Tecrubeli annelerden yardım istiyorum.hamilemiyim?

Gizem2021

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
196
170
Ben 10 aylık evliyim son adet dönemim 5 haziran.ortalama 29 günde bir adet görüyorum.genel olarak düzenli adet olurum bır gun gec bır gun erken.her neyse 25 hazıran da korunmasız ilişkim oldu.temmuzun 4 ünde adet olmam gerekiyor.ama bugun adet agrısı gibi agrılarım basladı .hafif lekelenme seklinde pembe lekelenmem basladı.Yerleşme kanaması olması mümkün mü ?

İdrar testi sonuç vermez, kan testinde bile çıkmayabilir çünkü çok yeni.. Yine de kan testini dene bir istersen ama adeti düzenli olanların hamile kalma süresi düzensiz olanlara göre daha çabuk.

İdrar testi sonuç vermez, kan testinde bile çıkmayabilir çünkü çok yeni.. Yine de kan testini dene bir istersen ama adeti düzenli olanların hamile kalma süresi düzensiz olanlara göre daha çabuk.
Çok teşekkür ederim birkac gün daha bekleyip test yapacagım.Umarım hamileyimdir.

Benim de adet tarihim sizinkiyle aynı. İnşallah ikimiz de hamileyizdir sağlıklı, hayırlı evlatlara..

Olur tabii haberleşelim 🤗 ben de çok heyecanlıyım ama negatif çıkıyor testlerim şimdilik bakalım hayırlısı🥹

Sadece normal hamilelik testi vardı elimde o dogal olarak negetif cıktı hafta sonu oldugu için nöbetci eczane aramak istemedim bi kac gün daha sabretmeye calısıcam bugun kokular asırı rahatsız ediyor beni bilmiyorum belki psikolojik ama garip hissettim

Ben de dün test yaptım gözüme çizgi göründü ama büyük ihtimalle yanılgı yarım erken gebelik alıp yapacağım ben de…

Eklentiler

• 20220702_155017.jpg
    20220702_155017.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 59
Bu da benim.. İkimizde de yok şimdilik sanırım

Eklentiler

• A0F54417-947E-4682-933C-8913C89612E9.jpeg
    A0F54417-947E-4682-933C-8913C89612E9.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 54
Çok teşekkür ederim birkac gün daha bekleyip test yapacagım.Umarım hamileyimdir.

Benim de adet tarihim sizinkiyle aynı. İnşallah ikimiz de hamileyizdir sağlıklı, hayırlı evlatlara..
Benimde normalde adet günüm bugün. dün sabah erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgiyi silikte olsa gördüm. İki gündür adet olacakmışım gibi ağrı yaşıyorum ve ikide bir kontrol ediyorum acaba adet mi oldum diye ama henüz hiçbir şey yok. Kimyasal gebelik falan o kadar fazla şey okudum ki kafam karışıyor. Şuan hamile olan iki arkadaşıma da sordum onlar da evet adet sancısı çekiliyor ilk zamanlarda dediler. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder içlerinde de bize 💖

Benimde normalde adet günüm bugün. dün sabah erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgiyi silikte olsa gördüm. İki gündür adet olacakmışım gibi ağrı yaşıyorum ve ikide bir kontrol ediyorum acaba adet mi oldum diye ama henüz hiçbir şey yok. Kimyasal gebelik falan o kadar fazla şey okudum ki kafam karışıyor. Şuan hamile olan iki arkadaşıma da sordum onlar da evet adet sancısı çekiliyor ilk zamanlarda dediler. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder içlerinde de bize 💖
Çok sevindim hiç kendimi üzme okuduklarını cıkar kafandan stres yapma adet olacakmışım hissi 2 3 gün once vardı bende, dunden beri o his yok oldu sadece kasıkta batma ve koku hassasıyetim varumarım bizde ikinci çizgiyi görürüz.

Çok sevindim hiç kendimi üzme okuduklarını cıkar kafandan stres yapma adet olacakmışım hissi 2 3 gün once vardı bende, dunden beri o his yok oldu sadece kasıkta batma ve koku hassasıyetim varumarım bizde ikinci çizgiyi görürüz.
İnşallah yaa💖 adet olcam diye ödüm kopuyor sonra da stres yaptığım için gecikti mi acaba diyorum of her şeyi düşünüyorum tecrübeli birileri bu konuda da yardımcı olabilirler mi? Hamileliğinizde adet olacağınız zaman dilimlerinde sancınız oluyor muydu

İnşallah yaa💖 adet olcam diye ödüm kopuyor sonra da stres yaptığım için gecikti mi acaba diyorum of her şeyi düşünüyorum tecrübeli birileri bu konuda da yardımcı olabilirler mi? Hamileliğinizde adet olacağınız zaman dilimlerinde sancınız oluyor muyd
Benim ilk hamileliğimde adet günümde adet sancılarım oluyordu ama adet olmadım ve test yaptım direkt koyu bir şekilde çıktı. Testini varsa atar mısın? İnşallah hepimiz hamileyizdir benim de günüm yarın bakalım…

• Beğen
Reactions: sm1
Benim ilk hamileliğimde adet günümde adet sancılarım oluyordu ama adet olmadım ve test yaptım direkt koyu bir şekilde çıktı. Testini varsa atar mısın? İnşallah hepimiz hamileyizdir benim de günüm yarın bakalım…
İnşallah 💖 Bunu dün sabah yapmıştım yani günümden bir gün önce.

Eklentiler

• 47F13792-B695-4B82-ACE0-D4A6A87AF9E2.png
    47F13792-B695-4B82-ACE0-D4A6A87AF9E2.png
    504,1 KB · Görüntüleme: 28
X