Telegram???

Yaa işte gruptan kastım tamda cinsellik üzerine şeylerdi 🙈 çünkü öyle okudum..neden anlamamak için ısrar ediyorsunuz bilemedim .. Bu uygulama hakkında bir fikrim yok o yüzden okuduğum kadarı endişelendirdi..

Size o yüzden yazdım bilgilendirin diye.. Ama şuan anladım mesela durumu teşekkür ederim.. Ayrıca Neden soğusun anlayamadım yanlış anlaşılma diye bir durum olamaz mı bu hayatta?? Hemen herkes birbirinden soğusa evlilikler bu kadar bile sürmezdi..
Telegram kullanıyorum diye beni seks gruplarında hayal etse hayatımdaki kişi artık hayatimda olmamalı diye düşünürüm. Empati kurun kocanız karım seks grubunda mi diye düşünse ne hissedersiniz. Aa yanlış anlamadım mı dersiniz

Valla bir kadın, eyvah eşim aldatıyor mu aldatacak mı diye düşünmemeli...Aldatacağı varsa zaten hertürlü yapar o zihniyetteyse uçan kuştan bile etkilenir...Böyle yaşayacağına, adamın egosunu şişireceğine bırak yaptıysa karşına çıkar zaten...
Ha aldattı mı peki güle güle zaten beni 1dk haketmiyorsun dersin...aslında bi kadın bu kadar güçlü olmalı...

Telegram kullanıyorum diye beni seks gruplarında hayal etse hayatımdaki kişi artık hayatimda olmamalı diye düşünürüm. Empati kurun kocanız karım seks grubunda mi diye düşünse ne hissedersiniz. Aa yanlış anlamadım mı dersiniz
Ben kocamı seks gruplarında falan hayal etmedim ki.. Sırf telegram kullanıyor diye direk bunu düşünsem evet çirkin bir durum fakat gizli görüşmeler vs gibi durumlar olduğunu öğrendim ve üzerine profili gizli gibi görünen iki bildirim gördüm ve sadece durumdan şüphelendim. Eğer dediğiniz gibi eşimi direk o şekilde düşünseydim buralarda konu açıp fikir edinmek ne olduğunu anlamaya çalışmakla hiç uğraşmaz, direk eşime sorardım emin olun.. ☺️

Valla bir kadın, eyvah eşim aldatıyor mu aldatacak mı diye düşünmemeli...Aldatacağı varsa zaten hertürlü yapar o zihniyetteyse uçan kuştan bile etkilenir...Böyle yaşayacağına, adamın egosunu şişireceğine bırak yaptıysa karşına çıkar zaten...
Ha aldattı mı peki güle güle zaten beni 1dk haketmiyorsun dersin...aslında bi kadın bu kadar güçlü olmalı...
Sizinle aynı fikirdeyim ☺️ zaten en başta ben karşıyım bu tarz adamlara ederinden fazla değer verilmesine.. Fakat sanırım yanlış anlaşıldım.. Ben böyle bir durum olabilir mi diye danıştım sadece.. Eğer o gördüğüm şey sandığım gibi birşey olsaydı gözümü kapatıp kimle ne konuşuyor beni aldatıyorsa karşıma zaten çıkar deyip oturamazdım.. Asla tahammül edemem böyle şeylere.. Ama zaten o gördüğüm şeyin böyle bir durumla alakası olmadığını arkadaşlardan öğrendim..

Telegramı bilmesem online pavyondan bahsediyorsunuz zannedicem o kadar bi kötülemek öcülemek 😂
İşte ben bilmediğimden böyle düşündüm 😂🙈 aslında direk böyle düşünmedim okuduklarım araştırdıklarım beni buna sevketti😂

Bi an öyle gizli profil gibi görünen o şeyleri görünce 😳😳🥴🥴 ayrıca böyle bir durum da varmış fakat o farklı birşeymiş.. Benim gördüğüm o şekilde birşey değilmiş neyse ki..

