Taze transfer ile gebe kalan arkadaşlar var mı?

Evet taze tutan da çok maşallah🤲🏻😊bu durum embriyonun sağlıklı olması ile de ilgili sanırım benim tutmadı ama sanırım embriyo sağlıksızdı
Embriyo sağlıksızdı derken arkadaşım ne demek istedin? Spermi yıkayıp en sağlıklı olanlarla embriyo oluşturmuyorlar mı ? Tamamen bilgisizlikten soruyorum 🙄

Embriyo sağlıksızdı derken arkadaşım ne demek istedin? Spermi yıkayıp en sağlıklı olanlarla embriyo oluşturmuyorlar mı ? Tamamen bilgisizlikten soruyorum 🙄
Canım pgt yapılmamıştı benim embriyolarıma, 5aa iyi kalite görünüyor ama sağlık durumlarını yani genetik durumlarını bilemiyoruz kaldıki pgt den sağlıklı bile gelse en iyi kaliteli embriyo bile olsa tutmayabiliyor yani işte burası nasip kısmet. Sen içini ferah tut inşallah taze transfer ile tutacaktır çok var tutan, kimisinin dondurulmuş tutmuyor taze oluyor kimisinin taze olmuyor dondurulmuş tutuyor artık burda deneme yanılma süreci başlıyor ama umarım sende gerek kalmaz ilkinde nasip olur dua edelim birbirimize Rabbim hepimize nasip eylesin inşallah :))

Canım pgt yapılmamıştı benim embriyolarıma, 5aa iyi kalite görünüyor ama sağlık durumlarını yani genetik durumlarını bilemiyoruz kaldıki pgt den sağlıklı bile gelse en iyi kaliteli embriyo bile olsa tutmayabiliyor yani işte burası nasip kısmet. Sen içini ferah tut inşallah taze transfer ile tutacaktır çok var tutan, kimisinin dondurulmuş tutmuyor taze oluyor kimisinin taze olmuyor dondurulmuş tutuyor artık burda deneme yanılma süreci başlıyor ama umarım sende gerek kalmaz ilkinde nasip olur dua edelim birbirimize Rabbim hepimize nasip eylesin inşallah :))
İnşallah arkadaşım hepimiz sağlıkla kucağımıza alabileceğimiz pozitifler görürüz 🖤 duamızı tam edelim 🥳

Az önce embriyolog aradı toplanan 5 yumurtadan 3 ü döllenmiş ama 1 i daha ölmüş. 2 tane kalmış daha dün toplanmıştı demek ki benim transfer için hiç yumurtam kalmayacak 😭😭

Ayyy mesajınızı okuyunca nasıl heyecanlandım anlatamam hem taze hem kız ♥️ Benimde 5 tane yumurta toplandı 1 saat önce işlemden çıktım inşallah bende sizin gibi güzel haberler alırım arkadaşım 🙏
İnşallah Allah yar ve yardımcınız olsun geleceği zamanı çok iyi biliyor:)

İlk transferi ciddiye almıyorlar bazen ben bu durumu anatoli da yaşadım. Tek embriyo ile zor üçüncü güne transfer oldum. Açıklama sizden de kaynaklı değil bizden de embriyodan dediler böyle bir şey ilk defa duydum bütün suç embriyoya kaldı yanı.

İlk transferi ciddiye almıyorlar bazen ben bu durumu anatoli da yaşadım. Tek embriyo ile zor üçüncü güne transfer oldum. Açıklama sizden de kaynaklı değil bizden de embriyodan dediler böyle bir şey ilk defa duydum bütün suç embriyoya kaldı yanı.
Kendini savunamaz tabi embriyo 🤷 o ne biçim açıklama Allah aşkına. sizin düşük gibi bir geçmişiniz varmıydı peki ?

Aradılar arkadaşım 2 si hala yola devam şükür 🤗 iyi kalite dedi hatta. Compact bişey bişey dedi orayı anlamadım heyecandan. Yarın transfer düşünüyormuş doktor akşam üzeri arayacaklarmış saat söylemek için.
Çok sevindim canım senin adına hadi iyi haberlerle gel inşallah 🥰

X