Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
selam
sevgisiz asla
nerelerdesin
ben tca yı uyguladıktan sonra çok az soyulma oldu
çatlaklarda değişmedi acaba tca nın oranı az mı geldi
sende ne kadarlık soyulma oldu helppppppppppppppppppdelikafadulden

sevgisiz asla
çatlaklardan kurtuldum diyosun ama foruma uğramıosun
gerçekten inanamıyorum
kılıç balığıda açtığı konuyu kapattı
dr ların bile imkansız dediği şey için geçti dediniz ve ortadan kayboldunuz
neden se ben bi fayda göremedim tca dan
evet soyulma oldu olmadı deil ama herşey eskisi giibi duruyor neden acaba
bu dertten kurtuldunmuda artık uğramaz oldun yoksa geçmedi herşeyden vazmıgeçtinnnnn
tca bende işe yaramadı arkadaşım hemde ml dahi değişmedi
üstelik çok ince çatlaklarımı bile geçirmedi
sen eminmisin acaba geçtiğineeeeyasakkelime

arkadaşlar bende bu tca ile ilgili forumları okuyup,yurtdışı kaynakları bile araştırdıktan sonra aklıma yattı ve soluğu dr umda aldım.öğrendiğim bilgileri sizinle de paylaşmak isterim
1) kesinlikle ama kesinlikle tca düşük dozda bile olsa asla evde uyulanmaması gereken bir işlemmiş.
2)kesinlikle uzman dr tarafından uygulanması gereken bir uygulama çünkü tca çok güçlü bir asitmiş.işlem sonrası sizi daha çok üzebilir çünkü derin soyucu olduğu için yara izi yada lekeler yapabilirmiş.güzelleşeyim derken daha da büyük sorunlarla uğraşmaya gerek yok.
3)sadece beyaz tenli kişilerde olumlu sonuçlar alınıyormuş.ben buğday tenli olmama rağmen her iki dr umda olmaz dedi.
4)bence önce bu uygulamayı yapan bir cilt hekimine yada plastik cerraha görünün,çünkü yapsanızda işe yaramayablir,o kadar çektiğiniz çile boşa gidebilir.ben hem cilt hekimime hem plastik cerrahıma sordum her ikisi de o an kliniklerinde tca bulunmasına rağmen bana yapmadılar,ve hatta vazgeçirmeye çalıştılar.çünkü öyle hemen ben tca yaptıracaktım demekle olmuyormuş.cilt tipi,rengi vb gibi şeyler tedaviyi etkilermiş.ayrıca işlem sonrasında yara açılacağı için çok iyi yara bakımızı yapmanız gerekiyor,yoksa ciltte kalıcı hasarlar olabiliyor.google görsellerde tca yazıp araştırın uygulama sonrası resimlere bakmak dahi istemeyeceksiniz.
bir de arkadaşlar son tavsiyem mutlaka güvendiğiniz bir hekime danışın, yaptıracaksanızda ,uygun bulduysa ona yaptırın.

peki bu heryerile sürüle bilen bişeymi benimde çok fazla ne yapsam olmadı bu steye üye oldukten sonra tca yı duydummm ve yapmaktan istiorum lütfen bana cevap verirmisiniz

sevgisiz asla
gerçekten inanamıyorum
bu dertten kurtuldunmuda artık uğramaz oldun yoksa geçmedi herşeyden vazmıgeçtinnnnn

canım benim çatlaklardan kurtuldum demedim geçiyor dedim.maalesef ikincisini henüz yapamadım.sipariş verdim önümüzdeki hafta elimde olur.ben geçeceğine inanıyorum.zaten burayada her gelişmeyi yazacağım.
tatlım ilk seansta bişey bekleme hemen ikinci ve üçüncüyü de yap.
sabırlı olmak lazım.senin yaptığın yerler de nasıl soyulma oldu?
benim ki bayağı bir soyulmuştu.

peki bu heryerile sürüle bilen bişeymi benimde çok fazla ne yapsam olmadı bu steye üye oldukten sonra tca yı duydummm ve yapmaktan istiorum lütfen bana cevap verirmisiniz

canım benim kollarımda,karnımda,bacaklarımda var.ben kollarıma ve yetirebildiğim kadar da karnıma uygulamıştım.
ancak lütfen bilgi sahibi olmadan iyice araştırmadan deneme olur mu.
ciddi bir uygulama nasıl yapılacağını bilmeyenlerin uygulaması sakıncalı olabilir.en azından ilkini bir güzellik merkezinde yaptırıp nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

kızlar ben ebay a tca peel yazıyorum bulamıyorum hangi siteden nasıl alıyosunuz lütfen bana ayrınıtlı yazarmısınız,ama tek tek yazın iyice nasıl bu sitelerden alışveriş yaptığınızı paypal hesabı var da,ürünü bulamadım deli olcam lütfen yardım edin

sevgisiz asla
ben ikinci uygulamayı yaptım daha çok soyulma oldu
ancak herhangi bi gelişme yok,benim ki
% 15 likti acaba bu bitince % 30 lukmu alsam sence ne diosun
gelişmeleri bende yazıcam burda paylaşalım
umarım geçerlerrrr.

sevgisiz asla
ben ikinci uygulamayı yaptım daha çok soyulma oldu
ancak herhangi bi gelişme yok,benim ki
% 15 likti acaba bu bitince % 30 lukmu alsam sence ne diosun
gelişmeleri bende yazıcam burda paylaşalım
umarım geçerlerrrr.

