Telkin cd yaptiran varmi

hadinur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
650
180
31
Hayatim değişti sitesinden yaptiran varmi yada başka yerden faydalı olduğu bu konuda bilgisi olanlar lütfen yazabilirim

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.035
15.726
Buna gerek yok youtubeda bir sürü yönlendirmeli hipnotik telkin calismasi niteliğinde videolar mevcut
Evrim Balıkçı'yı tavsiye ederim bir cok konuda telkinleri var
O kadının sesi bana itici geliyor.

Konu sahibi telkinden ziyade farkındalık meditasyonu yapmayı denediniz mi ?

ceycey0406

PRO üye olamadığım için çokkkk mutsuzum 😵‍💫☹️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
19.549
41.127
Vay be bu da bir sektör olmuş çıkmış başımıza, kaç kişi ekmek yiyor kimbilir🤔 inşallah faydalıdır yani düzenbazlık olmasın da...
kendi kendimize telkin yapsak olmuyor mu illa araya birilerini sokup para mı kazandıracağız onlara :rolleyes:

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
7.186
11.909
kendi kendimize telkin yapsak olmuyor mu illa araya birilerini sokup para mı kazandıracağız onlara :rolleyes:
İki eğitime seminere katılan bir kağıda sertifika yazdıran yaşam koçu olup çıkıyot. Ben kendim koç gibiyim ya elin adamı bana neyin koçu olacak 😂 yoga da öyle. Her köşe başı yoga atölyesi, kaç kişi biliyorum evde ders veriyor. Hepsi başarılı oluyor mu acaba merak ediyorum, dörtte biri oluyorsa ben de ikna olacağım gerçekten

ceycey0406

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
19.549
41.127
İnsan yine en çok kendine güvenir. En etkilisi herhalde kendi sesini dinlemektir.
aynen katılıyorum.kim beni benden iyi tanıyabilir ki?psikologlar bile anlattığımız kadar değerlendiriyor bizi

ceycey0406

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
19.549
41.127
İki eğitime seminere katılan bir kağıda sertifika yazdıran yaşam koçu olup çıkıyot. Ben kendim koç gibiyim ya elin adamı bana neyin koçu olacak 😂 yoga da öyle. Her köşe başı yoga atölyesi, kaç kişi biliyorum evde ders veriyor. Hepsi başarılı oluyor mu acaba merak ediyorum, dörtte biri oluyorsa ben de ikna olacağım gerçekten
bunu yazınca sitedeki yaşam koçları gelip kızıyorlar.o yüzden yorum yohhhhhhh :rolleyes:

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.035
15.726
Bugün tam bu konuyu düşündüm. Koçluk nasıl bir şey, bu kişinin acaba sihirli bir eli mi var.

Posedion

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
3.394
3.393
:KK14: Hiçbir fikrim yok maalesef hatta ilk defa duydum böyle bir şey.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2053 gün geçti.

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.035
15.726
Bir sigara bırakma telkinini düşünüyorum. Şimdi burada bana " sen mi " diye hitap edilecek yoksa "ben" şeklinde mi ilerleyecek🤔
Ben şeklinde ilerleme o kişi kendinden bahsediyor diye yerleşir bilinçaltıma herhalde.
Sen şeklinde ilerliyorsa da çevremde herkes bırak sigarayı diyor zaten, burada nasıl bir fark olacak.
Yine diyorum en etkilisi kendi sesini kaydedip kendi telkinini hazırlamak olacaktır.