tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar gelecektekimedyuma baktirdim afedersiniz b*k gibi sakin baktirmayin…. Kadin eeee uuuuu senin kalbin temiz sen cok iyi birisin diye diye fali bitirmis gercekten ayip ya iade yapsam kabul ederlermi?? :KK43:

Kizlar gelecektekimedyuma baktirdim afedersiniz b*k gibi sakin baktirmayin…. Kadin eeee uuuuu senin kalbin temiz sen cok iyi birisin diye diye fali bitirmis gercekten ayip ya iade yapsam kabul ederlermi?? :KK43:
adından belli zaten, daha olamamış da işte öğrenirse gelecek de🤭cidden hepimiz bir hesap açsak bu sitelerde daha iyi sallayabiliriz.

Ben 6 ay önce Ronan’a fal atmıştım. Hiç kimsenin demediği ve benim de hiç ihtimal vermediğim dediği bişey doğru çıktı. Çok da tutarlıydı falı. Geçenlerde yine attım ondan da memnun kaldım. Zaman ne gösterir bilmem ama anda nokta atışları vardı ve yine tutarlıydı. Memnun kaldım kendisinden. Dediğim gibi 6 ay arayla 2 kere baktırdım. Sık bastırsaydım ne olurdu bilemem. Denemeyen varsa deneyebilir. Ne çok pembeci ne çok olumsuz

Ben 6 ay önce Ronan’a fal atmıştım. Hiç kimsenin demediği ve benim de hiç ihtimal vermediğim dediği bişey doğru çıktı. Çok da tutarlıydı falı. Geçenlerde yine attım ondan da memnun kaldım. Zaman ne gösterir bilmem ama anda nokta atışları vardı ve yine tutarlıydı. Memnun kaldım kendisinden. Dediğim gibi 6 ay arayla 2 kere baktırdım. Sık bastırsaydım ne olurdu bilemem. Denemeyen varsa deneyebilir. Ne çok pembeci ne çok olumsuz
Bana onun bir iki sene öncesinde dediği şeyler çıkmadı. Aslında enerji işi herkese farklı çıkıyor demek ki

Merhaba kızlar. Bu form çok aktif diye buraya yazmak istedim mesajımı belki biriniz biliyorsunuz dur diye. Ben 2016 yılında face ismi gamze şahin olan gerçek adını buraya yazmıyım birine fal baktırmıştım diycem ama bence baktığı fal değildi. Kitap diyor ki diyordu sürekli. İşte ben bu kişiyi arıyorum. Aranızda bileniniz, izini bulanınız felan var mı? Söylediğim kişinin tellwe vs gibi hiç bir uygulama ile alakası yok. Face den falınız güzel çıksın yazıp msn den ekliyorduk sonra skyp üzerinden bakıyordu. Lütfen bilen varsa tel numarası kimse varsa bana özelden mesaj atarsa çok sevinirim.

X