Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gereksiz06 Gereksiz06 ManyakPrenses ManyakPrenses kızlar iştah durumunuz nedir bu aralar yemek yeme istediğiniz de artış var mi
Canım karnım çok acıkıyor ama iştahım yok maalesef zorla yiyorum. Benim zaten miğde hassasiyetim hep vardı. O yüzden bi gün hamile kalırsam zor geçeceğini hep biliyodum. Miğdem bulanıyo sürekli. Ama zorluyorum kendimi yiyorum

Buna benzer bir masaj da birgebeningunlugu sayfasinda var kızlar daha önce adet söktürücü masaj yayınlamıştı, en son da yumurtlama tetikleyici masaj yayinladi, adet günlerinde yapılması gereken. Ben de bikac kere yaptım ana faydasi oldu mu bilmiyorum cok düzenli yapmadım. Birsuru sey yaptığım icin tam olarak şundan oldu diyemiyorum ama bu ay yumurtlama testinde t cizgisi c den epey bi koyuydu, böyle pek olmazdi benim 🤷
Bende tam onu yazacaktım. Adet olursam eğer bu ay o masajları yapacağım bende.

Zaten kesinlikle bahane yapıyor bunu gibi geliyor banada hem bebek istiyor hemde zora gelemiyor ben bugün ona gayet net tavrimi gösterdim oda anladı kararlı olduğumu adetle beraber gidicem hemen zaten özel düşünüyorum hem daha ilgililer hemde salgın konusunda dikkatli olmalıyız
Özele rahatlıkla gidebilirsin bende o şekilde yaptım çift maskemi taktım gittim zaten çok sakindi hiç birşeyde olmadı çok şükür.. bir problem olmadığını bildiğinde beklemek çok daha kolay gelecek emin ol.. inşallah sonuçlarda güzel gelecek iyiyi düşün ve kendini buna motive et😊

Valla şoklardaym bend3 sadece o güne denk getirip daha uğraşmıyordm
Bende öyleydim valla. Hatta ovulasyon kullanmıyordum uygulamaya bakıyordum akıntım olunca tamam diyordum. Bu ay hiç akıntım olmadı testleri sipariş ettim uygulamaya göre olan yumurtlamadan sonra geldi. Şimdi yumurtlama oldu mu olmadı mı bilmiyorum. Ama adete 4 gün var koyulașma var testte. Sanırım bu ay yumurtlamadım yeni olcak.

Bende öyleydim valla. Hatta ovulasyon kullanmıyordum uygulamaya bakıyordum akıntım olunca tamam diyordum. Bu ay hiç akıntım olmadı testleri sipariş ettim uygulamaya göre olan yumurtlamadan sonra geldi. Şimdi yumurtlama oldu mu olmadı mı bilmiyorum. Ama adete 4 gün var koyulașma var testte. Sanırım bu ay yumurtlamadım yeni olcak.
Bendr aynen bu ay ilk kez yumutlama testi yaptım. O zaman 2 günde 1 ilişki gerek böyle tahmin edemeyiz birşeyii

X