Tek yumurta ikizi anneleri

Ben de tek yumurta ikizine hamile olduğumu ögrendim buraya yazı yazan hamileler ne durumdalar acaba sağlıkla devam ediyor mu neler yaşadınız

Ben de tek yumurta ikizine hamile olduğumu ögrendim buraya yazı yazan hamileler ne durumdalar acaba sağlıkla devam ediyor mu neler yaşadınız
Merhaba, öncelikle yeni öğrendiyseniz ve size sürekli kötü şeylerden bahsediliyorsa ve hormonların verdiği yetkiyle gözünüzde yaşla dolaşıyorsanız bunu yapmayın. :)
Yaptım değmiyor onun için sakin kalın süreci güzel yönetebilecek bir doktor ile iletişim halinde kalın.
Benimkiler 31+6 oldular, bu süreçte ilk gittiğim doktor bana ikili test yaptı ben yanlış olduğunu bildiğim halde ses etmedim, bir sonraki doktorum yanlış sonuçlar çıkabileceğini fetal DNA testi yapmamızın mantıklı olacağını söyledi yaptırdım.
Hamileliğin ilk zamanlarında çok nadir mide bulantısı yaşadım ama yemek yemeyi abartmadım sırf son dönemlerde kesin iştahım çok açılır diye, şimdi mideme yaptıkları baskıdan dolayı bir şey yiyemiyorum yesem de çıkarıyorum. Sizin mide bulantınız yoksa şimdiden sağlıklı şeylere asılın.
Pozitif kalın, güzel şeyler düşünün.
Alışveriş vs durumuna da değinmek isterim, son zamana bırak diyenler olacaktır onları dinlemeyin ben 6.5 aylıkken her şeyi almıştım sonrasında her geçen gün bir öncekinden zor oluyor.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. 🙏🏻

Merhaba okuyan herkese,
33+1 de tek yumurta ikizlerime doğum yaptım, tek plesantaları vardı ilerleyen süreçlerde de kan akım bozukluğu oldu zaten biri 4 hafta diğeri 2 hafta gelişim geriliği yaşıyorduk. Bu süreçte birçok zorluk yaşadım doktorum çok ama çok iyiydi çok şükür perinatologtu kendisine 3 günde bir kontrole gittim hep Allah kendisinden razı olsun. Kontrollerinizi aksatmayın kesinlikle tek tavsiyem bu arkadaşlar ve içinizi rahat tutmaya çalışın. Rabbim zor zamanlardan geçen tüm hamişlere güç kuvvet versin.Sevgiler...

Merhaba okuyan herkese,
33+1 de tek yumurta ikizlerime doğum yaptım, tek plesantaları vardı ilerleyen süreçlerde de kan akım bozukluğu oldu zaten biri 4 hafta diğeri 2 hafta gelişim geriliği yaşıyorduk. Bu süreçte birçok zorluk yaşadım doktorum çok ama çok iyiydi çok şükür perinatologtu kendisine 3 günde bir kontrole gittim hep Allah kendisinden razı olsun. Kontrollerinizi aksatmayın kesinlikle tek tavsiyem bu arkadaşlar ve içinizi rahat tutmaya çalışın. Rabbim zor zamanlardan geçen tüm hamişlere güç kuvvet versin.Sevgiler...
Merhaba hangi doktora takip oldunuz acaba.. tek yumurta ikizi 28 haftalık hamileyim transfüzyon bozukluğu yok fakat gelişimleri çok farklı çok huzursuzum haftalık üniversite hastanesinde takip oluyorum.

X