Telegram???

İnsana soruyu sorduguna pisman eden bi kitle var nedense kadinin aklina bi kılçık düşmüş size sığınıp akil almak fikir edinmek istemiş yargilamai yerine biraz empati ile karsilik verseniz

biz kadın milleti olarak -genelleme yapıyorum ama hepimiz böyle değiliz tabi- her şeyi, en anlamsız uygulamaları bile aldatma unsuru olarak görmeye devam ettikçe, en düzgün adamlar bile aldatmaya başlayacak bu gidişle.
madem dert oluyor bari gerçekten yapayım da tartışmaya değsin diyecekler.
Arkadaşım ben aslında direk beni aldatıyor düşüncesine kapılmadım zaten eşime de birşey demedim.. Saçma sapan tartışmalara girmedim.. O yüzden madem madem dert oluyor bari yapayım fikrine kapılacak bir ortam yaratmadım.. Ama bu fikirle bile aldatsa onu haklı çıkarmaz..

Ben anlamını bilmediğim profilde hayalet resmi olan birşey görünce işkillendim.. Gizli görüşme falan birşey mi yaptı diye düşündüm sırfPolemik yaratmak yerine sizlere danışmak istedim hepsi bu kadardı aslında.. Sırf böyle düşündüm diye ruh hastası muamelesi yapılıyor şuan bana 🥴🤭😁

Biz bize konuşuyoruz aldatılıyor olabilir miyim diye bir cümle kullandım diye bazı arkadaşlar şaha kalktı resmen anlam veremiyorum bu öfke, bu önyargı da neyin nesi.. Bilmediğim bir konuydu ve de öğrendim.. Öyle sanıldığı gibi eşimle kavgalar edip ortalığı ayağa kaldırmadım ki..

😱 bu kadar paranoya fazla, sağlığınıza yazık. Bu arada bir insan whatsapptan da, telegramdan da, mailden de her yerden aldatabilir. Ama o uygulama var diye aldatmayı düşünmek çok uç bir şey

Birde bunların şey modeli var biz w.app telegram kullanmıyoruz karı koca :deli: peki neden aldatir belki ordan puhahahaha
Bir de sizin gibi modeller var işte.. Aaaaa ne yazmış Fikirlerimiz örtüşmedi dur şuradan yazayım konusunu amacının dışında çıkarayım.. Konu sahibi yazdı ama tatmin olmadım aralara alakasız yorumlar da yapayım da uzattıkça uzatayım, zaten işim yok bana da iş çıksıncılar..

Konuma hoşgeldin canısı.. 😍😘

Telegramda sohbet ettiginiz kisiyi gruplari kanallari gizleyebiliyorsunuz yani esiniz telegram yolu ile sizi aldatsa ve siz bu olayi bilmiyorsaniz yakalayamazsiniz

Kızlar ne oldu ne olmadı inanın hiçbir fikrim yok... Lütfen beni bu telegram hakkında aydınlatın.. 😣

Az önce telefonumu şarja takmak için eşimin telefonunu şarjdan çıkardım.. Biz yatarken de bildirim gelmişti haber sitesinden birşeymiş ona bakayım dedim haberi okudum falan derken telegram uygulamasına gözüm ilişti..

Bunu ilk kez bugün görmüyorum yani daha önceden de görmüştüm ama eşimin işi dolayısıyla işte toplantılar falan oluyor bazen toplu görüntülü konuşmalar yapıyorlar onlarla alakalı bir kaç uygulama indirmişti hatta aynu mail adresini kullandığımız için bazen aramalar bana da geliyordu.. Neyse işte bunu da onlardan biri olarak düşünmüştüm sormadım ve de bakmamıştım bile..

Ama yani düşündüm bu telegramın yaptığı bu görüşmeler ile alakası olabilir mi ki?? Ayrıca telegram hakkında da bildiğim tek şey whatsapp muadili birşey.. Belki yanlış bile biliyor olabilirim 🥴

Baktım bildirim geldiğine dair nokta vardı uygulamanın üzerinde açayım dedim Uygulamayı açtığımda işte birkaç arkadaşı telegram katıldı diye bildirim var.. Bildirimler açılmamış yani eşim görüntülememiş bile🤨

Onun haricinde dikkatimi çeken ve ne anlama geldiğini bilmediğim 2 bildirim daha vardı.. Profil kısmında hayalet resmi olan, "silinen hesap telegrama katıldı" gibi birşey yazıyordu.. Bu bildirimi de ben açtım sayfa bomboş yazışma birşey yok..son görülme uzun zaman önce yazıyor..

Bu ne anlama geliyor?? Lütfen bilenler birşey söylesin.. Şimdi eşim gizli hesaplı biriyle daha önce konuştu da sonra o kişi telegram hesabı kapattı tekrar mı açtı?? O profildeki hayalet resmi ne anlama geliyor??

