Tek öğün besleniyorum harika sonuçlar alıyorum( OMAD DİYETİ)

zehra343534

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
7
6
27
Tek öğünde 19.günüm boy 1.58 77 kg den 70.8 i gördüm ama tartı da çıkan kiloya pek takılmayacaktım normalde de yinede eksileri görmek motive ediyor😊 bu beslenme şeklini 50 kg ye kadar devam ettireceğim ideal kiloma ulaştıktan sonra yasak olmayan yiyecekleri yine tek öğünümde tüketeceğim. Bu şekilde kilomu korumuş olucam daha fazla kilo vermicem evet ama yasak olan yiyecekleri de hayatımdan tamamen çıkarmak aşırı geliyor bana😊 yasaklar ; ekmek pilav makarna şekerli olan tüm yiyecek ve içecekler ev yapımı dahi olsa meyvesuyu içmiyoruz katı olarak tüketebiliriz öğünümüzde. Ceviz çok faydalı 3 adete kadar öğünde yenilebilir Süt yasak ayran yasak.🚫 yoğurt serbest tabiki tek öğünde yenilmesi şartıyla. Suya limon eklemiyoruz yalnızca tek öğünde salata veya yemeklerde kullanılabilir. Mantık şu gün içerisinde ara öğün yok türk kahvesi/ filtre kahve ve su ara öğün olarak sayılır bunun dışında ağza sakız bile girmemeli. Bu yazdıklarım sizi korkutabilir fakat ilk 5 günü atlatınca yiyeceğiniz ürünlere otomatikmen dikkat ediyosunuz😊 gün içerisinde 7.500 adım veya ip atlanılabilir ilk 5 gün spor önerilmiyor kendinizi zorlamak için alıştıktan sonra dilediğiniz gibi spor yapabilirsiniz 😊 en kötü ip atlayın veya yarım saat yürüyüş yapın yeterli 😊

Bende başladım omad diyetine benimde boyun 158 iki çocuk aynnesiyim 71 dim 29.01.2024 pazaretsi salı aksamina kadar su diyeti yaptım salı akşamı ve bugün omad şeklinde devam ediyorum odwmlerim felan sanırım 69.0 düştüm 6 da yiyorum 7 de tamam oluyor yani da dükkan birası detox yaliyorum ve 3 litre su içiyorum spor felan. Suanlik yapmiyorum benimde hedefim 54 insllah

X