TC bilgilerimi kullanmışlar

minho

미안하다, 사랑
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2011
60
1
Bugün saat 4 gibi babamı bir numaradan aramışlar...Benim adımı söyleyip aveaya 200 lira borcum olduğunu söylemişler..Numarayı aradığımda icra takibine başladıklarını söylediler...Nufus cüzdanımın kimlik bilgileriyle adıma bir hat açılmış...Hiçbir hesap numarası vermeden ziraat bankasına adınıza ait faturayı ödemesseniz pazartesi günü icrayı başlatacagız dediler...Avea bayisine gidip olayı anlattım..Ordaki adam avea müsşteri hizmetleriyle konuştu ve benim adıma başka bir numara kayıtlı olarak çıktı..Ve bu numaranında 200 lira borcu varmış...200 lira o kadar çok olmasada çalışmadığım için ödeyemeyecegim bir para...Kendi hattım bile benim üzerime değil...Kimsenin üzerine faturalı bir hat almadım..Arkadaşlarım hep faturasız hat kullanıyorlar.Hadi faturasız hat aldım diyelim benim kendim olmadan faturalıya çevirmezler heralde...Ben kendi hattımı turkcele çevirmek istediğimde bile okadar araştırdılar...Hattın sahibi olmadan hattınızı değiştiremessiniz dediler...Bu durumda savcılığa başvursam sorun hemen çözülürmü...

X