İnternetten baktım gizli görüşmeler falan yapılabiliyormuş 😳😳 ya da tanımadığımız kişilerle gruplar falan oluyormuş.. Bana tarif edin ben nerden bakabilirim?? Ben bundan hiçbirşey anlayamadım baktım birşey bulamadım.. Bu uygulama hakkında bir fikrim yok..

İçim acayip sıkıldı manas destanının devamı gibi de yazdım kusura bakmayın.. Eşim beni aldatıyor olabilir mi?? Ya da önceden mi aldattı?? Telegram hakkında hiç iyi düşünemiyorum şuan..??
Bir sorun olduğunu düşünmüyorum, benim telefonda da o bildirim çok geliyor, arkadaşlarımdan biri hesabı silince falan, ama konuştuğum bir erkek arkadaşım da yok yani kafanıza takmayın

Arkadaşım ben aslında direk beni aldatıyor düşüncesine kapılmadım zaten eşime de birşey demedim.. Saçma sapan tartışmalara girmedim.. O yüzden madem madem dert oluyor bari yapayım fikrine kapılacak bir ortam yaratmadım.. Ama bu fikirle bile aldatsa onu haklı çıkarmaz..

Ben anlamını bilmediğim profilde hayalet resmi olan birşey görünce işkillendim.. Gizli görüşme falan birşey mi yaptı diye düşündüm sırfPolemik yaratmak yerine sizlere danışmak istedim hepsi bu kadardı aslında.. Sırf böyle düşündüm diye ruh hastası muamelesi yapılıyor şuan bana 🥴🤭😁

Biz bize konuşuyoruz aldatılıyor olabilir miyim diye bir cümle kullandım diye bazı arkadaşlar şaha kalktı resmen anlam veremiyorum bu öfke, bu önyargı da neyin nesi.. Bilmediğim bir konuydu ve de öğrendim.. Öyle sanıldığı gibi eşimle kavgalar edip ortalığı ayağa kaldırmadım ki..

direkt size yazmadım, arkadaşın yorumuna buradaki genel tutum üzerinden cevap verdim. her gün en az 5 tane böyle konu açılıyor. konu içinde ayrıca başka insanlar da benzer şeylerden duydukları sıkıntıyı ve şüpheyi anlatıyor. genel olarak kadınlar bu tutumları ile bence gerçekten yapmayacak adamları bile yapar hale getirecek.

burada yazılanları okumadım tek tek. ama fikrim şu, google a telegram yazınca tüm teknik özellikleri ile ilgili bilgi gayet rahat bulunabilir. yani hayaletin ne demek olduğunu küçük bir araştırma ile öğrenirsiniz zaten. buraya yazan kadınların tek amacı "aldatılıyor muyum?" sorusuna cevap yada destek bulmak. çünkü çoğu kadın eşini geçtim kendisine bile güvenmiyor malesef. muhtemelen bahsettiğiniz arkadaşlarda bu minvalde yazmıştır. çünkü şüphe duymayan insan kalkıp uzun uzun yazmaz buralara.

sizin düşüncenizi bilemem benim yorumum genel. üzerinize alıp pay edeceğiniz şeyler çıkar çıkmaz o size kalmış.

Bir sorun olduğunu düşünmüyorum, benim telefonda da o bildirim çok geliyor, arkadaşlarımdan biri hesabı silince falan, ama konuştuğum bir erkek arkadaşım da yok yani kafanıza takmayın
Canım teşekkür ederim.. Zaten ne anlama geldiğini bilmediğim için sormak amacıyla yazmıştım.. 😌

direkt size yazmadım, arkadaşın yorumuna buradaki genel tutum üzerinden cevap verdim. her gün en az 5 tane böyle konu açılıyor. konu içinde ayrıca başka insanlar da benzer şeylerden duydukları sıkıntıyı ve şüpheyi anlatıyor. genel olarak kadınlar bu tutumları ile bence gerçekten yapmayacak adamları bile yapar hale getirecek.

burada yazılanları okumadım tek tek. ama fikrim şu, google a telegram yazınca tüm teknik özellikleri ile ilgili bilgi gayet rahat bulunabilir. yani hayaletin ne demek olduğunu küçük bir araştırma ile öğrenirsiniz zaten. buraya yazan kadınların tek amacı "aldatılıyor muyum?" sorusuna cevap yada destek bulmak. çünkü çoğu kadın eşini geçtim kendisine bile güvenmiyor malesef. muhtemelen bahsettiğiniz arkadaşlarda bu minvalde yazmıştır. çünkü şüphe duymayan insan kalkıp uzun uzun yazmaz buralara.

sizin düşüncenizi bilemem benim yorumum genel. üzerinize alıp pay edeceğiniz şeyler çıkar çıkmaz o size kalmış.
Canım zaten o bahsettiğim şeyi araştırdım ve de birşey bulamadım karşıma sadece gizlilik ile alakalı şeyler çıktı.. Gizli görüşme nasıl yapılır, mesajlar nasıl silinir, hesap nasıl kapatılır şeklinde.. O yüzden zaten buraya yazıp sormak istedim..😌

😱 bu kadar paranoya fazla, sağlığınıza yazık. Bu arada bir insan whatsapptan da, telegramdan da, mailden de her yerden aldatabilir. Ama o uygulama var diye aldatmayı düşünmek çok uç bir şey
Canım zaten direk uygulama yüzünden şüphe duymadım.. Anlamını bilmediğim hayalet resmi ve silinmiş profil diye birşey gördüğüm için sormak istedim.. Biraz baktım direk gzili görüşme falan yazılmış o yüzden işkillendim..