Kızlar ne oldu ne olmadı inanın hiçbir fikrim yok... Lütfen beni bu telegram hakkında aydınlatın.. 😣

Az önce telefonumu şarja takmak için eşimin telefonunu şarjdan çıkardım.. Biz yatarken de bildirim gelmişti haber sitesinden birşeymiş ona bakayım dedim haberi okudum falan derken telegram uygulamasına gözüm ilişti..

Bunu ilk kez bugün görmüyorum yani daha önceden de görmüştüm ama eşimin işi dolayısıyla işte toplantılar falan oluyor bazen toplu görüntülü konuşmalar yapıyorlar onlarla alakalı bir kaç uygulama indirmişti hatta aynu mail adresini kullandığımız için bazen aramalar bana da geliyordu.. Neyse işte bunu da onlardan biri olarak düşünmüştüm sormadım ve de bakmamıştım bile..

Ama yani düşündüm bu telegramın yaptığı bu görüşmeler ile alakası olabilir mi ki?? Ayrıca telegram hakkında da bildiğim tek şey whatsapp muadili birşey.. Belki yanlış bile biliyor olabilirim 🥴

Baktım bildirim geldiğine dair nokta vardı uygulamanın üzerinde açayım dedim Uygulamayı açtığımda işte birkaç arkadaşı telegram katıldı diye bildirim var.. Bildirimler açılmamış yani eşim görüntülememiş bile🤨

Onun haricinde dikkatimi çeken ve ne anlama geldiğini bilmediğim 2 bildirim daha vardı.. Profil kısmında hayalet resmi olan, "silinen hesap telegrama katıldı" gibi birşey yazıyordu.. Bu bildirimi de ben açtım sayfa bomboş yazışma birşey yok..son görülme uzun zaman önce yazıyor..

Bu ne anlama geliyor?? Lütfen bilenler birşey söylesin.. Şimdi eşim gizli hesaplı biriyle daha önce konuştu da sonra o kişi telegram hesabı kapattı tekrar mı açtı?? O profildeki hayalet resmi ne anlama geliyor??

İnternetten baktım gizli görüşmeler falan yapılabiliyormuş 😳😳 ya da tanımadığımız kişilerle gruplar falan oluyormuş.. Bana tarif edin ben nerden bakabilirim?? Ben bundan hiçbirşey anlayamadım baktım birşey bulamadım.. Bu uygulama hakkında bir fikrim yok..

İçim acayip sıkıldı manas destanının devamı gibi de yazdım kusura bakmayın.. Eşim beni aldatıyor olabilir mi?? Ya da önceden mi aldattı?? Telegram hakkında hiç iyi düşünemiyorum şuan..??
Cok kisiyi ekleyebiliyorsun grup olarak mesela ben fotografcilik grubuna katildim gruba cok kisiyi alabildigi icin ordan yurutuyor egitmen.

Ben kocamı seks gruplarında falan hayal etmedim ki.. Sırf telegram kullanıyor diye direk bunu düşünsem evet çirkin bir durum fakat gizli görüşmeler vs gibi durumlar olduğunu öğrendim ve üzerine profili gizli gibi görünen iki bildirim gördüm ve sadece durumdan şüphelendim. Eğer dediğiniz gibi eşimi direk o şekilde düşünseydim buralarda konu açıp fikir edinmek ne olduğunu anlamaya çalışmakla hiç uğraşmaz, direk eşime sorardım emin olun.. ☺️
Ekte cinsellik demiştiniz şimdi demedim diyorsunuz kafam karisti

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-18-17-48-11-249_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-18-17-48-11-249_com.android.chrome.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 33
Ben telegram yukledigimde kurcaladim anlamak icin bir yer var yakındaki kisileri aç diye açayım dedim neymiş diye bize yakın bi sitenin ismi çiktı bu ne ki ya dedim ne alaka dedim bi baktim aman Allah'im ciplak karilar dolu . Video resim. Sonra nasil cikacagimi sasirdim şok oldum . Dahil mi oldum acaba korkusuna . Bir iki gun gectim galeride o video ve fotolar duruyor ohaaa bu ne lan dedimm yine bir şok daha . Telegram hiç guvenli bir yer degil bence . Sonrasinda sildim tamamen tekrar yukledim ama icim hic sinmiyor esimde kullanmazdi futbol takimi grubu var demis bir arkadasi ona yuklemis insallah benim gibi yanlislikla girmez o yerlere 🤮

