Tecrübe sahibi olanlardan Yardımmm!!!

Merve_90_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
26
11
33
Kızlar Merhaba🙋🏻‍♀️1 yıldır evliyim Fakat evliliğimin ilk günlerinde lanet vajnüsmüs problemim olduğu için henüz son 2 aydır düzenli ilişki yaşayabiliyoruz. Son ay reglimde 2 gün gecikme oldu fakat dün akşam koyu kahverengi,hafif kan geldi.Ama benim reglimin ilk günü böyle geçmez bende yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm bugün test alıp yaptım negatif çıktı☹️ Bu konuda çok stres yaptığım için reglim azcık geldi yoksa erken test yaptığım için mi negatif çıktı anlayamadım bi türlü. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan destek bekliyorummm Lütfennnnn😇🙏🏻

Kızlar Merhaba🙋🏻‍♀️1 yıldır evliyim Fakat evliliğimin ilk günlerinde lanet vajnüsmüs problemim olduğu için henüz son 2 aydır düzenli ilişki yaşayabiliyoruz. Son ay reglimde 2 gün gecikme oldu fakat dün akşam koyu kahverengi,hafif kan geldi.Ama benim reglimin ilk günü böyle geçmez bende yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm bugün test alıp yaptım negatif çıktı☹️ Bu konuda çok stres yaptığım için reglim azcık geldi yoksa erken test yaptığım için mi negatif çıktı anlayamadım bi türlü. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan destek bekliyorummm Lütfennnnn😇🙏🏻
Mrb canm yerlesme kanamasi adetten bir kac gun once olur. Adette olmussundur galiba

Merhaba evet reglde oldum sonra boşuna umutlanmışım testim negatif çıktı zaten☹️
Umudunu kaybetme canm ben bir yil korunmadm olmadi en sonunda oldu cok sukur hamileym darisi sana olsun ama daha 2 aydir deniyorsnz hemn olmamasi cok norml sakin stres yapma olur Allahin izniyle

Yaaa Amin inşallah🙏🏻 Sizin adınıza sevindim çok güzel bir duygu olmalı😇 Ovülasyon testi aldım bende onu denicem bu ay

X