Hamile iken, E5 yerine TEM otoyolundan gelip yarım saat erken evde olan kocama mevzu çıkarmıştım her gün yarım saat boşlukta naptın diye. 🤣🤣 Aklıma geldi.
Ahhhhh🤦🏻🤦🏻 hamileyken benimde açtığım bir konu vardı ki sorma 🥴😂

Eşim bana sumo güreşçisi gibi oldun demişti falan.. Depresyonun eşiğinden dönmüştüm ahhh ahhh 😂😂🙈🙈

boşuna paranoya yapıyorsun. telegram açmadan önce rehberimden sildiğim numaralar bile halen görünüyor telegramda

Yaa işte gruptan kastım tamda cinsellik üzerine şeylerdi 🙈 çünkü öyle okudum..neden anlamamak için ısrar ediyorsunuz bilemedim .. Bu uygulama hakkında bir fikrim yok o yüzden okuduğum kadarı endişelendirdi..

Size o yüzden yazdım bilgilendirin diye.. Ama şuan anladım mesela durumu teşekkür ederim.. Ayrıca Neden soğusun anlayamadım yanlış anlaşılma diye bir durum olamaz mı bu hayatta?? Hemen herkes birbirinden soğusa evlilikler bu kadar bile sürmezdi..

Yani elinizin altında İnternet var halbuki,iki tık yapsanız ne olduğunu zaten anlayacaksınız onun yerine buradaki konuları okuyup ''ama seks grupları var ühü'' diye kaç yıllık eşinizden şüphe ediyorsunuz.İnanmayacaksınız ama Whatsapp'ta da var öyle gruplar,eşinizin Whatsapp'ı da varsa 2 kere dikkat edersiniz artık,hatta İnstagram'da da var öyle tipler onu da kullanıyorsa yandınız.
Ne tuhaf ya,bir de kendinizi hemen savunmaya geçmişsiniz,düşünün eşiniz arkanızdan böyle şeyler söylüyor,aklına ilk gelen şey onu aldattığınız,dönüp demez misiniz bu kadar mı az güveniyorsun diye ? Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz ben hayret ediyorum.

Yani elinizin altında İnternet var halbuki,iki tık yapsanız ne olduğunu zaten anlayacaksınız onun yerine buradaki konuları okuyup ''ama seks grupları var ühü'' diye kaç yıllık eşinizden şüphe ediyorsunuz.İnanmayacaksınız ama Whatsapp'ta da var öyle gruplar,eşinizin Whatsapp'ı da varsa 2 kere dikkat edersiniz artık,hatta İnstagram'da da var öyle tipler onu da kullanıyorsa yandınız.
Ne tuhaf ya,bir de kendinizi hemen savunmaya geçmişsiniz,düşünün eşiniz arkanızdan böyle şeyler söylüyor,aklına ilk gelen şey onu aldattığınız,dönüp demez misiniz bu kadar mı az güveniyorsun diye ? Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz ben hayret ediyorum.
Şimdi şöyle bir durum var.. Sanırım net anlatamıyorum.. Bu bahsettiğiniz uygulamaların hepsine hakimim.. Hepsi hakkında bir fikrim var gördüğüm bir sembol ya da herhangş birşeyin ne anlama geldiğini bildiğim için sorun etmiyorum.. Elbetteki aldatsa her türlü aldatır ama bilmediğim bir uygulama hakkında birşey merak ettiğim için, biraz araştırma yaptığımda karşıma böyle apır sapır şeyler çıkması sonucu şüphelenmem de nasıl bir problem var anlayamıyorum..bunları konuşmak mı yaşadığım hayatı anlamsız kılıyor??

Araştırdım ve karşıma gizli görüşmeler, bilmem ne grupları falan çıktı ve ben bunlara nasıl bakılır bilemiyorum sadece bu konuda yönlendirme istedim yahu😂

Zaten eşim kırılmasın diye eşimle bu konu hakkında muhatap bile olmadım ki.. Çünkü emin olduğum veya bildiğim bir konu değil aydınlanmak için yazdım ama sanki eşimle bu konu hakkında tartıştım da boşanayım mı yoksa affedeyim mi gibi birşey sormuşum gibi oldu 🙈

Savunmaya geçiyorsunuz diyorsunuz ama paragraflar yazıyorsunuz cevap da mı vermeyek 😂

X