Güneş Kremleri Ten rengimi nasıl açabilirim?

Güneş kremleri, bronzlaşma

robin13

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
5
0
selam kızlar lütfen yardımcı olun.
kızlar dün bir günlüğüne tatile gitmiştim ve o kadar dikkat etmeme rağman aşırı derece yandım ten rengim koyulaştı. eski ten rengime nasıl geri dönebilirim lütfen yardımcı olun. kese yapmak işe yarar mı?

selam kızlar lütfen yardımcı olun.
kızlar dün bir günlüğüne tatile gitmiştim ve o kadar dikkat etmeme rağman aşırı derece yandım ten rengim koyulaştı. eski ten rengime nasıl geri dönebilirim lütfen yardımcı olun. kese yapmak işe yarar mı?

:KK1::KK1::KK1: birgün de geçeceğini sanmam banyoya girdiğinde kese kullanabilirsin güneşe 10 yada 15 gün hiç çıkmamanı öneririm çıkmaya mecbursan uzun kollu ve pantolan giiyin yani vucudunu güneşe gösterme:KK1: 15 gün güneşe çıkmassan kesin kolaylıkla kavuşursun ten rengine:KK14:

:KK1::KK1::KK1: birgün de geçeceğini sanmam banyoya girdiğinde kese kullanabilirsin güneşe 10 yada 15 gün hiç çıkmamanı öneririm çıkmaya mecbursan uzun kollu ve pantolan giiyin yani vucudunu güneşe gösterme:KK1: 15 gün güneşe çıkmassan kesin kolaylıkla kavuşursun ten rengine:KK14:

kese umarım işe yarar şu an kremle falan kızarıkların geçmesini bekliyorum yarın keseyi deniycem sağol =))

Canım bir sürü yolu var dert etme sen. Bende aynı haldeyim şu anda. Rengimi açıyorum yavaş yavaş :) Beni Baştan Yaratın topiğinde kendimi baştan yaratıyorum diye bir konu açtım. Orada kısaca yazdım ama daha da fazla açıklamalı olarak anlatıcam :) istersen oradan bakabilirsin :21:

Canım bir sürü yolu var dert etme sen. Bende aynı haldeyim şu anda. Rengimi açıyorum yavaş yavaş :) Beni Baştan Yaratın topiğinde kendimi baştan yaratıyorum diye bir konu açtım. Orada kısaca yazdım ama daha da fazla açıklamalı olarak anlatıcam :) istersen oradan bakabilirsin :21:

canım çok teşekkür ederim deniycem =))

Tamam canım şimdilik bunlarla başla daha sonra ayrıca tekrar yazıcam daha açık renk bir cilt için neler yapmak gerektiğini :KK8:

Canım çok daha detaylı bir şekilde ve tariflerle yazdım. İstersen tekrar bakabilirsin. Yalnız birazcık uzun oldu :)

Ben de aynı durumdayım :KK1: Beyaz tenliyim , o kadar korunmama rağmen bronzlaştım ve eski rengime dönmeye çalışıyorum. Bir de mayo izi falan kaldı üstümde kollarım diğer bölgelere oranla daha kara vs. rengim iyice eşitsizlendi. Haftada 1 gün kese, 1 gün peeling yapıyorum. Yüzüme de haftada bir kere peeling 1 kere maske yapıyorum. Rengimizi açmak için de sürekli peeling yapıp cildimizi tahriş etmeyelim :) bir de pirinci suda bekletip suyunu tonik olarak kullanırsan işe yarar :) ... kışa kadar açılırız inşallah :KK1:

X