Ben telegram yukledigimde kurcaladim anlamak icin bir yer var yakındaki kisileri aç diye açayım dedim neymiş diye bize yakın bi sitenin ismi çiktı bu ne ki ya dedim ne alaka dedim bi baktim aman Allah'im ciplak karilar dolu . Video resim. Sonra nasil cikacagimi sasirdim şok oldum . Dahil mi oldum acaba korkusuna . Bir iki gun gectim galeride o video ve fotolar duruyor ohaaa bu ne lan dedimm yine bir şok daha . Telegram hiç guvenli bir yer degil bence . Sonrasinda sildim tamamen tekrar yukledim ama icim hic sinmiyor esimde kullanmazdi futbol takimi grubu var demis bir arkadasi ona yuklemis insallah benim gibi yanlislikla girmez o yerlere 🤮

+18 gruplar sohbet odalari cok fazlaca var bende bunlardan dolayi sildim esimede yasak koydum ne gerek var şeytan felan gidiklar gerej yok bu uygulamaya

Ekte cinsellik demiştiniz şimdi demedim diyorsunuz kafam karisti
Evet yazdığımı hatırlıyorum zaten siz de ona karşılık yazmışsınız farkındayım yani 😌..Ama gizli profil gibi görünen bildirimlere karşılık bunu düşündüm.. Telegram kullanıyor kesin bu cinsellik bilmem nesinde takılıyor diye düşünmedim.. Zaten beni şüpheye düşüren anlamını bilmediğim o sembol olmasaydı durduk yere böyle birşey düşünmezdim aslında bunu söylemek istedim..

Ben hic oyle gruplar gormedim. Sasirdim siz oyle deyince. Simdi baktim, yakindaki kisileri arat secenegi sanirim sizin dediginiz. Onu kullanmayinca sorun olmuyor.

Hay ağızına sağlık yaaa.. Bende zaten o gizli profil gibi görünen şeyleri görünce böyle birşeyden şüphelendim.. Bakın siz telegram kullanmış ve deneyimlemişsiniz neyin ne şekilde olabileceğine dair bir fikriniz var.. Ben tamamen bu konunun dışında olduğum için bilemedim ve sormak istedim..

Anlatamadım bir türlü ama benim eşim veya sizin eşiniz ya da bunu kullanan bir kısım kişi telegramı o çirkin şekillerde kullanmıyor diye sanki böyle durumlar hiç yokmuş gibi konuşuluyor.. Neyseki benim sorunum çözüldü ☺️ benim gördüğüm sembollerin bunlarla alakası yokmuş..

Mecburi olarak telegram açmıştım bu yıl
Bi akşam rehberimde kayıtlı bile olmayan biri bana yazdı kimsin diye
İyi ki eşim şüphelenmemiş valla
Sizin yazdıklarınızu görünce

Bir insana güveniyorsan zaten güveniyorsundur güvenmiyorsan zaten niye evlisin?

Ben hic oyle gruplar gormedim. Sasirdim siz oyle deyince.
Bende bilmiyordum.. Ama böyle bir durumla karşılaşınca biraz araştırdım karşıma çıktı.. Kullandığım bir uygulama değil zaten ama ilginçmiş gerçekten..

Bende bilmiyordum.. Ama böyle bir durumla karşılaşınca biraz araştırdım karşıma çıktı.. Kullandığım bir uygulama değil zaten ama ilginçmiş gerçekten..
Yakindaki kisileri aratinca cikiyor sanirim, ben kullanmiyorum herhalde ondan gormedim.

Mecburi olarak telegram açmıştım bu yıl
Bi akşam rehberimde kayıtlı bile olmayan biri bana yazdı kimsin diye
İyi ki eşim şüphelenmemiş valla
Sizin yazdıklarınızu görünce

Bir insana güveniyorsan zaten güveniyorsundur güvenmiyorsan zaten niye evlisin?
Bir insan neden evlenirse o yüzden evliyim aslında 😌

Size yazılan kimsin mesajıyla benim gördüğüm şey aynı şey değil bence. O sadece bir mesaj.. Ne olduğu belli bir masaj.. Benim gördüğüm şeyle alakalı Bir fikrim olmadığı için sordum .. Ki bu uygulamayı çirkin amaçlarla kullananlar var..

