Teb gişe asistanlığı sınavında ve mülakatında neler soruluyor?

t.t.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
74
0
beni tebden aradılar sınava giricem arkadaşlar ama tebin sınavları nasıl oluyo bilgisi olanlar acilen yardım edebilir mi sadece yarına kadar vaktim var çünkü...:KK43:

kimse cvp yazmadı bekledim ama..
peki teb de çalışan varmı aranızda? çalışma koşullarından memnunmusunuz?

tabin nasıl oluyor bilmiyorum ama başka bir bankanın sınavına girmiştim ben soruları çok hızlı yapman gerekiyor
onları geç
en önemliside
torpil gerekiyor canım.......
bu işler böyle malesef..

torpilsiz olmuyo mu? sınavı geçtim mülakata çağırıldım ama..:KK43:

mülakata çağrıldıysan işin kolay kendini iyi hisset takılma girişimci ol sosyal ol güler yüzlü ve pratik düşün..

kendimi hazırlıyorum zaten sakin seri ve güleryüzlü olmaya:) heyecanımı yanersem gerisi zaten problem değil. bu arada banka gişelerinde ücretler ne kadar bilgin var mı?

heyecan yapma mülakatta karşılıklı konuşmadan senin ne derece verimli olabiliceğini anlamaya çalışıyorlar bu yüzden kendinden emin dur
sanırım ilk asgari üçretle başlanıyor canım
gişede fazla almazsın yada tecrübe edindikten sonra maaşın artar

asgari ücret mi?
herkes başka bişe diyo ama.
800alanı da var 900alanı da.. hem de yeni başlamışlarda..

belki bankalara göre değişiyodur canım ben asgari üçret diye biliyorum ama yanıltmak istemem

evet bankalar arası farklılıklar oluyo ama asgari ücret de hakaret gibi dünya iş yapıyolar gişeciler ya.. ne bilimm.. olsun en azından hırslı olursan kariyer yaparsın diye düşünüyorum.. hayırlısı olsun ne diim..

evet canım aynen öyle
özel bankalarda kariyer yapma imkanın daha fazla
umarım hakkında hayırlısı olır
allah gönlüne göre versin..

allah hepimizin gönlüne göre versin.. evde oturmaktan daha iyidir her şart.. hele ki evlenmeyi düşünen ve çeyiz yapmak durumunda olan biri için..

beni tebden aradılar sınava giricem arkadaşlar ama tebin sınavları nasıl oluyo bilgisi olanlar acilen yardım edebilir mi sadece yarına kadar vaktim var çünkü...:KK43:

merhaba cnm sana sormak istedim sey benide tebden caırdılar ama daha sınav için ilk defa giriyorum bir banka sınavına ve bana yardımcı olursan çok sevinirim. neler soruyorlar mesela neler yapıyorlar bir bilgin vardır umarım aklındadır yani a.s.

canım sınav diğer bankalarınkine göre kolay. 50 soru yarım saatti galiba. şekiller veriyo bunlardan sonra hangi şekiller gelir diye soruyo karışık harfler veriyo bu nedir ülke mi hayvan mı meyve mi diye sorular oluyo. telaş yama sorular çok da zor diil.

bu arada memurlar.nette arama motoruna teb yazarsan teb hakkında herşeyi bulabilirsin orda çıkan soruları da yazıyolar benim çok aklımda kalmıyo ama sıcağı sıcağına yazanlardan bilgi alabilirsin.

torpilsiz olma ihtimali biraz düşük umarım şansın seninle olur...
sorulara gelince bende farklı bir bankanın sınavına girmiştim tamamen şekillere ve dikkate dayalı sorulardı...

X