Teşekkür ederim canım.:KK37:
Gel buraya nereye kaçıyorsun:KK4: ,2 kaşık tavuktan ve pilavdan almadan bırakmam:KK45:

Opsssssssssss orda dur ... efser artık benim takımda ... pilav ona cııııız .
salata alalım please :süslü::süslü:

Ellerinize sağlık efenim :kk77:
Klasikler candır ... gayet güzel olmuş ...sunumu ile de cazibesi artmış ...:kk77:
Başarılar ....:KK200:

Opsssssssssss orda dur ... efser artık benim takımda ... pilav ona cııııız .
salata alalım please :süslü::süslü:
Teşekkür ederim canım:KK37:
Ama Efser Efser bana misafirliğe gelmiş:110: .Bir dr demişti Türk milleti sevgisini yemekle gösterir çoğunlukla,ondan da ye ,bundan da ye,bir bardak çay daha iç vs.Ben O dr dediği kişilerdenim galiba :KK53:

Teşekkür ederim canım:KK37:
Ama Efser Efser bana misafirliğe gelmiş:110: .Bir dr demişti Türk milleti sevgisini yemekle gösterir çoğunlukla,ondan da ye ,bundan da ye,bir bardak çay daha iç vs.Ben O dr dediği kişilerdenim galiba :KK53:

Dün gittiğim misafirlikte .... ayyy sen ne masrafsız misafir oldun ya .. ne güzel dedi ev sahibi .. diğer iki misafir atladı.
heee biz masraflıyız yani :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Dün gittiğim misafirlikte .... ayyy sen ne masrafsız misafir oldun ya .. ne güzel dedi ev sahibi .. diğer iki misafir atladı.
heee biz masraflıyız yani :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
:KK70::KK70::KK70::KK70:
Ev sahibi de zor durumda kalmış.Esasında misafirlikte böyle mutfakta yemek servisi,ikram servisi derken ,misafirle kaliteli zaman geçiremiyor insan.Esasında en güzeli .

Ben soğumuş pilavı sevmemki:KK53:
Soğutulmuş ısıtılmış pilavı hiç sevmem :KK53:
Sana hiç zahmet vermiyeyim sohbetin yeter:KK19:
Soğumuş olduğu anlaşılıyor mu?:KK64:
Yoksa yazdıklarımdan mı anladın :KK45:
Madem yeşil çay içiyorsun deyip googleden yeşil çay göndereyim dedim ,dedim onu da ben yapmadım diye kabul etmez:KK45:

Soğumuş olduğu anlaşılıyor mu?:KK64:
Yoksa yazdıklarımdan mı anladın :KK45:
Madem yeşil çay içiyorsun deyip googleden yeşil çay göndereyim dedim ,dedim onu da ben yapmadım diye kabul etmez:KK45:
Benim kalp gözüm açık:ıslık::KK70:
Resimde üzeride dumanı yok ondan :KK70:
Çok pis kaprisli misafir olurum :KK53:

X