sen %15 likle öğrenmişsen,%30 dikkatli bir şekilde yapabilirsin tabi.canım benim dikkatli ol ama olur mu uygulama yapmaya başladığın da.

kızlar ben ebay a tca peel yazıyorum bulamıyorum hangi siteden nasıl alıyosunuz lütfen bana ayrınıtlı yazarmısınız,ama tek tek yazın iyice nasıl bu sitelerden alışveriş yaptığınızı paypal hesabı var da,ürünü bulamadım deli olcam lütfen yardım edin

ben de tca diye bulamamıştım.ancak glycolic acid diye arama yaparsan ebay da belki bulursun canım.

evet gitti gidiyordada glicolic acid ve tca gördüm ama ikisi farklı,yani tca daha etkilidir

Kızlar dikkatli olun ya çatlaklardan kurtulalım derken kalıcı yaralar oluşmasınCADIARZU

ben bugün sipariş verdim %50 glycolik asit hadi bismillah :) napim geçmiyolar sulandırarak temkinli bi şekilde ufak gözüme gözüken bi çatlağımdan başlıyacağım kısmet olursa hayırlısıyla da umarım soyulma esnasında kaşınma olmaz ki buna asla dayanamıyorum

buarada mesaj yazdım satıcıya tca ile glycolik asit farkı ne diye ? tca baya güçlü ve riskli bi uygulama glycolik ise çok güçlü değil ve evde kullanıma uygun diye mesajıma cevap yazmıştı.

ve de 90TL ya benneyaptımki dua edin de kızlar geçsin ya şu çatlaklar

burada ki başlığı açan arkadaşın dediği TCA ydı.o onunla geçirmişdi.TCA yla glikolik asidin etkileşimi farklıdır.Ama tcayı bilen birisinin uygulaması gerekir.dikkat edin,tca ciğer gibi bişey yapıyo soyuldukdan sonra yavaş yavaş da iyileşmeye başlıyo

Kızlar tek başınıza yapmayın. Uzman bir kişinin yapması gerekiyor kaş yapimm derken göz çıkarmayalım... dikkat edin kendinize üzülürüm sonaa

arkadaşlar soyma falan bunlar tehlikeli şeyler onun yerine made'cassol krem eczanede satılıyor ve çok iyi sonuç veriyor benim annemin ayaklarını hiç bir doktor tedavi edemedi ama şimdi iyileşti

sevgisiz asla
gerçekten inanamıyorum

Benim konuyu neden kapattığımı sanırım kavrayamamışsın zira arkadaşlar hiç bilmedikleri bir konuda üstelik asit denen şeyi bir oyuncak sanarak kendi evlerinde %80 e varan uygulamalar yapmak istediklerinden bahsettiler.Ne yaptıysam bunun bir çocuk oyuncağı olmadığını anlatamadım kimseye...Bu yüzden konuyu adminlerle ortak karar alarak kapattık çünkü o başlık blinçsiz insanlar için son derece zararlı bir başlıktı diğer bir deyişle cahil cesaretine sahip insanların kendilerini riske atmasını istemedik. Bu yüzden bir dahaki sefere düşünmeden hareket etme ki beni ortadan kaybolmakla itham etme...Ortadan kaybolmuş falan değilim, bir süredir foruma giremememin sebeplerini beni reel hayatta tanıyan arkadaşlar gayet açık biliyorlar ama bu mesaj hoşuma gitmedi...Tanımadığınız insanlar hakkında peşin hükümlü olmayın.

arkadaşlar bende bu tca ile ilgili forumları okuyup,yurtdışı kaynakları bile araştırdıktan sonra aklıma yattı ve soluğu dr umda aldım.öğrendiğim bilgileri sizinle de paylaşmak isterim
1) kesinlikle ama kesinlikle tca düşük dozda bile olsa asla evde uyulanmaması gereken bir işlemmiş.
2)kesinlikle uzman dr tarafından uygulanması gereken bir uygulama çünkü tca çok güçlü bir asitmiş.işlem sonrası sizi daha çok üzebilir çünkü derin soyucu olduğu için yara izi yada lekeler yapabilirmiş.güzelleşeyim derken daha da büyük sorunlarla uğraşmaya gerek yok.
3)sadece beyaz tenli kişilerde olumlu sonuçlar alınıyormuş.ben buğday tenli olmama rağmen her iki dr umda olmaz dedi.
4)bence önce bu uygulamayı yapan bir cilt hekimine yada plastik cerraha görünün,çünkü yapsanızda işe yaramayablir,o kadar çektiğiniz çile boşa gidebilir.ben hem cilt hekimime hem plastik cerrahıma sordum her ikisi de o an kliniklerinde tca bulunmasına rağmen bana yapmadılar,ve hatta vazgeçirmeye çalıştılar.çünkü öyle hemen ben tca yaptıracaktım demekle olmuyormuş.cilt tipi,rengi vb gibi şeyler tedaviyi etkilermiş.ayrıca işlem sonrasında yara açılacağı için çok iyi yara bakımızı yapmanız gerekiyor,yoksa ciltte kalıcı hasarlar olabiliyor.google görsellerde tca yazıp araştırın uygulama sonrası resimlere bakmak dahi istemeyeceksiniz.
bir de arkadaşlar son tavsiyem mutlaka güvendiğiniz bir hekime danışın, yaptıracaksanızda ,uygun bulduysa ona yaptırın.

Çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim, sanırım benim açtığım tca konusunu neden kapattırdığımda buradan anlaşılabilir...Bir kez daha söylüyorum bu çocuk oyuncağı değildir.Kendiniz yapamazsınız!!!

X