Tek başına tatil için Antalya'da Alanya mı Side mi ya da başka öneriniz?

tourmaline

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.526
194
Merhaba,
Tek başıma tatile gitmeyi düşünüyorum, bana eşlik edecek arkadaş bulamadım. Antalya'da Alanya mı Side mi önerirsiniz ya da başka önerilere de açığım. Tek başıma rahat gezebileceğim otele tıkılıp kalmayacağım bir tatil istiyorum.Kolay ulaşım olsun.

Merhaba,
Tek başıma tatile gitmeyi düşünüyorum, bana eşlik edecek arkadaş bulamadım. Antalya'da Alanya mı Side mi önerirsiniz ya da başka önerilere de açığım. Tek başıma rahat gezebileceğim otele tıkılıp kalmayacağım bir tatil istiyorum.Kolay ulaşım olsun.
Ben geçen yaz Antalya ve Alanya’ya gittim.Size kesinlikle Alanya’yı öneriyorum

Ben kesinlikle Antalya Merkezi öneriyorum. Kendinize Günübirlik programlar yaparsınız. Bir gün Alanya’ya, bir gün Kemer’e, bir gün şelalelere gidersiniz. Bir sürü Avm var. Alışveriş yaparsınız. Ben bekarken Konyaaltı’na gelirdim. İnanılmaz keyif alırdım. Lara tarafları da çok gelişti. Bütçenize uygun oda+kahvaltı bir otel seçin. Otele uyumadan uyamaya gelirsiniz.

Merhaba,
Antalya gezmek için çok iyidir özellikle Lara'da falezleri şöyle uzunca yürümenizi yanınıza alacağınız soğuk kahveyle parkın tadını çıkarmanızı şiddetle tavsiye ederim aşık olduğum semttir kendisi :KK70: O parkta her gün mutlaka yürüyüş yapardım okul zamanımda tabi herkes piknik yapıyor özendirmiyor değiller :KK70: Kaleiçinde Mermerli Plajı var hemen iki dk de merkezde denize gireyim dersen ya da lara plajı var. Onun dışında ben çok gezmekten ziyade kafa dinlemek istiyorum otelde dersende Alanya'da ki otellere bakabilirsiniz. Merkez düşünürseniz Kaleiçi'nde butik oteller var hepsi gerçekten güzeldir onlara bakabilirsiniz kaleiçi ulaşım açısından çok iyi bir yerdir :) Antalya'nın reklamını yapmış gibi oldum yalnız asdfghj

çok teşekkür ederim, söylediğiniz seçeneklere de bakacağım Kaleiçi, Lara vs.,
Arkadaşım Alanya'da gezilecek birşey yok dedi ben var diye biliyorum acaba yanlış mı biliyorum, Alanya'da bildiğim mağaralar, Manavgat Şelalesi, teleferik vs. var.. Aslında Kaş'ı çok seviyorum ama orda pek gezemem diye düşünüyorum ulaşımı sıkıntılı galiba başka yerlere ne dersiniz ?

Hem gitmişken gezmek hem de deniz de istiyorum ikisi bir arada yani..Belki günü ikiye bölerim gezme ve deniz ya da 1 gün deniz 1 gün gezme şeklinde.. Gece de otelde tıkışıp kalmak istemem. En mantıklı seçimi yapmak istiyorum , neresi olur acaba ulaşımı sıkıntılı olmamalı aracım yok çünkü ?
Önerebileceğiniz tek başına biri için güvenilir otel , pansiyon vs. varsa özelden de yazabilirsiniz.

Ayy ben de bu yazın tek başıma bi tatil yapma düşüncesindeyim.Neresi olur, nasıl olur çok kararsız kaldım, bir yandan cesaret edemiyorum çünkü otel pansiyon vs gibi yerlerde tek kalmanın güvenlik açısından sorunu olur mu diye. Konunuzu takipteyim, biz kaşa gitmiştik, çok beğenmiştik orayı, şimdi tek mi gitsem diye düşünmüyo değilim valla:)

Karar verirseniz yazın lütfen, tecrübenizi de yazarsanız benim için çok iyi olur, hala bir yere gidemedim ve planım yok.

X