Tek tüple hamile kalan var mı?

Heavenpera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2018
445
350
32
Merhaba kızlar! Ben geçen sene dış gebelik geçirdim sol tüpten, iğneyle düşürdüler ameliyat olmadım. Bu sene tekrar hamile kaldım yine soldan kalmışım tekrar dış gebelik oldu bu sefer ameliyat oldum sol tüpümü aldılar. sağ tüpüme rahim filmiyle bakıldı açıkmış, merak ediyorum aranızda tek tüple hamile kalan var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏼😊

Merhaba kızlar! Ben geçen sene dış gebelik geçirdim sol tüpten, iğneyle düşürdüler ameliyat olmadım. Bu sene tekrar hamile kaldım yine soldan kalmışım tekrar dış gebelik oldu bu sefer ameliyat oldum sol tüpümü aldılar. sağ tüpüme rahim filmiyle bakıldı açıkmış, merak ediyorum aranızda tek tüple hamile kalan var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏼😊
Ben temmuz ayında kaldım sağ kapalı sol açık

Tek tüple hamile kalan bir sürü kadın var 😊merak etme

Evet cnm bnm. Suan hamileyim. Bnmde sol tarafimda miyom vardi ameliyat oldum. Ve sol tüpüm ameliyatta zarar gördüğü icin alındı. Ve şuan hamileyim. Tek tüple de hamile kalinabiliyor. Umudunu kaybetme

Aynı şey mi bilmiyorum ama tek yumurta ile hamile kaldım. Bende ameliyat ile aldırmak zorunda kalmıştım 🤗
Sağ Salim bebişinizi kucağınıza alın inşallah çok mutlu oldum. darısı bana inşallah cevabınız için çok çok teşekkür ederim 🫶☺️

Evet cnm bnm. Suan hamileyim. Bnmde sol tarafimda miyom vardi ameliyat oldum. Ve sol tüpüm ameliyatta zarar gördüğü icin alındı. Ve şuan hamileyim. Tek tüple de hamile kalinabiliyor. Umudunu kaybetme
Sağ Salim bebişinizi kucağınıza alın inşallah 🤲🏼☺️ Cevapladığınız için çok teşekkür ederim insan bazen duymak istiyor çok ihtiyacım vardı hamile kalan var diye duymaya çok mutlu ettiniz beni ❤️☺️ çok sağolun 😊

Ben kapalı olduğunu geçen yıl ağustos ayında öğrendim canm eşimin görevi sebebi ile yan yana olmadığımız için bu yıl mayıs gibi denemeler yaptık temmuzda kaldım gebe
Ben bu ay üçüncü ay oldu ama olumsuz geçen sene eylül de bebeğim 7.ayında karnımda kalbi durdu sezeryan oldum sonra enfeksiyon nedeniyle tekrar ameliyat oldum tüm organlar rahim yapışmıştı 10 ay sonra tekrar ameliyat oldum kistim vardı ameliyat tan iki ay sonra denemeye başla dedi doktorum üç ay oldu ama sobuç yok herhangi bi takviye vs aldınmı

Ben bu ay üçüncü ay oldu ama olumsuz geçen sene eylül de bebeğim 7.ayında karnımda kalbi durdu sezeryan oldum sonra enfeksiyon nedeniyle tekrar ameliyat oldum tüm organlar rahim yapışmıştı 10 ay sonra tekrar ameliyat oldum kistim vardı ameliyat tan iki ay sonra denemeye başla dedi doktorum üç ay oldu ama sobuç yok herhangi bi takviye vs aldınmı
Ben doktor eşiliğinde ilaç kullandım femara çatlatma iğnesi. Buna ek kendim bol bol yeşillik tükettim bol su yürüyüş nar suyu falan tükettim

X