Tayin olduğum okula oyuncak yardımı

Kalbim73

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
831
761
Çok sağol cnm inşallah olur 😊

Senin de yaptığın çok güzelmiş,çocuk her yerde çocuktur amacım onları gerçek anlamda mutlu etmek yoksa diğer türlü daha kolay..
Evet iyi düşünmüş sun köy okullarında imkansizliktan malzeme alınmıyor ☺️ ilgilendirmiyor hayırlısı bakalım 🙏🤲

Mrs-21

Öğretmen Xanım :)
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
2.664
2.386
30
Mrs-21,
okul yardımı olacağından konunuz sorun olmaz fakat okul yönetimi de böyle bir yardımı onaylıyorsa, okul yardımlarında prosedür nedir bilmiyorum okuldan veya ilgili mercilerden yardım izni vb almak gerekir mi? Buradan direkt okul adı ve gönderi adresi olarak da okulun adresini verirseniz daha iyi olur.
Evet normalde izin alınır ama müdür bunu onaylasa bile milli eğitimler olaya devleti karalamak gibi baktıkları için onay vermiyorlar
Daha önce yaşadım çünkü,müdürüm ben onaylarım ama milli eğitim onaylamaz dedi hatta başka okuldaki öğretmen sadece müdür onayı ile çarşı grubuna yazmıştı diye (okulun ve çocukların adını fotoğrafını açıkça paylaşmışlardı) soruşturma yedi..

Yani böylesi öğretmen için daha kolay ve ben zaten güven oluşturması adına yardım değil de “hediye” adı altında sadece kişiye fotoğraflarımızı (hediyeler ulaşınca) paylaşırım..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1360 gün geçti.