Telefonumun şarz problemi

Sevilmeyensebzeler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
16
0
Bayanlar merhaba telefınum Samsung Galaxy s3 mini ve şarzı kendi kendine boşalnaya başladı hiçbişi kullanmamama ragmen mesela gece yatarken 30 da bırakıyorum uyandığmda % 2 falan oluyor tatile gitme nedeniyle düzensiz şarz etmeye başladım ve böyle problemi çıktı bi düşüncesi veya öneri si olan var mı acaba ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bayanlar merhaba telefınum Samsung Galaxy s3 mini ve şarzı kendi kendine boşalnaya başladı hiçbişi kullanmamama ragmen mesela gece yatarken 30 da bırakıyorum uyandığmda % 2 falan oluyor tatile gitme nedeniyle düzensiz şarz etmeye başladım ve böyle problemi çıktı bi düşüncesi veya öneri si olan var mı acaba ?

Arka planda çok fazla uygulama çalışınca da şarj çok çabuk bitiyor. Arka planda çalışan uygulama bırakmamaya çalış, gece yatarken kablosuzu, bir de açıksa konum bulucuyu kapat, onlar da çok şarj yiyor. (Menü tuşuna uzun basınca görev yöneticisi çıkıyor, oradan kapatabilirsin arka planda çalışan programları.)

Yine de aynı devam ediyorsa, batarya kabak olmuş demektir. Yeni batarya alırsın telefoncudan. Düzensiz şarj ettiysen çok, o yüzden olmuş olabilir.

Son düzenleme:
Aynen katılıyorum.uygulamaları kapat.birde telefon uçak modundayken şarjı bitmiyor aklında bulunsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

batarya ölüyor :) çok yakında tak diye kapanmaya da başlayacak, batarya şişecek ve sen gidip yeni bir batarya alacaksın

- bir s3 mini kullanıcısı

X