Tek isteğim anne olma düşüncesine ara veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GaardennRosee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
935
327
25
Merhabalaarr 2 seneye yakındır bebek istiyorum 1 yıla yakındır da tedavi görüyorum bu ay gitmedim hastaneye bugün kayınvalidem bir ev olduuğunu 60 bin civarı peşinat verirsek taksite bağlatabilceğini söyledi evin fiyatı 250 bin 3+1 0 daire yeni yapılıyor görümcem de ordan ev aldı kendine daha yenii ve ben bu fırsatı kaçırmak istemiyorum eşimde aynı şekildee ben çalışmıyorum sadece eşim çalışıyor çok şükür güzel bir maaşı var mesleği de varr pandemi pek fazla etki etmiyor inşalllah etmez de bebek olayına ara verip o evi alıp eşimle birlikte gece gündüz çalışıp borcu bitirdikten sonra olsun diye düşünmeye başladım borca giricez sonuçta ve bebeğime böyle borç içinde iyi bir gelecek hazırlayamam birikim yapamayız bebek çok masraflıı olurr en azından kendi evimiz olur kira derdi olmazz yaşım da daha genç 19 yaşındayım linçlemeyin lütfen evet erken evlendim içimde kalmasını istemedim anlatayım dedimm

Coooooooooooook gençsin anne olmak için

Ama eltiydi gorumceydi aynı apartmanda da yaşanmaz ki bunu göremeyecek kadar da çocuk değilsindir kuzum be

Ama eltiydi gorumceydi aynı apartmanda da yaşanmaz ki bunu göremeyecek kadar da çocuk değilsindir kuzum be
Eltim kayınvalidem ve diğer görümcem başka yerde aynı binada olan farklı görümcem zaten 24 saatin 14 15 saati çalışıyor geri kalanını da uyuyor o görümcemle sıkıntı yok diğeri olsa evett ama

Hem yaşadığımız sıkıntılardan dolayı ben mesafe koydum hepsi ile arama 9 ay oldu ayrı eve çıkalı daha hiç birisi evime gelmedi daha yeni davet ettim yasaktan sonra gelicekler kayynpederim ile kayınvalidem sadecee

Bebek için çok erken yaşınız çalışın evinizi alın gezin bolca sonrasında zaten inşallah o da olur

Böyle düşünmeye başladım gezmek bebekle de olur ama çalışmak ev almak araba almak tek bir maaşla maalesef eşim yetişemez bebek olduuğu zaman

bebekle gezilyor şimdiki gibi özgürce uyku saati mama saati AA ağlıyor durmuyor gitmemeyi yeğliyorsunuz çünkü ev daha konforlu oluyor bende böyleydi

Konu bu değil ama çocuk gelin olduğunuzun farkında mısınız ?

Özellikle linçlemeyin diye belirttim ben mutluyum problemim yok huzurumuz var çok şükür
Umarım daha çok huzurunuz olur ama bu linç şu bu değil size ağır gelebilir yazdığım ama bence bir çocuğu koynuna alan bir adamı baba yapmak için fazla aceleci davranmayın ve mümkünse çocuk yapmadan önce siz büyüyün illa ki konuya cevap istiyorsanız tek maaşla ev alınması bana saçma geliyor gece gündüz ikimiz çalışırız olayı çok toz pembe bir bakış açısı 1. Hangi meslek hangi iş yapacaksınız da iyi bir maaş eve girip 250 binlik ev alınacak 2. Nasıl yapacaksınız corona yüzünden milyonlar işsiz kalırken. Acele karar vermeyin

Tedavi olma nedeniniz erken rezerv azalması değilse erteleyebilirsiniz bebek mevzuunu.hayirli olsun yeni karar ve eviniz

Ben bu milleti anlayamıyorum gerçekten özellikle destek olacağı yere köstek olanlar varya....
1. Evlenmiş artık işte evlenme yaşına takarlar
2. Çocuk ister sen kendin daha cocuksun derler
3. Sorusu çocuk muyum değil miyim değil....
Kısacası SI ZE NE !
Herkesin kendi hayatı kendi seçimleri sizi o hiç ilgilendirmez...Linclemek için yer arıyorlar resmen yazık..

Rabbim gönlüne göre versin canım inşallah tez vakitte de hamile kalırsın inan ki hepsi olup gidiyor hiç aldırma sen

Su kafalar artik bitsin..gercekten bitin artik..

Su kafalar artik bitsin..gercekten bitin artik..
Bence sizinkiler bitmeli....
Ben çocuk evliliği çocuk anneliği tabiki desteklemiyorum ama kız sonuçta evlenmiş anne olmayı düşünmüş ben tepkilere kızdım. Ayrıca gine doğru dediğim herkesin kendi kararı 30 40 yaşında olup bekar olanda var 20 yaşında evli çocuğu olan da bize karışmak düşmez herkesin kendi seçimi.. başka bisey soruyor hemen onlara yukleniliyor benim tepkim o yüzden.

Belki de burada yazılanlardan sonra oturup düşünecek ve hak verecek. Hiç değilse üniversite sınavına hazırlansa, ekonomik özgürlüğünü eline alsa ne güzel olur. Yarın bir gün eşiyle ayrılmayacağının hiçbir garantisi yok. Her kadının bir B planı olmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…