Telkin cd yaptiran varmi

Bilgisayarların CD girişi kalmadığı dönemde CDye para mı vereceksiniz

İnternetten bedava

konu dışı ama aklıma geldi

kendime bilgisayar alacaktım

CD girişi olan bir model istedim satıcı kız ne yapacaksınız CD girişini gerek yok, ille de lazım derseniz harici alırsınız vs dedi

neyse ben on u dinlemeyip CD girişli modeli aldım

iş için irtibatlı olduğum Avrupa merkezli dünya çağında çalışan bir kurum tüm evrakların CD ile iletilmesini talep etti

Cd girişli bilgisayarıma taktım CD yi yazdırdım CD ye ilettim

satıcı kızı dinlemediğime de çok memnun oldum:dondurma:

bu da böyle bir anımdı aklıma geldi paylaştım

kendi kendimize telkin yapsak olmuyor mu illa araya birilerini sokup para mı kazandıracağız onlara :rolleyes:
he ya
ben kendi kendimi telkin ede ede kilo veriyorum
mesela bak
camış gibi yediğin yeter gı kalk bi yürüyüş yapta erit yaz geliyo elbiseler olmayacak.:KK70:

Kendimi telkin ede ede büyükbaşla 14 sene geçirdim.
amaaaan boşver öküz işte takma guzum sen akıllısın:confused: diyerekten

sokağa atacak param yok benim :-)

he ya
ben kendi kendimi telkin ede ede kilo veriyorum
mesela bak
camış gibi yediğin yeter gı kalk bi yürüyüş yapta erit yaz geliyo elbiseler olmayacak.:KK70:

Kendimi telkin ede ede büyükbaşla 14 sene geçirdim.
amaaaan boşver öküz işte takma guzum sen akıllısın:confused: diyerekten

sokağa atacak param yok benim :-)
ayy muhteşemsin çok güldüm allah ta seni güldürsün

Iyi geliyorsa daha etkili olabilir beni

Sosyal fobi ve depresyon şuanda kaygi bozuklugu hepsi var ve baya zor durumdayım kafam karışık nasil bir yol izleyebilirim bilmiyorum
Bunlarin hepsi psikiyatrik destek ve terapiyle asilacak seyler. Telkinler ya da yasam koclariyla çalışmak, ancak saglikli kisiler içindir. Lütfen bir psikiyatistle görüşün, sosyal fobi icin içinizdeki önyargıları kırıp topluma karismaniz gerekiyor. Anksiyete de zaten sosyal fobiden kaynakli olabilir, sosyal varlik olan insanin izole olmasi da kendi içinizde derin üzüntü ve depresyona sebep oluyordur. Bunlar teshis degil ben de uzman degilim bu arada, sadece söylediğiniz "hastaliklar" birbirleriyle ilintili şeyler ve uzman desteği ile çözülür ancak. Kendi kendine telkin ya da ses kaydiyla değil

X