Gerçekten merak ediyorum anlamını bilmediğiniz bir durumla karşılaşıp internetten biraz baktığınızda karşınıza böyle çirkin şeyler çıksa ben eşime güveniyorum deyip görmezden gelebilir miydiniz??

Gidip ne olmadığını bilemeden etmeden direk eşime mi sormalıydım ? Ne olduğunu anlamak için size sordum hepsi bu.. 🤷‍♀️ Eşimle aramızda herhangi bir güven sorunu yokken eşimi kırmak istemedim fakat araştırınca öyle çirkin şeyler çıktı ki karşıma kayıtsız kalamadım işte..

Kızlar ne oldu ne olmadı inanın hiçbir fikrim yok... Lütfen beni bu telegram hakkında aydınlatın.. 😣

Az önce telefonumu şarja takmak için eşimin telefonunu şarjdan çıkardım.. Biz yatarken de bildirim gelmişti haber sitesinden birşeymiş ona bakayım dedim haberi okudum falan derken telegram uygulamasına gözüm ilişti..

Bunu ilk kez bugün görmüyorum yani daha önceden de görmüştüm ama eşimin işi dolayısıyla işte toplantılar falan oluyor bazen toplu görüntülü konuşmalar yapıyorlar onlarla alakalı bir kaç uygulama indirmişti hatta aynu mail adresini kullandığımız için bazen aramalar bana da geliyordu.. Neyse işte bunu da onlardan biri olarak düşünmüştüm sormadım ve de bakmamıştım bile..

Ama yani düşündüm bu telegramın yaptığı bu görüşmeler ile alakası olabilir mi ki?? Ayrıca telegram hakkında da bildiğim tek şey whatsapp muadili birşey.. Belki yanlış bile biliyor olabilirim 🥴

Baktım bildirim geldiğine dair nokta vardı uygulamanın üzerinde açayım dedim Uygulamayı açtığımda işte birkaç arkadaşı telegram katıldı diye bildirim var.. Bildirimler açılmamış yani eşim görüntülememiş bile🤨

Onun haricinde dikkatimi çeken ve ne anlama geldiğini bilmediğim 2 bildirim daha vardı.. Profil kısmında hayalet resmi olan, "silinen hesap telegrama katıldı" gibi birşey yazıyordu.. Bu bildirimi de ben açtım sayfa bomboş yazışma birşey yok..son görülme uzun zaman önce yazıyor..

Bu ne anlama geliyor?? Lütfen bilenler birşey söylesin.. Şimdi eşim gizli hesaplı biriyle daha önce konuştu da sonra o kişi telegram hesabı kapattı tekrar mı açtı?? O profildeki hayalet resmi ne anlama geliyor??

İnternetten baktım gizli görüşmeler falan yapılabiliyormuş 😳😳 ya da tanımadığımız kişilerle gruplar falan oluyormuş.. Bana tarif edin ben nerden bakabilirim?? Ben bundan hiçbirşey anlayamadım baktım birşey bulamadım.. Bu uygulama hakkında bir fikrim yok..

İçim acayip sıkıldı manas destanının devamı gibi de yazdım kusura bakmayın.. Eşim beni aldatıyor olabilir mi?? Ya da önceden mi aldattı?? Telegram hakkında hiç iyi düşünemiyorum şuan..??
Bnde geçen iş gereği video yükleme gerekti. Atılan videolar whatsaptan gelmedi. Telegtam açmamı söylediler. Açtım... Aaa açar açmaz rehberimde veya Bn kimin rehberinde kayıtlıysam bilgi gidiyor. Katıldığıma dair. Hoş geldin gibi msjlar yazdılar. Şaşırdım. Sonra iş gereğide video ordan da gelmedi. Sildim kapattım. Aldatmaya ne alaka... İş gereği olmasada bir program indirebilir nedir neyin nesidir diye. Oysaki bir çok söylenti döndü bu program hakkında, meraktan bile indirebilir.

X