Tek tüp-Ovulasyon-Soğankürü-Gebelik

Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki. Kapalı/olmayan taraftan yumurtanın çatlaması yıkıyor insanı. Benim 2 _3 ay üst üste sol tarafim agrimisti. Sağ tembel galiba diye düşünmeye başlamıştım. Sonra ağrı olmadı ne sağ ne sol dedim galiba sağ yumurtluyor ondan ağrı yok. Böyle böyle geçti aylar.
Bu ay cidden sol tarafım ağrıdı hatta eşim bacağimi ovaladi. Biz hala inanamıyoruz. Doktora gitmedim kan da vermedim henüz. Ama bugün yaptığım test daha koyu çıktı.
Birisi yazmış okumustum. O da tüpünün olmadığı taraftan yumurtlayip hamile kalmış. Düşük bir ihtimal de olsa sağlam tüp o yumurtayı yakalayabiliyormus☺️
Ya da bizim ağrılar bizi kandırıyor sırf moralimizi bozsun diye😁
Mesajını dün okudum ama cevap yazamadım. Dünden beri dua ediyorum canim. İnşallah hepimiz kucağımıza alırız 🥰
Rabbim hepimize nasip etsin saglikli sekilde insallah sag ol canim ❤

Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki. Kapalı/olmayan taraftan yumurtanın çatlaması yıkıyor insanı. Benim 2 _3 ay üst üste sol tarafim agrimisti. Sağ tembel galiba diye düşünmeye başlamıştım. Sonra ağrı olmadı ne sağ ne sol dedim galiba sağ yumurtluyor ondan ağrı yok. Böyle böyle geçti aylar.
Bu ay cidden sol tarafım ağrıdı hatta eşim bacağimi ovaladi. Biz hala inanamıyoruz. Doktora gitmedim kan da vermedim henüz. Ama bugün yaptığım test daha koyu çıktı.
Birisi yazmış okumustum. O da tüpünün olmadığı taraftan yumurtlayip hamile kalmış. Düşük bir ihtimal de olsa sağlam tüp o yumurtayı yakalayabiliyormus☺️
Ya da bizim ağrılar bizi kandırıyor sırf moralimizi bozsun diye😁
Mesajını dün okudum ama cevap yazamadım. Dünden beri dua ediyorum canim. İnşallah hepimiz kucağımıza alırız 🥰
Merhaba, son durumunuz nedir merak ettim gebeliği kesinlestirdiniz mi artık🥰

Merhabalar geç oldu biraz ama yazmak istedim. Benimde sol tüpüm kapalı ve 1.5 yıldır deniyoruz henüz bir gebelik elde edemedim malesef. Yumurtlama döneminde genelde sol tarafım ağrıyor yani kapalı olan tüpüm umutsuzluğa kapılıyorum ama doktora gittiğimde her defasında yumurta sağda oluyor tam terse etki yapıyor dedi doktorum. Bende hafif yumurta tembelliği de var. Tavsiyeleriniz varsa alırım 😔

X