Temizlik sıkıntısı

honeysuckle

istanbul delisi
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
3.133
1.484
İyi akşamlar hanımlar
Temizliğe yardımcı almak istiyorum ama malum pandemi var evden çok yoğun çalışıyorum pek iş yapamıyorum bizde yeni covid atlattık birini almak risklimi sizler ne yapıyorsunuz bu konuda

Orkide34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
1.968
1.425
Yani kendi evimi kendim temizliyorum ..
Ama eve temizliğe alan alt komşum var teyze evi temizlemediğinden sitenin eski güvenlikçinn eşi geliyormuş bilindik diye..

honeysuckle

istanbul delisi
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
3.133
1.484
Geçmiş olsun, sizin yerinizde olsam bir süre kendi yapabildigimle idâre ederdim. Şu durumda evden eve dolaşan, otobüse dolmuşa birini malesef evime alamazdım.
Yapamıyorum malesef sadece ufak tefek şeyleri yapabiliyorum ama bisey olursa kötü olur daha yeni atlattık çünkü

Nihal Prime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
1.220
3.143
40
Pandemi başlayalıdan beri asla eve kadın almıyorum.
Ev küçük zaten 2+1 Kendim yapıyorum. Eşiminde eline verdim bir çek cek balkonları, camları yaptırıyorum. Geçen camları gazeteyle sildi, ayna gibi oldu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nihal Prime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
1.220
3.143
40

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PapatyamsiHatun

Dum spiro spero
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
1.731
1.299
Yapamıyorum malesef sadece ufak tefek şeyleri yapabiliyorum ama bisey olursa kötü olur daha yeni atlattık çünkü
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Konuyla çok alakasız ama, ağır mı atlattınız, belirtileriniz neydi ve süreç nasıl geçti scaba ? Oldukça merak ediyorumda...

honeysuckle

istanbul delisi
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
3.133
1.484
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Konuyla çok alakasız ama, ağır mı atlattınız, belirtileriniz neydi ve süreç nasıl geçti scaba ? Oldukça merak ediyorumda...
Merhaba teşekkür ederim
Buna şükür çok ağır değildi
Önce geçmeyen baş ağrısı ve eklem ağrıları vardi
Sonra tat koku gitti ve halsizlik tabiki

PapatyamsiHatun

Dum spiro spero
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
1.731
1.299
Merhaba teşekkür ederim
Buna şükür çok ağır değildi
Önce geçmeyen baş ağrısı ve eklem ağrıları vardi
Sonra tat koku gitti ve halsizlik tabiki
Çok geçmis olsun tekrardan, Allah bi daha göstermesin. Tesekkür ederim cevabınız için ♥️