Tek kese ikiz gebe oldugumu ogrendim bu durumu yasayan var mi?

oktsty

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2022
24
11
40
Benim hikayem ;
3 defa tup bebek transferi yaşadım.Malesef ucu de negatifdi .son negatif transferim sonrasında kendiliğinden mucizelerime hamile kalmisim. 7. Haftaya kadar sadece kese görüyorduk 7.haftada gittiğimizde tek kesede iki tane olduğunu ikiz olduğunu öğrendik.yani sevinmekle sevinememek arasında kaldım.cunku ikiz gebeligin zor olduğunu ve heleki tek yumurta ikizinin daha zor olduğunu öğrendik.cok korkmaya başladım.
Boyle bu süreci yaşayan var mı?

en yakın arkadaşımın tek yumurta ikizleri var benim çift yumurta. Sorunsuz doğdular

Benim hikayem ;
3 defa tup bebek transferi yaşadım.Malesef ucu de negatifdi .son negatif transferim sonrasında kendiliğinden mucizelerime hamile kalmisim. 7. Haftaya kadar sadece kese görüyorduk 7.haftada gittiğimizde tek kesede iki tane olduğunu ikiz olduğunu öğrendik.yani sevinmekle sevinememek arasında kaldım.cunku ikiz gebeligin zor olduğunu ve heleki tek yumurta ikizinin daha zor olduğunu öğrendik.cok korkmaya başladım.
Hayırlı olsun zorluğunu bilmiyorum inşallah değildir ama Allah'ın bir mucizesi resmen size duygulandım🥲🥲🤲☺️

Çift yumurta benim de. Evet zor gerçekten asla kolay diyemem. Hele yardımcın olmadan asla. Ama bir de annem diyisleri, gülüşleri, koşup sarılmaları, uyanıp koynuna girmeleri var. Her yerde kardeşini düşünmeleri, birine en ufak bir şey verdiğinde kardeşim de istiyor diyip ona da almaları... Kısaca tüm hayatın onlar oluyor. Gebelikte ve ilk zamanlarda çekilen sıkıntılara değer

Benim hikayem ;
Hayırlı olsun. En belirgin zorluk erken doğmalari bence. Eltim erken doğumla tek yumurta ikizlerini doğurmuş. 1600 kg doğdular. Ama şuan ikisi de sağlıklı kocaman oldular :) Allah sağ selamet kucağına almayı nasip etsin 🙏

X