Tecrubelerınıze sıgınıyorum:((

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
Bugun yarın adet olmamagerekıyo ıkı gundur mıde sıkayetım var yanma oluyo bıde benım sağ yumurtalıgımda kıst var ama benım sol kasıgım agrıyo sabahdan berı bıde goguslerımde bole acıma hassasıyet olurdu oda yok sabah bole kalktıgım zaman basım donuyo gozumun onu karamıs gıbı oldu cok hafıf kasık agrım oluyo ıkı gundur akıntım arttı su gıbı bole kıvamlı beyaz cok garıp bı duygu var ıcımde yaa esım su an sehır dısına cıktı ınsallah ona geldıgı zamana bı guzel haber vermek ısdıyorum sızce bu belırtıler gebelık belırtılerımı yarın doktora gıtsem dıyorum acelemı etmıs olurum

Canım tabıkı hamılelık belırtılerı olabılır bence ılk baŞ bı ıdrar testı yap daha sonra kan testı yap hayırlı haberlerını beklıorum Şekerım

Hayırlısı olsun bakalım yarın bı ıdrar testı alıyım ısdengelırken ınsalah rabbım bızede o duyguyu tattırır cumlemıze

Bugun yarın adet olmamagerekıyo ıkı gundur mıde sıkayetım var yanma oluyo bıde benım sağ yumurtalıgımda kıst var ama benım sol kasıgım agrıyo sabahdan berı bıde goguslerımde bole acıma hassasıyet olurdu oda yok sabah bole kalktıgım zaman basım donuyo gozumun onu karamıs gıbı oldu cok hafıf kasık agrım oluyo ıkı gundur akıntım arttı su gıbı bole kıvamlı beyaz cok garıp bı duygu var ıcımde yaa esım su an sehır dısına cıktı ınsallah ona geldıgı zamana bı guzel haber vermek ısdıyorum sızce bu belırtıler gebelık belırtılerımı yarın doktora gıtsem dıyorum acelemı etmıs olurum

iyi akşamlar aktasozlem, inşallah hamilesindir, seninle belirtilerimiz benzer. benim daha 4 gün var. her ay ovülasyondan sonra 7-8 gün göğüs uçlarım acırdı, bu ay hiçbirşey yok. akıntı su gibi ve devam ediyor. sürekli ıslağım. ben sol taraftan yumurtladım bu ay, solda bir kistim de var. çook nadir de olsa ufak ufak sancılar oluyor. midem de bir tuhaf. akşam yemek yemiş olsam da sabah midem kazınıyor. bu sabah felaket yandı, reflü oldu resmen. öğlenden sonra ancak geçti. cuma günü de kahvaltıdan sonra midem kaynadı. ateşim de yüksek gidiyor. 3 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum. sen yarın doktora git bence. bana da umut olursun belki..

ınsallahyarın bı test alacam yapacam ıs cıkısı bakalım sonuc ne olacak allahım hayırlısını versın rabbım bıde esım subay kasımda yurt dısına cıkacak kuzey ıgraga gıdecek bısene en azından bebegım tesellım olurr bana

ayyy canııım benim kıyamam sana bende senin gibiyim 2 ay içinde bebeğimin olmasını istiyorum benımde eşim aralıkta askere gidiyorsenağlama eğer bebeğim olursa bana teselli olur die düşünüyorum ama nasip rabbim neyler, neylerse güzel eyler bizde 3-4 aydır uğraşıyoruz ama hala beklemedeyiz rabbim herkesin gönlüne göre versin:Saruboceq:

ADETIM GECELI BIR BUCUK GUN OLDU :)kaydirigubbakcemile3BIDE SEY SORACAM AYAKLARIM COK USUYO BI ALAKASI VARMI ACABA YAAA

ADETIM GECELI BIR BUCUK GUN OLDU :)kaydirigubbakcemile3BIDE SEY SORACAM AYAKLARIM COK USUYO BI ALAKASI VARMI ACABA YAAA

üşüme de hamilelik belirtisi diye duymuştum ama bence acilen bir test yapman lazım artık. adette geçmiş :))) inşallah diyelim.

canım bı ka gun daha bekleyım dıyorum ama bekleyemıyecegım cıkısda suan uısdeyım 4bucuktan sonra bı ugrayacam hastaneye bakalım olursa o saatten sonra test yaptıracambırazdan araıyacam hastaneyı soracam oluyomu dıye 4 bucuktan sonra

Slm kızlar ıs yerınde saat bası bakıyorum ne var ne yok dıye buruya ıkıncı gunum daha bısey yok beklıyoruz bakalım bebısımızı

kıs hala test yapmadınmı ben bile çok merk ettim hep bakıyorum senden hbr varmı diye bak özelden yaz unutma heeee:eek:lmaz:

malesef olmadı bugun doktora gıttım 0,1 cıktı yok malesef yıkıldım sonucu gorunce eve geldım bı de yalnızım oturdum agladım ıyıce tamemen psıkolojıkmıs cok kotuyum ınan

malesef olmadı bugun doktora gıttım 0,1 cıktı yok malesef yıkıldım sonucu gorunce eve geldım bı de yalnızım oturdum agladım ıyıce tamemen psıkolojıkmıs cok kotuyum ınan

ayy ne olur uzulme,ins baska bi ay olur bebegin hayirlisi buymus rabbim buyuk alalh yardimcin olsun.

cnm güsel haberlerini bekliyoruz inş hamişsindir haber vermeyi unutma sakın bekliyoruz:nazar:

X