Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Tekrarlayan kornea hastalığı

bluemystery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
18
20
28
Merhaba. 3 aylık evliyim. 3 ay önce de bir anda acıyla uyandım gece 3-4 sularıydı gözümü açamıyordum eşim apar topar doktora götürdü beni. Doktor gözümü uyuşturup baktığında korneamın çizildiğini söyledi. Darbe almadım. Herhalde düğün sürecindeki makyaj malzemeleri yapmıştır dedik. Süreç böylelikle başladı. Korneamı yüzdüler gözümü kapattılar iki gözüm kapalı günlerce yattım tuvalete bile yalnız gidemedim. Dehşet bir acı. Sonra gözüm açıldı her şey yolundaydı derken bir gece bir daha korneam yırtılarak uyandım böylelikle toplamda 6 kez korneam kendiliğinden yırtıldı hep iyi oluyor doktorlar iyisiniz diyorlar ilaçlarımı da düzenli kullanıyorum ama bir daha tekrarlıyor. Hiçbir şekilde eskisi gibi iyi olmadığı için ameliyat günü verdiler. PRK YA DA PTK LAZER yapacaklar. Böyle bir deneyimi olan var mı? Tekrarlayan kornea erozyonu olarak geçiyor epitel gevşeklik diyorlar.
Ve bu süreçte kaynanamın bitmek bilmeyen istekleri….
Sürekli gelmek istiyorlar sürekli gidelim istiyorlar.
İş yaşamım da tehlikeye girdi…
Cidden artık acı çekmekten de bıktım bu evlilik bana kabus gibi çöktü maalesef

Öncelikle o kadar içten gelerek dua ettim ki size tez vakitte mucizeler, şifalar size olsun…

Sizden daha farklı; Ailemden birinin retina jelden ayrıldı.
Aman Allahım çok dehşet bi durum, göz hastalıkları ve Allah kimseye yaşatmasın. Ne Dünya gözü kaldı ne kuledibi göz hastanesi.

Öncelikle o kadar içten gelerek dua ettim ki size tez vakitte mucizeler, şifalar size olsun…

Sizden daha farklı; Ailemden birinin retina jelden ayrıldı.
Aman Allahım çok dehşet bi durum, göz hastalıkları ve Allah kimseye yaşatmasın. Ne Dünya gözü kaldı ne kuledibi göz hastanesi.
Evet e nabızımı görseniz her gün kuledibindeyim her gece heeer gece bıktım artık

Evet e nabızımı görseniz her gün kuledibindeyim her gece heeer gece bıktım artık
Kule dibi Türkiyedeki en iyi göz hastanesi, sizin gibi ciddi durumda olanları zaten yukarı kata alıyorlar.
Tam yerine gidiyordunuz en iyi doktorlar orada…
Öğrenmişsinizdir buradaki iyi doktorları Dünya göz bünyesine alıyor.

Bize Dünya göz gelin hemen retinayı jele yapmıştıralım dediler.
Ama Kuledibi devamlı kontrol altında tutuyor ufak bi müdahale edildi ama yapıştırmıyorlar bekliyorlar son raddeyi bekliyorlar.

Rabbim tez vakitte şifa versin.

Kule dibi Türkiyedeki en iyi göz hastanesi, sizin gibi ciddi durumda olanları zaten yukarı kata alıyorlar.
Tam yerine gidiyordunuz en iyi doktorlar orada…
Öğrenmişsinizdir buradaki iyi doktorları Dünya göz bünyesine alıyor.

Bize Dünya göz gelin hemen retinayı jele yapmıştıralım dediler.
Ama Kuledibi devamlı kontrol altında tutuyor ufak bi müdahale edildi ama yapıştırmıyorlar bekliyorlar son raddeyi bekliyorlar.

Rabbim tez vakitte şifa versin.
Evet acilden önsegmente önsegmentten üst kata çıktım sonunda. Dediğiniz gibi özel hastanelerden de fikir aldım onlar da kule dibine gönderiyor geri. Hakkımda hayırlısı olsun artık tekrarlamasın da

Ben gözlerime çörek otu yağı damlatıyorum acayip rahatlatıyor doktorunuza danışıp ameliyattan önce böyle bir tedaviyi sorabilirsiniz ölümden başka her derde deva

X