Tekrarlayan Düşükler için İzmirde Doktor Önerisi

jade1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
68
44
41
Evet arkadaşlar 3 kere ard arda tekrarlayan düşük yaşadım ve bu konuda uzmanlaşmış bir doktor arayışındayım.Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar, izmir için doktor öneriniz var mı?

Ben yasadim doktorumu cok sevdim ama devlet hastanesinde pihtilasma konusunda cok gene bakilmiyor. Eger guzel bi hastane onerilirse bende testimi tekrarlamyi dusunuyorum. Gecmis olsun bu arada.

Evet arkadaşlar 3 kere ard arda tekrarlayan düşük yaşadım ve bu konuda uzmanlaşmış bir doktor arayışındayım.Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar, izmir için doktor öneriniz var mı?

Canım Allah sabırlar versin. Konusunda uzman dr yok denecek kadar az. Nedeni belli mi düşüklerin?

Canım Allah sabırlar versin. Konusunda uzman dr yok denecek kadar az. Nedeni belli mi düşüklerin?
Pıhtılaşma çıktı. Egede bakıldı bir heterezigot birde homozigot mutasyon varmış..Ancak son gebeliğimde kan sulandırıcı iğne clexena 0,4 ve aspirin ayrıca progesteron hem iğne hem hap şeklinde kullandım yine olmadı..
6. Hafta kalp atışını yine duyamadık..
Benzer durumu yaşamış birileri varsa ya da doktor önerebilirseniz sevinirim..

Pıhtılaşma çıktı. Egede bakıldı bir heterezigot birde homozigot mutasyon varmış..Ancak son gebeliğimde kan sulandırıcı iğne clexena 0,4 ve aspirin ayrıca progesteron hem iğne hem hap şeklinde kullandım yine olmadı..
6. Hafta kalp atışını yine duyamadık..
Benzer durumu yaşamış birileri varsa ya da doktor önerebilirseniz sevinirim..
Bennde hicbirinin kalp atisinu duyamadim. Biri 7 digeri 9 haftalik dusuk yaptim. Ama benim iki gebeligimde 2 hafta geriden geliyordu. Hicte kalp atisini duyamadik. Sadece ilk gebelikte alttan ultrasonla bebegi gorduk eve bi geldim o da dustu zaten.

Bnde aynı durum iki dusuk var benmde

Eklentiler

• PhotoGrid_1482134942413.jpg
    PhotoGrid_1482134942413.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 117
Bennde hicbirinin kalp atisinu duyamadim. Biri 7 digeri 9 haftalik dusuk yaptim. Ama benim iki gebeligimde 2 hafta geriden geliyordu. Hicte kalp atisini duyamadik. Sadece ilk gebelikte alttan ultrasonla bebegi gorduk eve bi geldim o da dustu zaten.
Şimdi tedavi görüyor musun?

kan sulandırıcı iğne (clexane veya heparin) gördün mü düşük yaptığın hamileliklerin boyunca?
Hayır yeni aldm sonuçları doktor hiç bise vermemişti bna bugün sonuçları gördü doktor ve aspirin verdi gebelik olunca da iğne başlayacakmış senn ??

izmir tepecik hastanesinde Op. Dr. Sefa Oztamur ustune doktor tanimam

bu arada riskli gebelik takipleri açısından kadın doğum içerisinde perinatoloji diye bir dal varmış.. Perinatolog bir kadın doğumcu olması tavsiye ediliyor..

X