Tek kesede iki bebiş

zeyy88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2014
7.294
4.333
Kızlar bugün doktora gittim..
7+1de gittiğimde tek bebek demişti...
demekki arkasına saklandı kardeşinin :KK1:
bugün 9+0 da iki bebiş olduğunu gördük tek kesede..
3 boyutlu da açtı sırt sırta duruyolar kımıl kımıl :nazar::nazar::nazar:
kalp atışlarını dinledik çok şükür..ense kalınlıklarını ölçtü sıkıntı yok dedi..
2 hafta sonra ikili test için çağırdı...
nette çok olumsuz yorumlar gördüm ancak doktorum bana olumsuz hiç bir şey söylemedi..
zaten Allah'ın dediği olur inşallah sağ salim kucağımıza alırız ikisinide...
yanlız nette okuduğuma göre tek kese denip diğer haftalarda iki kese olduğu anlaşılabiliyomuş..
sanırım şu anda çok küçük oldukları için ayırt edilemiyorda olabilir...
İKİZ ANNELERİ NEREDESİNİZ BAKALIM??????????

Canımmm ya çok sevindim..:KK52:
Ne güzel bir sürpriz yapmış meleklerin sana.:KK16:
Allah'ım sağ salim iki meleğini de kucağına almayı nasip etsin inşallah(amin).:nazar:

zeynepp walla tüylerim diken diken olduu :KK52::KK52::KK52: çok mutlu oldumm senin adınaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: içimden nedense kız geçti :KK31::KK31:
rabbim analı babalı büyütsün... sağlıklı bebekler dünyaya getirmeni nasip etsin inşALLAH:KK9::KK9:

ayh Zeyyy çok sevindim :nazar::nazar:
Allahım ne güzel bir haber,inşallah sağ salim kucağına alırsın meleklerini :KK16::KK16:

Canımmm ya çok sevindim..:KK52:
Ne güzel bir sürpriz yapmış meleklerin sana.:KK16:
Allah'ım sağ salim iki meleğini de kucağına almayı nasip etsin inşallah(amin).:nazar:

zeynepp walla tüylerim diken diken olduu :KK52::KK52::KK52: çok mutlu oldumm senin adınaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: içimden nedense kız geçti :KK31::KK31:
rabbim analı babalı büyütsün... sağlıklı bebekler dünyaya getirmeni nasip etsin inşALLAH:KK9::KK9:

ayh Zeyyy çok sevindim :nazar::nazar:
Allahım ne güzel bir haber,inşallah sağ salim kucağına alırsın meleklerini :KK16::KK16:

kızlar çok tatlısınız çok teşekkürler güzel dualarınız için inşallah Allah'ım isteyen herkese öncelikle true ya en yakın ve hayırlı zamanda tatlı bebişler nasip etsin...
_asmunikal_ canım bana da oğlan gibi geliyor kaç gündür bakalım kısmet hayırlısı olsun...

ne güzel süpriz yapmış meleğin
Rabbim sağlıkla kucağında göstersin evladlarını tebrik ederim

cnmmm nasıl sevindim anlatamam diğer bebiş ceee yapmış size desene kardeşinin arkasına saklanmış:KK9::KK9:oyy nasıl güzel bir duygudur ya hayırlısı olsun cnm benim allah'ım sağlıkla kucağına almanı nasip etsin

X